Captain's choice aftershave
İnternette gezinirken rastladım. Yakında amerikaya gideceğim almayı düşünüyorum. Özellikle sandalwood ve bay rum düşünüyorum. Kullanan varmı tavsiye edermisin. Bu sırada old spice brut gibi klasikler hariç tavsiye edeceğiniz başka aftershave var mı?
amerikan klasikleri aqua velva ve mennen çeşitleri ekonomik fiyatlarla bulabilirsiniz orada.
Captain's choice markası ile ilgili bir fikriniz var mı?
deneme imkanım olmadı lakin amerika' daki herşey iyi değil. yorumlara bir bakın mutlaka. williams mug soap diye bir klasikleri var mesela. nasıl klasik olmuş anlamak zor. yalnızca kokusu güzel. yukarıda bahsettiklerim ucuz yollu iyi ürünlerdir. yazın kullanımda çok ferahlatıcı ürünler. pinaud bulabilirseniz o da iyidir ancak eyalet eyalet değişiyor bildiğim kadarı ile bulunabilirlikleri.
Teşekkurler
Barbasol brisk ve Barbasol pacific rush after shave'ler eğer mentollü after shave seviyor iseniz bence harikadır ve çok uygun fiyatlıdır. Sanırım 147ml plastik şişesi 2-5 dolar civarıydı.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Ben Pasteur Pharmacy'de bulunan tüm çeşitlerini denemiştim özellikle Bay Rum bana ağır ve kötü gelmişti diğerlerini pek hatırlamıyorum ama beğenmemişimki almadımBig Grin

Tabii koku çok kişisel bir şey bu Captain's Choice serisi yabancı forumlarda baya tutuyor o yüzden mümkünse koklayıp almanızda fayda var. Klasik amerikan market kokuları yani skin bracer, barbasol, mennen gibi ürünler Walmart, k-mart gibi zincir marketlerde genelde ucuz oluyor. Bir de losyonlara ilginiz varsa Witch Hazel almanızı tavsiye ederim.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Çok teşekkürler bu sırada miamiye gidiyorum. Nereden alışveriş yapabilirim. İnternetten bir dükkan bulamadım. Tabsiye edeceğiniz bir yer var mı?
Eger kalis sureniz otele kargolatmaniza el veriyorsa Maggard Razors tavsiye ederim. Captains Choice, Fine(kesinlikle denemek istedigim iddali bir as), skin food vs var stoklarinda ayrica sample olarak da alabiliyorsunuz. Siparis etmisken Soap Commander ve Barrister&Mann sabunlarina da goz atmanizi tavsiye ederim. Kargo suresini goze alamadigim icin siparis edemedim ancak maillesirken ilgililerdi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Çok teşekkur ederim. Online alışveriş hariç gidebileceğim bir dükkan bilen var mi?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 97,399 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,794 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Alkollu aftershave'ler sakal beyazlatir mi? Abus 2 1,936 24/10/2021, Saat: 13:46
Son Yorum: XauPau
  LOREAL MEN EXPERT AFTERSHAVE LOSYON impaticaret 24 21,867 22/10/2021, Saat: 11:29
Son Yorum: marv
  Aftershave Tavsiyesi Nihil79 82 70,386 01/06/2021, Saat: 00:07
  Clubman Pinaud Aftershave ohtararan 146 147,581 07/08/2020, Saat: 00:58
Son Yorum: ahraz
  Rosece Aftershave Balm Refreshing hlkkzn 16 7,960 22/04/2020, Saat: 00:29
Son Yorum: kirmizibalik
  Miniso L’Homme Aftershave Tonik MetsGo 4 4,387 03/12/2019, Saat: 18:44
Son Yorum: FearOfATG
  Speick Aftershave.. mckorkmaz 12 22,721 20/10/2019, Saat: 17:18
  Floid Black Aftershave Lotion (Nueva Fragancia) ckeskin 21 18,171 04/09/2019, Saat: 16:12
Son Yorum: Silentsv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: