bir İngiliz centilmeni "Nacet"
@"İsmetaltan" obsesif bozukluktan başka aklıma birşey gelmiyor Big Grin cimrilik le ilgisi yok dediğin gibi. Adamın videoları başa alayım dedim indir Allah indir bitmedi 200 tane video upload etmiş 650 abonesi var. Evde kendi kendilerine izliyorlar sanırım Big Grin
Tedavi şart hocam. Big Grin
(13/09/2020, Saat: 23:14)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"kaanayhan" hocam bizim muhabbetten bagimsiz bu arkadaş ben bunu bulup bir kartela nacet yolliycam en son, daha oncede forumda bahsi gecti, arada bakiyorum bu arkadaşa (nasil hitap edecegimi bilemedim arkadaş deyim bari) tetanoz aşısı oldugunu varsaysak bile gereksiz saçmaliyo, hele bir videosu var sabun ve makime koleksiyonu servet degerinde herşey var en son wolfman kullaniyodu sanirim, anlamaya çabaliyorum ama başaramadim bir türlü insan kendine bunu niye yapar, hayir cimri desem, cimride degil o kadar makine sabun, bilemiyorum bilemiyorum...
Dikkat çekmek için yapıyor olabilir ki bence bu konuda başarılı. Çoğu kişi acaba kaç oldu nacet diye bakıyor buna eminim
(14/09/2020, Saat: 00:10)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dikkat çekmek için yapıyor olabilir ki bence bu konuda başarılı. Çoğu kişi acaba kaç oldu nacet diye bakıyor buna eminim

Hocam dikkat cektigi aşikar zaten de anlam vermeye cabalamak yersiz sanirim, ben yanlışı orada yapiyorum. Big Grin
Bugün rapira pembe mavi siyahı denerken sakallarıma dikkatlice baktım almadığını gördüm ve naceti çıkardım. Rimei ile ilk denememde yakın ve tahrişsiz tıraş sağladı. Geleneksel tıraşa yeni başlamış biri olarak söylüyorum bana göre en iyi jiletlerden biri. Mavi Astra kadar iyi.
(13/09/2020, Saat: 16:22)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bu adam yüzünden bu jilete elimi süremez oldum. 333 dahada kullanacak mı acaba.  Confused

333 tıraş nedir yahu! İpekten atlas kumaşa sürtsen 10 turdan sonra tarak gibi olur. Abartmış mı? "333" evet epeyce ama kedi tüyü gibi sakalı var adamın bizim Bağrı Yanık Anadolu çocuğundaki sakaldan yok tabi. Yakında jilet almak yerine kendime bir gemi satın alacağım dikenli tel gibi sakal var bende. Nacet bana iki konforlu tıraş versin yetiyor.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Bir ben anlaşamadım bu Nacet le galiba.

Konforlu desem değil, keskin desem çok dengesiz, orta noktada buluşamadık bir türlü

En iyisi bir kaç alette daha denemek
00111101
Ben sert ve gur sakallar olmasina ragmen 6 kez rahatlikla kullaniyorum. Daha da gider yani
(23/09/2020, Saat: 12:34)esox Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir ben anlaşamadım bu Nacet le galiba.

Konforlu desem değil, keskin desem çok dengesiz, orta noktada buluşamadık bir türlü

En iyisi bir kaç alette daha denemek

Yalnız değilsiniz komşum ..
Bir 100'lük kartele almıştım, 9 paketini bir komşumuzdan hiç denemediğim Proraso sabun ile takas ettik. Tıraşın yarısında değiştirmek zorunda kalıyordum, o derece yani ..
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
Bende ilk bir iki alet denememde beğenmemiştim ama 3 seferdir king c aletle deniyorum günlük tirasta bu sefer beğendim jileti.
Kartallar yüksekten uçar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gilette Nacet vs Gilette platinium Erdinç 16 9,619 20/04/2020, Saat: 13:52
Son Yorum: mvorun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: