Gecikmiş bir merhaba
Evet arkadaşlar, foruma 2 seneden uzun bir süredir üyeyim, mesaj sayım 200'ü aşmış ve ben kendimi henüz tanıtmamışım.. Blush Gecikmeden ötürü af buyurunuz..

Adım Cengiz. Ankara'da bir kamu kurumunda çalışıyorum. Cahit Sıtkı'nın 35 yaş şiirine kendimi çok yakın hissediyorum şu sıralar.. Smile Tıraş dışında manyaklık derecesinde saat merakım var (ama mekanik..) Saat hobisiyle paralel gelişen bir de fotoğraf merakım var, o da makro ağırlıklı.. Evrimsel biyoloji, kozmoloji ve tarih öncesi gibi konular aşırı derecede ilgimi çeker. Buradan itiraf etmiş olayım: Bir gün çok zamanım olursa Anadolu'daki en eski höyükleri gezerek bunları gezi notları şeklinde kitaplaştırmak gibi bir düşüncem de var Smile Neyse, kendi hakkımda bu kadar malumat yeter, gelelim tıraş mevzusuna:

Foruma da danışarak ilk aldığım alet Edwin Jagger 89 oldu. Ancak bu aletin benim sakalım için son derece uyumsuz olduğunu anlamam çok uzun sürmedi. Kabasakal olduğumu böyle bir forumda sizlerden saklayacak değilim elbette Smile EJ 89'u kısa bir süre kullanıp ondan vazgeçince daha agresif aletlere yöneldim. Önce birkaç adjustable denedim, daha sonra meşhur nam-ı diğer saplı ustura Mühle 41'i denedim. Mühle ile arzuladığım yakın tıraşı elde ettim ama orada durdum mu? Tabi ki de hayır. Ustura deneyimi yaşamak istedim doğal olarak ve Parker SR1 shavette aldım ve bu usturayı Feather jilet ile yaklaşık 1 sene kullandım. Şimdi uslanacak mıyım peki? Hiç sanmıyorum. Gerçek ustura deneyimi yaşamak istiyorum çünkü, biliyorum.. Mornetto'nun dediği gibi çelik ete değecek! Smile
To be cont'd.. Wink
.
.
Yakın tıraş gibisi yoktur..
Evet @asymptote sizi tanıyorduk, bu vesileyle daha yakından tanımış olduk. Yaklaşık 1 yıldır da sizi forumumuzda göremiyorduk, tekrar görebilmek de memnun edici.
tekrardan hoşgeldiniz komşum.
Zaman ve mekan içinde herşey değişkendir.
Tekrar hoş geldiniz asymptote

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Selamlar, üyelik tarihinize bakınca hoş geldiniz mi demeli, yoksa hoş gördük mü demeli bilemedim Smile.
Hoşgeldiniz. Ilgi alanlarınız gerçekten ılgi çekici.
Cengiz bey merhaba. Tanıtımı keyifle okudum. Önemli olan gelmeniz, bol köpüklü keyifli tıraşlar Smile
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Hoşgeldiniz. Keyifli tıraşlar dilerim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Tekrardan hoşgeldiniz, ee madem jiletli ustura serüveninizde var bakalım çelik ustura kabasakal'a karşı Temel Reisten daha mı etkili olacak=)

Keyifli ve bol köpüklü tıraşlar =)
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hoşgeldiniz, saat forumunda Hasan Emre'nin malum başlığından sonra orada eskisi kadar fazla vakit geçirmediğimi fark ettim. geltir baskın çıktı Smile Keyifli forumlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 887 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,656 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 721 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,961 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 767 01/05/2023, Saat: 15:49
Son Yorum: Ömer t. Katı