Plak Dinleyen - Pikap Sahibi Olan ? Tavsiyeleriniz ?
Brothers in Arms – Dire Straits
Whitesnake – Whitesnake 87
Like A Prayer – Madonna
Can’t Slow Down – Lionel Richie
Chicago 16
If you leave me now – Chicago
The Singles 1969-1973 – Carpenters
Saturday Night Fever | Bee Gees
Tango in the Night – Fleetwood Mac
Nightshift – Commodores
Cargo – Men at Work
TOTO –Toto
Extensions – Manhattan Transfer
Access all areas – Spyro Gyra
Thriller – Michael Jackson
Promise – Sade
Stronger than pride – Sade
Introducing the hardline according to – Terence Trent D’arby
Ancient Heart – Tanita Tikaram
Wonderful Life – Black
Back to Black – Amy Winehouse
Timeless – Sergio Mendes
21 Raccolta – Fausto Papetti
Otis Redding – Star Collection Vol.II
A New Flame – Simply Red
Sinatra’65 – Frank Sinatra
Greatest Hits – Diana Ross
Get Close – The Pretenders
Rattle and Hum – U2
The Papas & The Mamas
Primitive Love – Miami Sound Machine
Kaya | Bob Marley

İnce bir karışık yaptım, 10'luk olmadı ama herkes tarzına göre seçkisini yapabilir Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(04/05/2016, Saat: 16:17)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Brothers in Arms – Dire Straits
Whitesnake – Whitesnake 87
Like A Prayer – Madonna
Can’t Slow Down – Lionel Richie
Chicago 16
If you leave me now – Chicago
The Singles 1969-1973 – Carpenters
Saturday Night Fever | Bee Gees
Tango in the Night – Fleetwood Mac
Nightshift – Commodores
Cargo – Men at Work
TOTO –Toto
Extensions – Manhattan Transfer
Access all areas – Spyro Gyra
Thriller – Michael Jackson
Promise – Sade
Stronger than pride – Sade
Introducing the hardline according to – Terence Trent D’arby
Ancient Heart – Tanita Tikaram
Wonderful Life – Black
Back to Black – Amy Winehouse
Timeless – Sergio Mendes
21 Raccolta – Fausto Papetti
Otis Redding – Star Collection Vol.II
A New Flame – Simply Red
Sinatra’65 – Frank Sinatra
Greatest Hits – Diana Ross
Get Close – The Pretenders
Rattle and Hum – U2
The Papas & The Mamas
Primitive Love – Miami Sound Machine
Kaya | Bob Marley

İnce bir karışık yaptım, 10'luk olmadı ama herkes tarzına göre seçkisini yapabilir Smile

Baya iyi liste olmuş yavaş yavaş toplamaya başlarım listeden sahip olduklarım michael jackson - thriller, sade-promise ve bob marley
N.G
Bende sahip olduğum ve dinlemekten zevk aldığım bir kaç plak önereyim
Elvis presley -rock and roll
Bob marley&the wailers - confrontation
The beatles - love songs
Jose feliciano- for my love..mother music
Jose feliciano-sings
Jose feliciano- canta otra vez
Gipsy kings - esta mundo

Sent from my iPhone using Tapatalk
N.G
(03/05/2016, Saat: 22:09)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok mu Türkçe bişeyler @caneser Hocam?

Hocam babadan dededen kalma Türkçe plaklarımın kondisyonu zayıf, sıfır aldıklarım da DDD denilen dijital kayıt, dijital mix, dijital master albümler oldukları için ne kadar analoglar emin değilim Undecided Ondan Türkçe albüm yazmadım hiç.
Anladım @caneser ,bugün doktordan sonra d&r uğradım ama fiyatlar beni tatmin etmedi,internette daha ucuza satıyorlarmış.Sebebini de anlamadım.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(05/05/2016, Saat: 16:01)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım @caneser ,bugün doktordan sonra d&r uğradım ama fiyatlar beni tatmin etmedi,internette daha ucuza satıyorlarmış.Sebebini de anlamadım.

Hocam, D&R yıllardır internet alışverişini canlandırmak için sitesinde %20'lere varan indirimlerle satış yapıyor.
Bunu öğrendiğim iyi oldu,eşimle gözümüze takılan çok plak oldu,internetten sipariş veririz olmazsa.Başka plak alabileceğim bildiğiniz güzel yerler var mı?

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(05/05/2016, Saat: 20:54)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu öğrendiğim iyi oldu,eşimle gözümüze takılan çok plak oldu,internetten sipariş veririz olmazsa.Başka plak alabileceğim bildiğiniz güzel yerler var mı?

Kadıköy Akmar pasajında Zihni Müzik var, yine Kadıköy Reks sinemasının orada bir plakçı var, Nişantaşı Reasürans Çarşısında bir plakçı var. İnternetten de Gittigidiyor, Amazon ve D&R'dan alışveriş yaptım.
(03/05/2016, Saat: 21:55)caneser Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Five preludes, Asturias, Spanish Romance ve Flamenko albümleri var Paco Pena ve Paco De Lucia yorumları. Son olarak da çok severek dinlediğim Pink Martini Sympathique albümünü önerebilirim. Müzik tarzınızı bilmeden sevdiğim albümlerden saymaya çalıştım Smile

Caneser bey bu önerdikleriniz albüm mü acaba ? Flamenko’dan hoşlanırım, Armik, Behzad, Alex Fox, Ottmar Liebert, Strunz & Farah dinlerim. Bunlara ek olarak aynı tarzda birşeyler temin etmek isterim, bu konuda tavsiyelerinizi alabilir miyim ?
www.BarbarosRazors.com

(05/05/2016, Saat: 22:58)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Caneser bey bu önerdikleriniz albüm mü acaba ? Flamenko’dan hoşlanırım, Armik, Behzad, Alex Fox, Ottmar Liebert, Strunz & Farah dinlerim. Bunlara ek olarak aynı tarzda birşeyler temin etmek isterim, bu konuda tavsiyelerinizi alabilir miyim ?

Ön yüzünde klasik gitar fotoğrafı olan karışık albümlerin içinde vardı five preludes, asturias, romance. Plak olarak hiç görmedim ama Jesse Cook da çok başarılı tavsiye ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Akademisyen olan ya da Üniversitelerle bağlantılı dostlardan destek. laktik 5 3,549 18/06/2018, Saat: 02:38
Son Yorum: laktik
  Termal Battaniye hakkında bilgisi olan var mı ? emre-sti 13 18,875 29/12/2014, Saat: 21:28
Son Yorum: emre-sti
  psikolog ya da psikiyatrist olan Lord Sparhawk 0 3,059 26/07/2014, Saat: 20:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Bandırmalı olan var mıydı? Lord Sparhawk 4 5,890 25/11/2013, Saat: 14:17
Son Yorum: pars
  Kabağın da sahibi var.. eskiuyemnt 8 9,586 05/07/2013, Saat: 01:05
Son Yorum: eskiuyemnt
  Zanox reklam hizmeti kullanan, bilgisi olan var mı? Lord Sparhawk 2 5,611 19/04/2013, Saat: 16:49
  Hala izlememiş olan varsa Gelibolu belgeseli Lord Sparhawk 0 3,557 05/06/2012, Saat: 01:21
  14 yildir kayip olan Arko haaydin 3 6,822 18/05/2012, Saat: 15:17
Son Yorum: mustaphaturk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: