Razorock Cacao
(15/12/2014, Saat: 02:12)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir inceleme @tipsol her konuya değinmişsiniz. Teşekkür ederim.

(15/12/2014, Saat: 16:33)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tipsol komşum güzel inceleme Smile Çok teşekkürler !

Rica ederim arkadaşlar Wink

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(15/12/2014, Saat: 16:43)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rica ederim arkadaşlar Wink

Komşum bu ürünü nereden temin edebiliriz?
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
İtalian barber sitesinde olması lazım komşum

(15/12/2014, Saat: 17:38)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İtalian barber sitesinde olması lazım komşum

TeşekkürlerCool
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
İnceleme için teşekkürler. Razorock ürünlerine biraz önyargılı bakıyorum. Sebebi de aynı üretici elinden çıkan bazı ürünler B&B vb. sitelerde Razorock etiketiyle çok fazla övgü alırken diğerlerinin konuları bile zar zor açılıyor olması.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Rica ederim komşum bence konu açılmamış olmasını bir kriter olarak almayın. O kadar çok ürün varki razorock ta her birinin konusu olmayabilir ayrıca biri kalkıp bir inceleme yazıyor mesela büyük bir forumun liderlerinden biri XXX alın acayip bişey diyor bir bakmışsın 1000 kişi hücum ediyor XXX e. Tabi sonrasında yüzlerce yorum ve konu uzayıp gidiyor bu sayede XXX Çok ünlü ama kakao daha az başarılı gibi duruyor. Ama aslında öyle bir durum yok umarım anlatabilmişimdir.

Fiyat performans açısından belki de en iyi marka Razorock. Bu ürününü deneme fırsatım olmadı ama kokuya kefil olmasam da performansı eminim çok iyidir. Keşke tm markalar Razorock kadar kullanıcı dostu olsalar.
İnceleme için çok teşekkürler @Tipsol üstadım, çok merak ettim bu sabunu.. Badger&Blade gibi ecnebi forum sitelerinde de bayağı övülüyor.
@İmpaticaret Mustafa Bey getirse de kullanma şansı yakalasak, 6-7 Dolar fiyatı varsa burada olur en fazla 30. Yeme de yanında yat....
güzel inceleme için teşekkürler komşum,

bu aralar hep kullandıklarımdan gayrı yeni bir kaç sabun daha denemek niyetimdeydim. musco real ve razorock u listeye aldım.
Rica ederim arkadaşlar, faydalı olduysa sevindim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Up RazoRock Saturnia tıraş sabunu Dragon 13 10,366 18/03/2020, Saat: 11:19
Son Yorum: DenizKSK
  RazoRock XXX Sabun İncelemesi dikdik_s 24 24,756 13/03/2020, Saat: 21:27
Son Yorum: MetsGo
  RazoRock Artisan Third Eye onur98 0 3,627 17/07/2012, Saat: 14:26
Son Yorum: onur98

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: