selamlar
Selamlar,
Antalyada yaşıyorum, 33 yaşındayım =)) memurum. Eskiden sürekli köpük, jel pahalı jiletler kullanıyordum. Klasik usulün daha kısa, daha etkili ve yaptığım traştan tatmin olmamı sağlayan etkisi sayesinde eskiye döndüm. Değişik sabunlar ve orta halli yaprak jiletli traş makinesi ararken kendimi burada buldum. Ancak halen anlayamıyorum bu kadar insan bu kadar çeşidi nereden buluyor ^^
epist komşum hoşgeldiniz,keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.Ürünleri,forumda satılık bölümünden,yabancı sitelerden,yurtiçi ise impaticaret (foruma üyedir kendisi) Mustafa Bey'den temin edebilirsiniz.

syg
Zaman ve mekan içinde herşey değişkendir.
Hoşgeldiniz Blush İmpa Ticaret'ten Mustafa Bey elinden geldikçe size yardımcı olacaktır, ayrıca forumun satılıklar bölümüne de bakmanızı tavsiye ederim. Edwin Jagger, Merkur, Muhle ve vintage aletler de olmak üzere bir çok çeşit bulabilirsiniz.
Acta est fabula, plaudite.
Amanın, süper oldu. Tam ayın 15'ine denk gelmesi daha da süper oldu ^^ teşekkür ederim =))
Hoşbulduk! Smile
Epist hocam hoşgeldiniz umarım sizde gerçek tıraşın keyfine varırsınız Big Grin
Komşum hoş geldiniz,eminim 2 hafta içinde bir çok şeyi anlayacaksınız. Eğer yurt dışı alış veriş yapmadıysanız bir anda kendinizi yabancı sitelerde sipariş geçip kargo bekleyerek bulabilirsiniz. Smile
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(14/04/2015, Saat: 23:26)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hoş geldiniz,eminim 2 hafta içinde bir çok şeyi anlayacaksınız. Eğer yurt dışı alış veriş yapmadıysanız bir anda kendinizi yabancı sitelerde sipariş geçip kargo bekleyerek bulabilirsiniz. Smile

Ah şu kargo beklemeler yok mu valla ömürden ömür götürüyor. Sad
(14/04/2015, Saat: 23:28)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ah şu kargo beklemeler yok mu valla ömürden ömür götürüyor. Sad

Kesinlikle @aleksey komşum, ben o yüzden alıyorum ve unutuyorum. 2 hafta sonra sürpriz oluyorSmile
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

(14/04/2015, Saat: 23:32)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle @aleksey komşum, ben o yüzden alıyorum ve unutuyorum. 2 hafta sonra sürpriz oluyorSmile

Komşum ben alıyorum ve sabırsızlıktan çatlıyorum Big Grin Aliexpress Çin artı Ebay İngiltere ve Almanya olmak üzere 3 tane siparişim var şu anda, öylece sipariş özetlerine bakıyorum.

epist komşum siz de hoş geldiniz. Siz biraz tecrübelisiniz sanırım. Forumda gerçekten güzel bilgiler mevcut, iyi forumlar dilerim.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(14/04/2015, Saat: 23:40)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben alıyorum ve sabırsızlıktan çatlıyorum Big Grin Aliexpress Çin artı Ebay İngiltere ve Almanya olmak üzere 3 tane siparişim var şu anda, öylece sipariş özetlerine bakıyorum.

epist komşum siz de hoş geldiniz. Siz biraz tecrübelisiniz sanırım. Forumda gerçekten güzel bilgiler mevcut, iyi forumlar dilerim.

Komşum ben elektronik kart aldım ali expresten 5 ay oldu hala gelmedi Smile,sonra korkar oldum ama orada sanırım erken onay vermişim,yada takipsiz seçeneğini seçtim sanırım bilemiyorum
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 867 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Selamlar merttyy_ 4 1,396 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,546 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Selamlar Wastelander 4 2,200 06/08/2022, Saat: 12:43