Ginger's Garden Soaps Enigma
(10/04/2015, Saat: 20:20)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alay komutanına yazarım ben ''bize borcu var şınavı bol koşusu uzun nöbeti üç beş olsun'' diye

Mehmet Kiraz komşumun gideceği Gülseren kışlasında iki bölük komutanı var. İkisi birbirinin tam tersi. Bir P...t var eğer P...t'a düşerse yazmaya gerek yok 10 katını yaptırır ona askerde.  Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(10/04/2015, Saat: 11:30)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Etiketi,ambalajı,tasarımı ile Tiki'nin üretimi gibime geliyor.

Mustafa bey ben baktım firmaya farklı bir sahibi ve atölyesi var gibi gözüküyor Irina Manchumu öyle birşey galiba ismğide bir kadın yine Mama Bears Soapstaki gibi
(10/04/2015, Saat: 23:45)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mehmet Kiraz komşumun gideceği Gülseren kışlasında iki bölük komutanı var. İkisi birbirinin tam tersi. Bir P...t var eğer P...t'a düşerse yazmaya gerek yok 10 katını yaptırır ona askerde.  Big Grin

Bir Cengiz Kurtoğlu şarkısından alıntı yapmak gerekirse : Düşenin dostu olmaaz derlerde inanmazdım Big Grin Big Grin Big Grin
(10/04/2015, Saat: 11:45)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabunu bilmem de Shavebusta'nın yorumlarının çok da sağlıklı olmadığını düşünüyorum. Yüzünde sakal olmayan biri nasıl sabunun "kayganlığını" ya da "korumasını" sağlıklı olarak test edebilir ki?
Hellbound hocam haklılık payınız yüksek suratında diğer geleneksel ıslak tıraşla ilgilinen youtube bloglarındaki adamlara nazaran çok çok az sakalı bulunuyor shavebustanın. Bu da kısaca her jiletin ve sabunun hakkında neredeyse aynı yorum yapacağı anlamına geliyor
(10/04/2015, Saat: 20:20)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alay komutanına yazarım ben ''bize borcu var şınavı bol koşusu uzun nöbeti üç beş olsun'' diye
ihtilaf hocam ben vekilim olarak yine hemşehrim olan cihan komşumu öneriyorum, incelemeleri iyi onun sakalda yerinde benim suratımdaki sakal shavebustanınki kadar, ayrıca çokta fazla ürün denediğim söylenemez, işin sonunda yorumum nickshaves gibi olur, cihan komşum daha objektif daha detaylı inceler ürünü. Not : Cihan komşum bir puckta ben alırım enigmadan hiç artisan denemedik, hesaplaşma işini privateden hallederiz Big Grin Big Grin
(11/04/2015, Saat: 03:15)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf hocam ben vekilim olarak yine hemşehrim olan cihan komşumu öneriyorum, incelemeleri iyi onun sakalda yerinde benim suratımdaki sakal shavebustanınki kadar, ayrıca çokta fazla ürün denediğim söylenemez, işin sonunda yorumum nickshaves gibi olur, cihan komşum daha objektif daha detaylı inceler ürünü. Not : Cihan komşum bir puckta ben alırım enigmadan hiç artisan denemedik, hesaplaşma işini privateden hallederiz Big Grin Big Grin
Ooo bakıyorum ihaleyi bana yıkmaya çalışıyor adam. Soruyu soran ben değilim valla hiç üzerime alamam Smile

Yakın zamanda Yunan artisan sabunu almayı düşünüyorum ben. Sana da yolayayım mı Gülseren'e?  Big Grin Komutanların önünde göstere göstere kullan.
Pazartesi günü için dua et komşum, bir yere iş başvurusunda bulundum alınırsam askerlik yatacak Big Grin Big Grin Sorun değil sende alımlar bitmez bir sonraki seansa bir artizan eklersin komşum Big Grin Wink

Not : Ben artizan derim ama tıraşıma Arko çıbık gelir Big Grin
İki sayfa mesaj
Bahsi geçen üründen eser yok
@Mehmet Kiraz,
Kıbrıslıları zeki çevik aynı zamanda iş bitirici bilirdik...
Mehmet hiç bana havale etmeye kalkma. Dünyanın parasına geliyor. İhale senindir. Bir daha dikkat et soracağın ürün konusunda. Big Grin
Tamam ihale bendedir, ama sabunu İstanbuldayken alabilirim ancak Smile Önceden alıpta feedback veren olursa kabulümüzdür.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mike's Natural Soaps Vetiver inceptum 13 18,872 13/08/2017, Saat: 21:50
Son Yorum: ohtararan
  Mike's Natural Soaps FloydianDM 12 15,368 29/11/2015, Saat: 23:52
Son Yorum: Saltuk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: