DE Alet Seçimi Genel
Sipraiş ettiğim jiletler elime ulaştı, hepsini tek tek deneyeceğim. Feather popular'dan sonra de89 almak doğru bir karar mıdır?
Kesinlikle yanlış karardır Smile Özellikle boğaz bölgesinde sıkıntı varsa daha önce yazdıklarıma ilave olarak özellikle futur u da ilave edebilirim . Tecrübeyle sabittir 89 serisi ancak fazla problemli olmayan ciltlerde ve eli makinalara çok alışkın olan kişilerde işe yarayan bir makina ..
Rimeiyi bir denemeni tavsiye ederim. Fiyatının çok üzerinde performans sunan jileti çok iyi tutan bir alettir. Çok iyidir mutlaka denenmeli ara ara memnuniyetle kullanırım.
Yanlış karar olur 89 a geçmek onun yerine ayarlı makinaya yöneliniz
(23/06/2016, Saat: 20:35)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış karar olur 89 a geçmek onun yerine ayarlı makinaya yöneliniz

89'un nesi var?
(23/06/2016, Saat: 21:25)Kaptan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 89'un nesi var?

Yeni üye nickli arkadaşın sorunlarına çözüm getirecek bir makina değil . 89 normal cilt ve sakal yapısına uygun bir makinadır .
(23/06/2016, Saat: 21:53)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni üye nickli arkadaşın sorunlarına çözüm getirecek bir makina değil . 89 normal cilt ve sakal yapısına uygun bir makinadır .

Tam tersine, hemen her cilde giden, optimum yumuşaklığa sahip bir alet bence. 89 fazla mild olabilir ama hassas ciltler için en fazla önerilen aletlerden..
(23/06/2016, Saat: 22:09)Kaptan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam tersine, hemen her cilde giden, optimum yumuşaklığa sahip bir alet bence. 89 fazla mild olabilir ama hassas ciltler için en fazla önerilen aletlerden..

Bende tersi oldu merkur futura geçtim sıkıntılarımdan kurtuldum . EJ Barley R-89 öylesine duruyor köşede arada oğlum eğlencesine traş oluyor.
89 iyi makine diyordum ta ki progress alana kadar. Sonra bi daha suratına bakmadım duruyor öyle bi köşede.
89'dan gayet memnun olduğum için ayarlı alet kullanma ihtiyacı hissetmiyorum.  Merkür 34 ve  38'i çok sevmeme rağmen 89 ile olduğum tıraşları daha bir çok seviyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullandığınız En Mild Alet? FearOfATG 135 64,995 29/09/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: kzldagpro
  Adjustable DE Alet Seçimi yigitemre 56 55,293 09/08/2020, Saat: 09:20
Son Yorum: Lord Sparhawk
  DE Alet Ağırlığının Tıraşa Etkisi treasurer 0 2,074 15/05/2020, Saat: 01:44
Son Yorum: treasurer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: