Plak Dinleyen - Pikap Sahibi Olan ? Tavsiyeleriniz ?
Unnamed hocam boks bitti de pikap başladı,usturaya taşlara girdik kaplamacılıktan çıktık,vintage aletlere girdik,bir yandan ticaret aldı başını gidiyor,bir de fotoğrafçılığa girin SOTD ler güzelleşsin,sonra daha Amerikan arabaları,briç,kayak,ney üfleme,Osmanlıca öğrenmek falan da var...Dolu dizgin gidiyoruz hayırlısı.Smile
@theunnamed in on parmağında on marifet.
Sadece peçete,pul koleksiyonu yapanlar da var Big Grin
Peçete,pul,kibrit,para hepsini topladık da ne oldu,bir kedim bile yok anlıyor musun İhtilaf hoca?Smile
Unnamed hocam atlet-ayna fonlu Sotd ları bossyje seviyesine getirsin benden herkese bedava çift kağıtlı polsilver.Yarımşar adet,sedef usturalık...Big Grin
unnamed sotd larını Viena Bienelinde teşhir edeceğiz
@inceptum Hocam geçende hacı oldunuz
Solingen umresinden tabac geliyordu hani Big Grin
Almanlar vize vermedi henüz,sen usturanı bile bileyemiyorsun senin neyine lan Solingen dediler,boynumu büktüm uzaklaştım...Bakırköyde German soaps out American soaps in,yakında İstanbulun concon muhitlerine de ulaşır bu moda merak etmeyin...Smile
(24/09/2014, Saat: 01:10)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Unnamed hocam boks bitti de pikap başladı,usturaya taşlara girdik kaplamacılıktan çıktık,vintage aletlere girdik,bir yandan ticaret aldı başını gidiyor,bir de fotoğrafçılığa girin SOTD ler güzelleşsin,sonra daha Amerikan arabaları,briç,kayak,ney üfleme,Osmanlıca öğrenmek falan da var...Dolu dizgin gidiyoruz hayırlısı.Smile

Smile Saydıklarınızın içinde boks ve plağa giremedik henüz,bende neyi aradığımı bilmiyorum üstad, belki aradığımı bulamamış olsam da yine de birşeyler bırakıyor giderken bu denemeler. İyi de oluyor Cool

(24/09/2014, Saat: 01:45)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peçete,pul,kibrit,para hepsini topladık da ne oldu,bir kedim bile yok anlıyor musun İhtilaf hoca?Smile
Unnamed hocam atlet-ayna fonlu Sotd ları bossyje seviyesine getirsin benden herkese bedava çift kağıtlı polsilver.Yarımşar adet,sedef usturalık...Big Grin

O fonu değiştirmek için başka bir fon lazım üstad, hemde öyle böyle değil, İMF fonu olabilir mesela, evi değiştirmem ve Prof makina almam lazım onun için bendeki henüz Ar-gör, Lightbox ile de zor olur her günBig Grin

@ihtilaf
Neyseki dökülen saçlarım görünmüyor! Gerçi bir defasında objektiflere yakalandık, oradan yürüdük buralara Smile
www.BarbarosRazors.com

Thorens TD-190 2 kaldı sırada..

teaser-td190-1.jpg
www.BarbarosRazors.com

(23/09/2014, Saat: 20:23)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Plak işine gireceğim, uzun zamandır aklımda ancak onun için fırsat yok henüz. Ancak bir adet pikap almak istiyorum imkanını bulduğumda. Giriş seviyesi olacak ama bir WS Classic gibi değil de Progress/R89 gibi olmalı.

İkinci eli için tecrübe sahibi olmayana sıkıntı diyorlar, bu sebeple sıfır olacak galiba.

Bütçe 1000 TL diyelim. Tavsiyelerinizi duymak isterim.

Hocam madem bu işe yeni giriyorsunuz, bende küçük çaplı 45'lik birşeyler var.

Bir zamanlar eski 45'lik hastalığım vardı. Uzun zamandır ilgilenmiyorum.

Değerlendirmek isterseniz göndereyim.

a7d04b75f3254ced866cb9cdbbaf239e.jpg
Arayıp duruyordum sonunda buldum Smile Pikap ve plak merakım var benimde,ıssız adam filmiyle alakam da yoktur hani,olsam olsam ''hissiz adam'' olurum.Müzik dinlemeyi seviyorum,musikiye ve klasiklere bayılıyorum.Eşim benden daha fena,beraber plak dinleyeyim,koleksiyon yapalım diyoruz,başlangıç olarak ''al unut'' diyeceğiniz bir pikap var mı? Nette araştırma yaptım biraz,konu derya deniz,cahillikte var tabii.Belki anlayan bir arkadaş çıkar,başlangıç seviyesi,beni tamir-bakım fazla yormayacak,mümkünse yedek parçasını kolay bulabileceğim,azıcık yakışıklı bir pikap önerisi olan var mı? Bütçem 500-1000 lira diyelim.
(28/02/2016, Saat: 20:58)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arayıp duruyordum sonunda buldum Smile Pikap ve plak merakım var benimde,ıssız adam filmiyle alakam da yoktur hani,olsam olsam ''hissiz adam'' olurum.Müzik dinlemeyi seviyorum,musikiye ve klasiklere bayılıyorum.Eşim benden daha fena,beraber plak dinleyeyim,koleksiyon yapalım diyoruz,başlangıç olarak ''al unut'' diyeceğiniz bir pikap var mı? Nette araştırma yaptım biraz,konu derya deniz,cahillikte var tabii.Belki anlayan bir arkadaş çıkar,başlangıç seviyesi,beni tamir-bakım fazla yormayacak,mümkünse yedek parçasını kolay bulabileceğim,azıcık yakışıklı bir pikap önerisi olan var mı? Bütçem 500-1000 lira diyelim.
Sayın kuzeyturk komşum, Rega ve Pro-ject başlangıç için uygun markalar. Rega ingiliz ve tamamı orada üretiliyor. RP1 modeli 1000 civarinda. Pro-ject aslen viyana menseiili üretim çek te yapılıyor, Essantial2 modeli 800 TL civarıdır .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Akademisyen olan ya da Üniversitelerle bağlantılı dostlardan destek. laktik 5 3,549 18/06/2018, Saat: 02:38
Son Yorum: laktik
  Termal Battaniye hakkında bilgisi olan var mı ? emre-sti 13 18,883 29/12/2014, Saat: 21:28
Son Yorum: emre-sti
  psikolog ya da psikiyatrist olan Lord Sparhawk 0 3,059 26/07/2014, Saat: 20:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Bandırmalı olan var mıydı? Lord Sparhawk 4 5,893 25/11/2013, Saat: 14:17
Son Yorum: pars
  Kabağın da sahibi var.. eskiuyemnt 8 9,587 05/07/2013, Saat: 01:05
Son Yorum: eskiuyemnt
  Zanox reklam hizmeti kullanan, bilgisi olan var mı? Lord Sparhawk 2 5,611 19/04/2013, Saat: 16:49
  Hala izlememiş olan varsa Gelibolu belgeseli Lord Sparhawk 0 3,557 05/06/2012, Saat: 01:21
  14 yildir kayip olan Arko haaydin 3 6,822 18/05/2012, Saat: 15:17
Son Yorum: mustaphaturk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: