Tanışma.
Hoşgeldiniz.
keyifli traslar

Aramıza hoş geldiniz.
Hosgeldiniz Sami Bey
Cümleten hoşbulduk,yorum yazan herkese çok teşekkürler.Biraz geç oldu kusura bakmayın,usturalara,kayış ve taşlara bakarken cevap yazmayı unutmuşum.
Sami bey hoşgeldiniz forumumuza, ben şahsen jiletli tıraş makinesi kullanıyorum ondan önce sizinde belirttiğiniz gibi blue 3 yada mach 3le tıraş oluyordum, bir keyfi yoktu aksine sıkıntısı fazlaydı. Nitekim klasik yönteme geçince sorunlarım çözüldü. Eski bir usturacıyı aramızda görmek ben olmak üzere tüm komşularımızı sevindirecektir. Umarım istediğiniz çelik ustura ve diğer ekipmanlara ulaşırsınız. Tavsiyem önce tıraşkeyfim bloguna bakıp çelik ustura ile ilgili detaylı açıklamalara sonra da Dovo firmasına bakmanızdır, çeliğin kalitesine göre sınıflandırmalar vardır size çok yardımcı olur. Tekrardan hoşgeldiniz, bol köpüklü, tahrişsiz, bol sinekkaydıran tıraşlar dilerim Smile
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar.
(23/02/2015, Saat: 04:04)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sami bey hoşgeldiniz forumumuza, ben şahsen jiletli tıraş makinesi kullanıyorum ondan önce sizinde belirttiğiniz gibi blue 3 yada mach 3le tıraş oluyordum, bir keyfi yoktu aksine sıkıntısı fazlaydı. Nitekim klasik yönteme geçince sorunlarım çözüldü. Eski bir usturacıyı aramızda görmek ben olmak üzere tüm komşularımızı sevindirecektir. Umarım istediğiniz çelik ustura ve diğer ekipmanlara ulaşırsınız. Tavsiyem önce tıraşkeyfim bloguna bakıp çelik ustura ile ilgili detaylı açıklamalara sonra da Dovo firmasına bakmanızdır, çeliğin kalitesine göre sınıflandırmalar vardır size çok yardımcı olur. Tekrardan hoşgeldiniz, bol köpüklü, tahrişsiz, bol sinekkaydıran tıraşlar dilerim Smile

Yaşlı bir berberden tesadüfen kullanılmış ama fabrika ağızıyla duran ERN s525 aldım.Temizlik dezenfekte derken bir kayış aldım eski babadan kalma bir taş vardı onu buldum ufaktan uğraşıyorum.Daha traşa gelemedik.
(23/02/2015, Saat: 04:04)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sami bey hoşgeldiniz forumumuza, ben şahsen jiletli tıraş makinesi kullanıyorum ondan önce sizinde belirttiğiniz gibi blue 3 yada mach 3le tıraş oluyordum, bir keyfi yoktu aksine sıkıntısı fazlaydı. Nitekim klasik yönteme geçince sorunlarım çözüldü. Eski bir usturacıyı aramızda görmek ben olmak üzere tüm komşularımızı sevindirecektir. Umarım istediğiniz çelik ustura ve diğer ekipmanlara ulaşırsınız. Tavsiyem önce tıraşkeyfim bloguna bakıp çelik ustura ile ilgili detaylı açıklamalara sonra da Dovo firmasına bakmanızdır, çeliğin kalitesine göre sınıflandırmalar vardır size çok yardımcı olur. Tekrardan hoşgeldiniz, bol köpüklü, tahrişsiz, bol sinekkaydıran tıraşlar dilerim Smile

Teşekkürler komşum,hoşbulduk.Traşkeyfim'birkaç defa okudum sanırım,bu forumada hergün düzenli girip dersime çalışıyorum,arkadaşların bilgilerinden faydalanıyorum sağolsunlar emeği geçenlere ayrıca teşekkürler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,632 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,507 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 6,136 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 8,596 01/05/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: drog
  Tanışma: Çağrı Artan artan09 13 4,646 25/04/2021, Saat: 12:38
Son Yorum: artan09