DE Alet Seçimi Genel
Rimei
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(07/05/2021, Saat: 18:00)Ömer t. Katı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana yuma kadar agresif bir alet önerebilir misiniz. 100 lira sınırım var.

Ömer komşum Baili br171.
Deden gibi tıraş ol.
(07/05/2021, Saat: 21:17)Poerio Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ömer komşum Baili br171.

Malzeme kalitesi olarak Yuma'ya kıyasla nasıldır?
(08/05/2021, Saat: 00:03)Ömer t. Katı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Malzeme kalitesi olarak Yuma'ya kıyasla nasıldır?

Kat kat iyi. Düşürmediğin sürece kaplaması atmaz. Senelerce kullanırsın. Yalnız forumda konuşulmuştu sanırım rimei ile kafa yapısı aynı olabilir
(08/05/2021, Saat: 00:03)Ömer t. Katı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Malzeme kalitesi olarak Yuma'ya kıyasla nasıldır?

Yuma düşük kalite, Baili orta kalite komşum.
Deden gibi tıraş ol.
(08/05/2021, Saat: 01:55)Poerio Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yuma düşük kalite, Baili orta kalite komşum.
Baili düşük kalite, Muhle r89 orta kalite. Yuma klasman dışı,listeye giremiyor.

JSN-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Her belirleme değillemedir.
(08/05/2021, Saat: 17:31)Schumi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baili düşük kalite, Muhle r89 orta kalite. Yuma klasman dışı,listeye giremiyor.

@Schumi ben Muhle yi kaliteli biliyordum. Orta kaliteli olduğunu öğrenince şaşırdım. Acaba sizden daha tecrübeli üstadlar bu konuda ne düşüyorlar? Buraya yazarlarsa çok sevinirim.
Deden gibi tıraş ol.
@poerio Müsaadenizle yeniden cevap vereyim. Muhle r89 tabi kalitelidir ancak Rocca varken, diğer çelik aletler vs. varken r89 a, merkur 34c ye orta kalite demek doğru olur diye düşündüm. Düşürmez kırmaz iseniz muhtemelen r89 da bir ömür kullanılır, bu da onu belli bir kalitede yapar. Üstat komşularım yorum yaparsa daha sağlıklı fikir oluşturabilir.

Her belirleme değillemedir.
Mühle tıraş aletlerini şahsen kaliteli buluyorum hangi model olursa olsun.
Bunlardan birine sahipseniz ve farklı bir alete merakınız yoksa bunları ömür boyu kullanabilirsiniz.
Uzun süredir Merkür progres 500 kullanıyordum az olsada tahriş ediyor benim cildimden kaynaklı olabilir diye düşünüyorum 6 ay önce italianberber sitesinden razorock gc0.84 aldım makina çok hoşuma gitti Kafa yapısı ve ağırlığı iyi tasarlanmış bir alet çok güzel traşı var tahriş hiç yaşamadım kesimi çok iyi. Mühle r89 da kullandım çildimi çok tahriş etti

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullandığınız En Mild Alet? FearOfATG 135 65,123 29/09/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: kzldagpro
  Adjustable DE Alet Seçimi yigitemre 56 55,356 09/08/2020, Saat: 09:20
Son Yorum: Lord Sparhawk
  DE Alet Ağırlığının Tıraşa Etkisi treasurer 0 2,074 15/05/2020, Saat: 01:44
Son Yorum: treasurer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: