Merhaba
Merhaba arkadaşlar,
aftershave araştırmaları sırasında bu siteye rastladım ve neredeyse hergün soluksuz okuyorumSmile
Siteyle tanıştıktan sonra traşa bakışım değişti..Tavsiyelere uygun ürünler almak traşı keyif haline getirmek istiyorum..
Gün aşırı yada haftada iki kez permatiğin ucunu kırarak traş oluyorum. Sakallarım biraz sert..Sitede yeni başlayanlar için EJ DE89 önerilmiş..DE89 permatiğin ucunu kırarak traş olanlar için yumuşak gelebilir mi ya da ne önerirsiniz?
Şimdiden teşekkürler..
Foruma hoşgeldiniz
bence DE89 size kesmiyormuş hissi verebilir.
permatiğin ucunu kıran bence bastırma alışkanlığı yoksa r41 ile de tıraş olur,
ama başlangıç için riskli bir seçim olur.(Bu arada permatiğin ucunu kırmaktansa permatik banyo kullanmak daha konforlu değilmi? )
O nedenle progress yada futur gibi ayarlı bir alet deneyebilirsiniz.
Keyifli tıraşlar dilerim
(29/11/2014, Saat: 02:39)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma hoşgeldiniz
bence DE89 size kesmiyormuş hissi verebilir.
permatiğin ucunu kıran bence bastırma alışkanlığı yoksa r41 ile de tıraş olur,
ama başlangıç için riskli bir seçim olur.(Bu arada permatiğin ucunu kırmaktansa permatik banyo kullanmak daha konforlu değilmi? )
O nedenle progress yada futur gibi ayarlı bir alet deneyebilirsiniz.
Keyifli tıraşlar dilerim

Çok teşekkür ederim üstadım..Permatiğin ucunu kırmak babadan miras sanırım Smile ayrıca burnumun hemen altındaki kılları permatiğin ucunu kırmadan alamıyorum..Şimdi progress için yazılanları okuyordum,önerinizle futur deneyimini yaşayanların yazdıklarına da bakayım..Tekrar teşekkürler..
permatiğin ucunu kıran zaten jiletli ustura ile tıraş oluyor demektir.
Ben direk sedef ustura derim Smile aramıza hoşgeldiniz.
(29/11/2014, Saat: 04:45)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: permatiğin ucunu kıran zaten jiletli ustura ile tıraş oluyor demektir.
Ben direk sedef ustura derim Smile aramıza hoşgeldiniz.

Teşekkür ederim üstad ama o kadar yetenekli değilim Smile usturada iki eli kullanmak gerekiyor sanırım ben sol elimi hiç kullanamam..
DE89 almayı planlıyordum ama sanırım o bana uygun değil..merkur progress, ooppss'un önerisi ve ayarlı olmasını da düşünerek daha uygun gibi geldi..Acaba bu alet son ayarında yani 5 ayarında R41 keskinliğini yakalayabiliyor mu,bir haftalık sakalı traşta sorun çıkarır mı onu öğrenmeye çalışıyorum..
Bence r41 alın. sorunu radikal yolla halledin....sonuç olarak tıraş için üretilmiş Smile
Hoşgeldiniz keyfli tıraşlar dilerim . Bence de progress ya da futur ile başlayın zaten devamı gelecektir ama ayarlı bir aletle başlarsanız uzun zaman yeni bir alet arayışınız olmaz yada ucuz beş lira gibi bir rimei alet alın ondan bile çok memnun kalırsınız.
Hoşgeldiniz efdu komşum. Eğer haftada iki kere tıraş oluyorsaniz R41 öneriyorum ben de. Ama ne olur ne olmaz önce rimei gibi uygun fiyatlı ve efektif bir aletle ilk denemeleri yapabilirsiniz.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Hoşgeldiniz. Keyifli tıraşlar.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Efendim tüm dostlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim..En yakın zamanda İstanbul'a gelip yine siteden öğrendiğim İMPA Ticaretten eksiklerimi almak istiyorum. Önce efektif bir aleti kullanmakta fayda var, haklısınız..Rimei internetten alabileceğim,önerebileceğiniz bir site var mı acaba?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 860 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,613 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 699 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,868 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 755 01/05/2023, Saat: 15:49
Son Yorum: Ömer t. Katı