"The Sabun" tıraş sabunu
Okaliptüslü, Naneli, Biberiyeli ve limonlu olmak üzere 4 çeşidi var. Dükkan Kadıköy'de
TR9-Naneli-443x443.jpg
Doğal Tıraş Sabunu
Bitkisel yağları karıştırarak yapılan ve sabunlaşma sağlandıktan sonra aromaterapi etkileri bulunan
bitkilerden elde edilen yağlar ile güçlendirilen sabunlardır.

Üretim aşamasında her hangi bir ısıl işlem gerçekleşmemektedir.
Soğuk proses olarak yapıldığından dolayı, yağlar ısıtılmadığı için tüm özelliklerini korur.

Soğuk proses sabun üretimi sırasında açığa çıkarılan gliserin, sabun içinde bırakılır ve
böylelikle sabunun nemli ve yumuşak bir kullanım şekli alması sağlanır.
Kanserojen kimyasal katkı malzemeleri ve hayvansal yağlar içermez.

İçerik & Kullanım:

İçeriğinde bulunan Bentonit kili sayesinde ciltteki kıl dönmelerini engeller. Cildi nemlendirir ve yumuşatır. Tıraş sonrası herhangi bir nemlendiriciye
ihtiyaç duyulmaz. Cildi ferahlatır. Tıraş sonrası oluşan tahrişi en aza indirger. Tüm cilt tipleri için uygundur. Kanserojen kimyasal katkı malzemeleri içermez.

Ürünlerimizde hayvansal yağ ve kimyasal katkı maddeleri bulunmamaktadır. Tamaen bitkisel yağlardan imal edilmiştir. Yağlar ısıtılmadığı için tüm özelliklerini korur. Kullandıktan sonra su içinde bırakmayınız.

Ürün Gramajı: 100 gr.

İçindekiler: Limon yağı, ylang ylang yağı, biberiye yağı, ıtır yağı, sabun bazı, okaliptüs yağı, karanfil yağı, nane yağı, bentonit kili.
fiyatlar nasıl???
internetten alınabiilyor mu?
peki internet alışverişi veyahut telefon ile satıyorlar mı? kadıköy' de adresleri neresi acaba?
selamlar.
http://thesabun.com/naneli-t%C4%B1ras-sabunu
buldum... Big Grin
fiyatını bilmiyorum. ilk öğrenen paylaşsın. ilk alan da performansınıSmile
Fiyat olarak 11,90 + 5tl kargo ücreti yazıyor.
eline sağlık Smile

(26/03/2012, Saat: 16:15)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://thesabun.com/naneli-t%C4%B1ras-sabunu
buldum... Big Grin

Sabunların fiyatı kdv dahil 11,90 Tl..
Ayrıca 5 Tl kargo ücreti var,hepsinden 1'er adet alırım herhalde..
sabunlar stokta bulunmuyormuş, sevindik ama Sad
(26/03/2012, Saat: 17:08)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sabunlar stokta bulunmuyormuş, sevindik ama Sad
Ben de tam dikkat etmeden az daha siparişe başlayacaktım..
Çok mu satılmış da stokta yok,ben böyle bir sabunun olduğunu ilk kez az önce buradan öğrendim..Ne kadar ürettin de hemen satıp tükettin Angry Huh

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Yağı (Zeytin yağı ile tıraş) KUDEN 18 32,413 31/08/2020, Saat: 21:05
Son Yorum: tiffanygt
  Doğal Traş Sabunu Yapımı trache 21 43,152 15/12/2019, Saat: 18:22
Son Yorum: barefixxe
  Kiss my Face Tıraş Ürünleri trache 16 28,514 22/08/2019, Saat: 01:34
Son Yorum: Ratiere
  Doğal ( All Naturel ) Tıraş Kremleri ihtilaf 10 16,642 24/04/2019, Saat: 23:51
Son Yorum: solidas
Thumbs Down Tierra Mia Organics Tıraş Sabunu Southwestern 5 4,479 26/12/2018, Saat: 11:04
Son Yorum: Sofistike
  SAB-TIRAŞ SABUNU emiriko 27 42,495 04/05/2016, Saat: 22:07
Son Yorum: brkdmn
  SaffHayat Bitkisel Tıraş Sabunu mavi 30 49,811 30/01/2015, Saat: 23:29
Son Yorum: Hasan Ali

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: