Razorock Cacao
Haftaya 2 tane XXX, 1 tane de Son of Zeus siparisim geliyor, inceleme yapmak icin fazla yeniyim aslinda forumda, ama dilim dondugu kadar deneyimimi anlatmaya calisirim Undecided
XXX çok beğeniliyor, umarım şişirme bir ürün değildir. Merakla bekliyorum incelemenizi
(11/02/2015, Saat: 21:13)thehelsing Adlı Kullanıcıdan Alıntı: XXX çok beğeniliyor, umarım şişirme bir ürün değildir. Merakla bekliyorum incelemenizi

Ben de o yüzden siparis ettim zaten, bakalim sohreti ne kadar dogru Blush

Rakipleri biraz zorlayabilir yalniz, Martin de Candre ve Catie’s Bubbles LPV Big Grin
Ciddi rakipler vallahi Big Grin

Hazır XXX demişken:

(11/02/2015, Saat: 21:18)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de o yüzden siparis ettim zaten, bakalim sohreti ne kadar dogru Blush

Rakipleri biraz zorlayabilir yalniz, Martin de Candre ve Catie’s Bubbles LPV Big Grin

Hayırlı olsun, belki o 2 sabundan bile iyidir..
e mail adresim tipsol@me.com
(11/02/2015, Saat: 21:23)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, belki o 2 sabundan bile iyidir..

Tesekkürler tipsol ustadim..Dedigim gibi inceleme cok haddime degil belki, ama degisik sabunlari denedikce farklarini dilimin dondugu kadar anlatmaya calisirim Blush
XXX incelemesi olacak mi? Uygun fiyata nerden alabilirim acaba? Shipping parasi sabun fiyatindan daha fazla geliyor
(02/08/2015, Saat: 15:30)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: XXX incelemesi olacak mi? Uygun fiyata nerden alabilirim acaba? Shipping parasi sabun fiyatindan daha fazla geliyor

hocam, xxx'in formülasyonlari birkac kez degisti. Ben galiba biraz seciciyim, ama bana denk gelen XXX cok hosuma gitmedi acikcasi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Up RazoRock Saturnia tıraş sabunu Dragon 13 10,365 18/03/2020, Saat: 11:19
Son Yorum: DenizKSK
  RazoRock XXX Sabun İncelemesi dikdik_s 24 24,753 13/03/2020, Saat: 21:27
Son Yorum: MetsGo
  RazoRock Artisan Third Eye onur98 0 3,627 17/07/2012, Saat: 14:26
Son Yorum: onur98

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: