Thiers Issard 7 day set
http://www.ebay.com/itm/Thiers-Issard-St...48757bc9f6

Paramız olsa da alsak....
"Sâdıkları tahkîr ile red kaide oldu
Hırsızlara ikram ü inayet yeni çıktı
Eyvah bu bâzîçede bizler yine yandık
Zîra ki ziyan ortada bilmem ne kazandık"

(Ziya Paşa- bayılıyorum bu adama!)
Aslında tıraş karaktestiği neredeyse birbirinin aynısı olan 7 tane özdeş usturadansa kendi oluşturacağım bir haftalık seti tercih ederdim.
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(13/12/2014, Saat: 02:24)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında tıraş karaktestiği neredeyse birbirinin aynısı olan 7 tane özdeş usturadansa kendi oluşturacağım bir haftalık seti tercih ederdim.
Katılıyorum hocam böylesi daha mantıklı ama bu 7 günlük setler tam vitrinlik. Benim de içim gidiyor Hasan Ali hocam gibi.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Hepsi aynı olmasa mesela pazartesi full hollow 4/8 salı 7/8 wedge vs gibi çeşitlilik olsa hatta thiers sanırım 1-2 çeşit çelik kullanıyor yani hem çeliğin tipi hem geometrisi farklı olsa ama sırtlarında gün yazmaya devam edip saplar aynı olsa ve bütünlük sağlansa.. Böyle olsa çok ilgi çekici olabilir.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Çok para ama o setin ingiliz sitesindeki satış fiyatı 1750 sterlin. Arada dağlar kadar fark var.
Benimde gönlümde wackerin seti var 2 yıldır. Belki zorlasam paracıkları az biraz biriktirsem iki yılda alırmıydım bilmiyorum, ama o kadar para da çok geliyor . Yalnız bir bakın lütfen güzel set değilmi.
http://www.wacker-rasiermesser.de/sonder...oldet.html
Ahha söylemeyi unuttum sahi benim bir tane haftalık setim var, henüz görmesem de, elime alıp sevemesem de var işte. E bayde sırf bende kalmaz bu fiyata diyerek artışa girdiğim, ama abartıp hırslanıp aldığım bir setim var. Tabi Türkiye ye girişi yasak olur diye Bulgaristan'a gönderecektim ama sitenin hesapladığı gümrük 200 $ civarında olacak diye öğrenince Amerikada bulunan bir kardeşime gönderdim artık Ocak mı Şubat mı ne zaman gelirse göreceğim setimi oooyyy ooyyyy.
1688z1h.jpg
2bwlg6.jpg
Setiniz çok güzelmiş @taskind üstad, güzel günlerde keyifle kullanın.
İnşaallah göründüğü gibi çıkar , gelse de bir kullansak Undecided
taskind, set çok güzel görünüyor, inşallah beklentilerinizi karşılar.

Bu arada böyle 7'lik set değil de sadece sette görünen çantanın uygun fiyata satıldığı ülke içinde bir yer var mı? Ya da ahşap bir mücevher kutusu alıp bunu uyarlamak sizce akıllıca olur mu?
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(13/12/2014, Saat: 11:25)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok para ama o setin ingiliz sitesindeki satış fiyatı 1750 sterlin. Arada dağlar kadar fark var.
Benimde gönlümde wackerin seti var 2 yıldır. Belki zorlasam paracıkları az biraz biriktirsem iki yılda alırmıydım bilmiyorum, ama o kadar para da çok geliyor . Yalnız bir bakın lütfen güzel set değilmi.
http://www.wacker-rasiermesser.de/sonder...oldet.html

Evet, gerçekten güzel set. Smile
"Sâdıkları tahkîr ile red kaide oldu
Hırsızlara ikram ü inayet yeni çıktı
Eyvah bu bâzîçede bizler yine yandık
Zîra ki ziyan ortada bilmem ne kazandık"

(Ziya Paşa- bayılıyorum bu adama!)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Exellence Thiers dovme çelik ustura Kubilay 5 6,503 04/02/2019, Saat: 18:49
Son Yorum: helliox
Star Thiers issard 7 gun set (executive shaving) Aedan 2 4,642 04/08/2015, Saat: 23:38
Son Yorum: ohtararan
  Thiers Issard vs. Dovo Stainless asymptote 24 35,116 25/10/2014, Saat: 15:20
Son Yorum: Chinaski

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: