Edwin jagger Limes & Pomegranate tıraş sonrası losyon 100 ml
Merhaba arkadaşlar.Edwin jagger tıraş sonrası losyon, kremde olduğu gibi hoş ve belirgin bir kokuya sahip.Pompalı ambalajı yüklemeyi ve miktarı ayarlamakta avantajlı.Yüzde emilmesi rahat,uzunca bir süre ferah kokusunu muhafaza ediyor, cildi de yumuşatıyor.Az bir krem tüm yüze yayılıyor buna rağmen yine de pahalı bir ürün devamlı alasım yok Smile Saygılar

307nipt.jpg

260a9oh.jpg

29ddavn.jpg

260vi8l.jpg
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Inceleme için teşekkürler komşum lakin biraz kısa olmuş. Soru cevap ile gidelim Smile

Tıraş sonrası çok yakma yapıyor mu? Tahrişleri gidermede nasıl? Ciltte katman olarak kalıyor mu, yani sürekli hissediliyor mu?
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(18/12/2014, Saat: 21:38)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Inceleme için teşekkürler komşum lakin biraz kısa olmuş. Soru cevap ile gidelim Smile

Tıraş sonrası çok yakma yapıyor mu? Tahrişleri gidermede nasıl? Ciltte katman olarak kalıyor mu, yani sürekli hissediliyor mu?

Tıraş sonrası yakma yok @Chinaski üstadım gayet ferah.Tahriş konusunda çok birşey söyleyemeyeceğim çünkü benim cilt hassas süregelen tahrişler var zaten direkt tahriş gideriyor diyemem.Uzun süre kokusu hissediliyor ancak emilmesi güzel eşit yayılırsa çok hafif bir katman hissediliyor.Misal nivea anti irritation veya proraso dan daha ince olarak tarif edebilirim.Bence rahatsızlık verici boyutta değil.Ürünün fiyatı dışında olumsuz bir tarafını görmedim özetle Smile
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Teşekkürler @merg komşum. Güle güle kullanın, güzel bir ürün anladığım kadarıyla.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
ben tesekkur ustadim evet begendigim urunler arasinda oldu
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
İnceleme için teşekürler. Fiyatı dışında oldukça cazip bir ürün gibi görünüyor
Merg komşum inceleme için teşekkürler, konuyu açmışken biraz döktürseydinizSmile iyi günlerde kullanın

Sent from my iPad using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
İnceleme için teşekkürler. Benim de aklımda olan merak ettiğim bir üründü. Sanırım bu incelemeden sonra almayı bayağı ertelerim. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(19/12/2014, Saat: 10:19)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler. Benim de aklımda olan merak ettiğim bir üründü. Sanırım bu incelemeden sonra almayı bayağı ertelerim. Smile

@cihankeskin üstad, o kadar çok balm losyon denedim ki aradığımı bulamamıştım,
sandalwood olanını kullanıyorum ürün cildi tahriş etseniz bile yakma yapmıyor, yatıştırıyor, nemlendirmesi üst düzey yağlı değil çok hızlı emilip kayboluyor, koku kalıcılığı gayet iyi,zararsız bir içeriğe sahip balm ile losyon arasında,
arkadaş almış çok fazla övmemiş tanıtmış geçmiş belki lime olduğu içindir, ben almıyım erteleyim diyorsunuz çok şey kaçırıyorsunuz.
benimde sürekli kullanacağım bir ürün sizede aloevea veya sandalı tavsiye ederim,
içeriğine güvendiğim için bu kadar üzerine düşüyorum. sentetik yapay olmayan bir sandalyağı çok iyi paralara satılıyor, piyasadan aldığımız sandal koku losyon ve balmların birçoğunda sentetik kullanıyor,malum sentetik ürününde koku taklidinden başka bir özelliği yok.

piyasadaki balmlarda bu özellikleri bulamadım, genelde birçoğu yakıyor, kokular birbirine yakın.içeriklerinde ne arasanız var.
Parasını sonuna kadar hakeden bir ürün edwin jagger.

Alıntıdır,

Sandal ağacının cilde faydaları neredeyse saymakla bitmeyecek. Bir sandal ağacı bir de aloe vera neredeyse joker eleman olarak cilt ile ilgili hemen her problemde işe yarayan bir özelliği vardır.
Afrodizyaktır. Kuru ciltlere faydalıdır. Çatlamış ve yıpranmış ciltlerde kullanılır. İyi bir balgan söktürücüdür ve öksürükte de kullanılır.Antiseptik, rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkileri vardır. Alerjik ciltlerde antiseptik olarak cildin temizlenmesinde kullanılır. Dizanteri ve bel soğukluğu gibi rahatsızlıklarda da kullanılır. Ciltteki akne ve benzeri pürüzlere iyi gelir. Aromaterapide; uykusuzluk, stres, gerginlik, depresyon gibi durumlarda kullanılır.
sandal ağacı esansı ve yağının kullanımı

Sandalağacı yağı suda seyreltilebilir. (1 ölçek sandalağacı yağı, 10 ölçek su) Böylece, yaraları temizlemekte hatta mutfağı bakterilere karşı korumak amaçlı yüzeyleri temizlemekte kullanabilirsiniz. Sandal, sirke ve gülsuyu ile birlikte kullanılırsa baş ağrısını teskin eder. Sandal şurubu karaciğeri kuvvetlendirir ve su suzluğu keser. Kabızlık yapan sıvı ilaçların içine koyulabilir.
Sandalağacı, aynı zamanda baş ağrısı, depresyon ve tansiyona için de oldukça faydalıdır. Haricen cilde masaj ve friksiyon yoluyla kullanılır. Sandalağacı yağı, bitki uzmanları tarafından ciltteki akne ve benzeri pürüzler için ve dizanteri, bel soğukluğu gibi rahatsızlıklar için de kullanılmaktadır .Evde yapılan sandalağacı kil maskesi, akne ve siyah noktaya sahip ciltler için oldukça faydalıdır.
(19/12/2014, Saat: 11:50)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin üstad, o kadar çok balm losyon denedim ki aradığımı bulamamıştım,
sandalwood olanını kullanıyorum ürün cildi tahriş etseniz bile yakma yapmıyor, yatıştırıyor, nemlendirmesi üst düzey yağlı değil çok hızlı emilip kayboluyor, koku kalıcılığı gayet iyi,zararsız bir içeriğe sahip balm ile losyon arasında,
arkadaş almış çok fazla övmemiş tanıtmış geçmiş belki lime olduğu içindir, ben almıyım erteleyim diyorsunuz çok şey kaçırıyorsunuz.
benimde sürekli kullanacağım bir ürün sizede aloevea veya sandalı tavsiye ederim,
içeriğine güvendiğim için bu kadar üzerine düşüyorum. sentetik yapay olmayan bir sandalyağı çok iyi paralara satılıyor, piyasadan aldığımız sandal koku losyon ve balmların birçoğunda sentetik kullanıyor,malum sentetik ürününde koku taklidinden başka bir özelliği yok.

piyasadaki balmlarda bu özellikleri bulamadım, genelde birçoğu yakıyor, kokular birbirine yakın.içeriklerinde ne arasanız var.
Parasını sonuna kadar hakeden bir ürün edwin jagger.

Alıntıdır,

Sandal ağacının cilde faydaları neredeyse saymakla bitmeyecek. Bir sandal ağacı bir de aloe vera neredeyse joker eleman olarak cilt ile ilgili hemen her problemde işe yarayan bir özelliği vardır.
Afrodizyaktır. Kuru ciltlere faydalıdır. Çatlamış ve yıpranmış ciltlerde kullanılır. İyi bir balgan söktürücüdür ve öksürükte de kullanılır.Antiseptik, rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkileri vardır. Alerjik ciltlerde antiseptik olarak cildin temizlenmesinde kullanılır. Dizanteri ve bel soğukluğu gibi rahatsızlıklarda da kullanılır. Ciltteki akne ve benzeri pürüzlere iyi gelir. Aromaterapide; uykusuzluk, stres, gerginlik, depresyon gibi durumlarda kullanılır.
sandal ağacı esansı ve yağının kullanımı

Sandalağacı yağı suda seyreltilebilir. (1 ölçek sandalağacı yağı, 10 ölçek su) Böylece, yaraları temizlemekte hatta mutfağı bakterilere karşı korumak amaçlı yüzeyleri temizlemekte kullanabilirsiniz. Sandal, sirke ve gülsuyu ile birlikte kullanılırsa baş ağrısını teskin eder. Sandal şurubu karaciğeri kuvvetlendirir ve su suzluğu keser. Kabızlık yapan sıvı ilaçların içine koyulabilir.
Sandalağacı, aynı zamanda baş ağrısı, depresyon ve tansiyona için de oldukça faydalıdır. Haricen cilde masaj ve friksiyon yoluyla kullanılır. Sandalağacı yağı, bitki uzmanları tarafından ciltteki akne ve benzeri pürüzler için ve dizanteri, bel soğukluğu gibi rahatsızlıklar için de kullanılmaktadır .Evde yapılan sandalağacı kil maskesi, akne ve siyah noktaya sahip ciltler için oldukça faydalıdır.

Üstat ağzım bir karış açık kaldı. Meğerse sandal ağacı ne kadar faydalıymış. Ben sadece kokusuna tav oluyordum. Bu arada deneme sırasında geriye atmak için genel olarak EJ aftershaveleri değil özellikle bu kokusunu kastetmiştim. Sandalwood u denemeli.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Tahrişlerinin Tedavisi error... 84 124,960 17/01/2023, Saat: 12:24
Son Yorum: Shavettin
  traş sonrası BEPANTHOL hbbsabuncu 53 78,961 14/12/2022, Saat: 11:22
Son Yorum: Shavettin
  LOREAL MEN EXPERT AFTERSHAVE LOSYON impaticaret 24 21,680 22/10/2021, Saat: 11:29
Son Yorum: marv
  Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyaları calexico 59 60,020 30/05/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: Schumi
  Arko tiras kolonyalarinin kokulari nikitherat 15 13,186 29/05/2021, Saat: 14:45
Son Yorum: Laylaylom
  Tıraş sonrası kaşıntı Bruker 37 50,670 17/03/2021, Saat: 17:54
Son Yorum: Serjames
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,904 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Marmara tıraş kolonyası Arko sabun kokulu mennan 15 6,365 25/01/2021, Saat: 19:26
Son Yorum: Ricochet
  Tıraş Harici Balsam Kullanmak aerials 7 5,144 07/10/2020, Saat: 00:36
Son Yorum: marv
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,202 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: