Almanya'dan yeni transfer/Manisa'da tiras ürünleri
(05/05/2015, Saat: 03:05)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Murat bey siz ne yaptınız, valla başınızı yaktınız Big Grin

Evet beyler, sırayı bozmayalım, hakkımıza riayet edelim Big Grin
Acta est fabula, plaudite.
Hoş geldiniz,Almanya da olup da Türkiye de özellikle kısır bir pazar dan alış veriş yapacağım deseler inanmazdım.Smile Bir yaşıma daha girdim..Smile Güzel forumlar komşum...
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Murat Bey, Duisburg Dortmund arası sanırım trenle 40 dakika falan olmalı. Uygun bir zamanınızda Dortmund'a giderseniz mutlaka Meißner Tremonia showroom'una uğrayın oradaki. Hatta uğrayacağınızda bana da haber verin. Meißner Tremonia hayal edip de kargo ücretinden dolayı ulaşamadığım tıraş kremleri arasında da. Smile http://www.meissner-tremonia.de/
(05/05/2015, Saat: 11:27)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Murat Bey, Duisburg Dortmund arası sanırım trenle 40 dakika falan olmalı. Uygun bir zamanınızda Dortmund'a giderseniz mutlaka Meißner Tremonia showroom'una uğrayın oradaki. Hatta uğrayacağınızda bana da haber verin. Meißner Tremonia hayal edip de kargo ücretinden dolayı ulaşamadığım tıraş kremleri arasında da. Smile http://www.meissner-tremonia.de/

Dur daha Faena gelmedi. Big Grin
(05/05/2015, Saat: 11:27)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Murat Bey, Duisburg Dortmund arası sanırım trenle 40 dakika falan olmalı. Uygun bir zamanınızda Dortmund'a giderseniz mutlaka Meißner Tremonia showroom'una uğrayın oradaki. Hatta uğrayacağınızda bana da haber verin. Meißner Tremonia hayal edip de kargo ücretinden dolayı ulaşamadığım tıraş kremleri arasında da. Smile http://www.meissner-tremonia.de/

Dur daha Faena gelmedi. Big Grin
Benim oralara maalesef yolum pek düsmüyor ama sizin icin buraya kargo yoluyla siparis edip Türkiye'de yine size kargo yoluyla iletebilirim. 50€'dan fazla alisveris yaptiginizda kargosu bedava ayrica.
(05/05/2015, Saat: 11:52)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dur daha Faena gelmedi. Big Grin

Biraz önce kontrol ettim. Midilli'den çıkmış. Atina'ya doğru gidiyor.

(05/05/2015, Saat: 11:56)Corsan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim oralara maalesef yolum pek düsmüyor ama sizin icin buraya kargo yoluyla siparis edip Türkiye'de yine size kargo yoluyla iletebilirim. 50€'dan fazla alisveris yaptiginizda kargosu bedava ayrica.

Teşekkür ederim. Ben yolunuz düşerse diye sizin için de dedim. Çok övgü alıyor. Sırası gelince sizi rahatsız ederim. Smile
Vallah biz burada Türkiye'nin sokak köpeklerini bile özlüyoruz. Cok zor yabanci olup memleketinden uzak kalmak. Üniversiteye baslayip, bitirip, insallah dönücem 2023'ten önce :-D
Corsan komşum hoşgeldiniz forumumuza. Almanya geleneksel tıraş adına resmen bir diyardır diyerek başlayayım sözlerime. Dovo olsun, Merkur olsun, Mühle olsun, Tabac, No. 4711 olsun, Speick olsun herşey orada, bir nevi kaynağındasınız. İşinize yarayacak tüm alet edavat sabun, krem vb. herşeyi oradan temin edebilirsiniz ki zaten komşularım belirtmiş. 5 bavulmu forumdaşlarım ses verin az değilmi sizce Big Grin Big Grin Şaka bir tarafa forumdan çok keyif alacağınızı umuyorum, cildiniz problemli ise ve kolay tahriş oluyorsa geleneksel tıraş size hem maliyeti düşük hem de tatmin edici tıraşlar sağlayacak bir sistemdir. Keyifli forumlar dilerim
Ben tras olmak icin okadar pahali ürünleri almaya pek sicak bakmiyorum acikcasi. Tabi benim "pahali" demem size yine sacma gelebilir . Bence bir tras sabununa mesela 50 TL ve daha fazlasini verdiginizde o size, sirf pahali oldugu icin, cok kaliteli gibi gelebilir. Iyi bir ürünü ancak fiyatini bilmeden taniyabiliriz. Psikolojimiz bize ne oyunlar oynuyor, bir bilseniz adostlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merkür ürünleri elimize ulaşmıştır Solingen_HSK 3 3,782 05/04/2023, Saat: 00:49
Son Yorum: Collector5505
  Merhaba Tıraş Severler! yucelyilmaz 9 2,725 30/04/2022, Saat: 20:16
Son Yorum: muhendisbey
Photo ONDÜLA Tıraş Makinesi Mutlu68 4 2,259 04/01/2022, Saat: 13:38
Son Yorum: habaz
  Manisa'dan Selamlar Pmk35 6 2,724 24/05/2021, Saat: 23:14
Son Yorum: Poerio
  Merhaba Tıraş Dostları(Tiyatrocu) Tiyatrocu 5 2,487 19/04/2021, Saat: 14:05
Son Yorum: Tiyatrocu
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 7,636 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  Yeni Bir Tıraşseverden Herkese Selamlar Tony Soprano 36 9,026 19/05/2020, Saat: 18:33
Son Yorum: Tony Soprano
  Yeni Tıraş Zidane 28 8,616 12/05/2020, Saat: 18:35
Son Yorum: V4Vamık
  Geleneksel tıraş dünyasına merhaba Fenotip 49 12,653 06/04/2020, Saat: 09:46
Son Yorum: BuraKaya55
  Merhaba / Ankara / Yeni Üye BalPorsuğu 29 7,465 13/03/2020, Saat: 12:27
Son Yorum: grknclk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: