Gecikmiş Merhaba
Tüm geleneksel tıraş severlere tekrardan merhaba

Beni kötü başlangıç adlı konudan belki hatırlayabilirsinizConfused Öylece kendimi tanıtmadan pat diye foruma girdiğim için herkesten özür dilerim.Kısaca kendimi tanıtmak gerekirse adım Bahadır İlgün İstanbul'da yaşıyorum 28 yaşındayım aşçılık okuyorum staj aşamasındayım(part time olarak bir sinemada makinist olarak çalışmaktayım) çabuk kızaran hassas bir cilt, karışık çıkış yönüne sahip sık ve fazla sert olmayan bir sakal yapım var. Uzun bir süredir kartuşlu aletlerden sonra kurtuluşu geleneksel de buldum.İlk başlangıcın hatalarını telafi ettim bolca forumu karıştırdım,tahriş olsa da kartuşa dönüş yapmadım,farklı jiletler denedim(polsilver,astra yeşil,personna,bolzano)Şimdi daha kaliteli ve konforlu bir tıraş peşindeyim rimei den kurtulup ej barley omega 10049 cella sabun olarak kafamda oluşturdum her türlü öneri ve yorumlarınıza açığım.

Herkese hayırlı tıraşlar ...
Foruma hoşgeldiniz.Herşeyin hayırlısı olsun.Araştırmacı birine benziyorsunuz.Umarım bundan sonra herşey sizin için daha da yolunda gider.Saatler olsun.
Foruma hoşgeldiniz
Yeni başlayanlara ej89 öneriliyor ama bence rimei ile alıştırma yaptığınıza göre
progress yada 34c düşünebilirsiniz.Sakal yönleri karışık demişsiniz o nedenle daha az perde gerektiren aletler daha iyi olabilir diye düşünüyorum.ej89 her ne kadar çok konforlu olsa da temiz bir tıraş için 3 perde şart gibi. Bir de şap kullanmıyorsanız mutlaka şap alın derim. Fırça ve sabun seçimi güzel
Tabi bunlar benim şahsi fikirlerim. sizin cilt tipinize göre olup olmadığını denemeden bilemeyiz.
keyifli tıraşlar dilerim
@kalfa

Teşekkürler hocam

@ooppss

Üstadım şap eklemeyi unutmuşum Angel şap kullanıyorum makine konusundaki yorumlarınız için teşekkürler dikkate alacağım progress mantıklı geliyor aslında
Foruma hoş geldiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Hoşgeldiniz...
Keyifli zaman geçirmeniz dilegiyle.
Hoşgeldiniz. İlginç yemek tarifleri, yemek yapma konusunda uyarılar ve öneriler de isteriz...
"Sâdıkları tahkîr ile red kaide oldu
Hırsızlara ikram ü inayet yeni çıktı
Eyvah bu bâzîçede bizler yine yandık
Zîra ki ziyan ortada bilmem ne kazandık"

(Ziya Paşa- bayılıyorum bu adama!)
@tipsol

teşekkürler hocam

@bayercy

teşekkürler hocam bu arada sizin imzaya hastayım hobbit için geri sayımdayızSmile

@Hasan Ali

Sağolun hocam her zaman öneri ve tarifler için açığım Wink
Hoşgeldiniz. Sabun yerine kremleri de düşünebilirsiniz. Malum sabunu köpürtmek biraz daha emek istiyor.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Hoş geldiniz, forum keyifli..

Benim Muhle R 89 var ama ooppss komşunun söylediği gibi eğer cildin karışıksa 3 perde de yakın ve konforlu tıraş elde edilebiliyor. Benim 3 perde de baya bir tahriş oluyor. 3 perde yapmama rağmen boyun altım sıfır olmuyor maalesef. Yanak ve çene bölgesinde sıkıntı yokken boyun kısmı oldukça problemli, bu bakımdan bende acaba r89 yerine daha agresif bir makineye geçsem mi diye tereddüt içindeyim. Üstatların fikirleri burada önemli rol alabilir. Tekrardan hoş geldiniz...
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 889 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,660 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 723 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,974 17/05/2023, Saat: 04:34