Hobileriniz neler?
(19/01/2016, Saat: 22:41)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hobi sayilirmi bilmiyorum, 2 yildir divani kirmasiyla ugrasiyorum

x6d7xy.jpg
Komşum biraz fıransız kaldımda tam olarak nedir? Merak ettim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
axl5d.jpg

Koleksiyonluk oyuncaklar Smile
Resimde gördüğünüz Wallace & Gromit çizgi filiminin lisanslı sınırlı üretim radyosudur. Tüm objelerin bir görevi var.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@impaticaret gerçekten güzel ve renkli bir koleksiyon.
14vgzzc.jpg
Başımın tatlı belaları...6 senelik arkadaşlığımız ufak tefek(bazende büyük) kayıplarla devam ediyor...artık daha fazla kendi hallerine bırakıyorum Smile alıştılar onlarda..kendi floralarını oluşturmaya başladılar
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(19/01/2016, Saat: 23:03)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koleksiyonluk oyuncaklar Smile
Resimde gördüğünüz Wallace & Gromit çizgi filiminin lisanslı sınırlı üretim radyosudur. Tüm objelerin bir görevi var.

Mustafa bey, gerçekten de harika bir uğraş. Koleksiyonunuzun diğer parçalarını da görmek isterdim doğrusu. Dükkanda vitrinde duran Gilette kamyonuna her geldiğimde bakarım zaten. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Bende de motosiklet olayi var, @o2ooo hocam gibi. motosiklet var, motosiklet hobisi var diyemiyorum.

Motosiklet hobiden ziyade bence yasam tarzi oluyor bir noktadan sonra. Arabadan anlamam, arabalara vay be demem ama guzel bir motor gorunce kafa ceviriyorum her seferinde. Maalesef yurtdisina tasinmam sonrasinda ara vermek durumunda/zorunda kaldim. Tum malzemeler duruyor. Ama motoru sattim. Almayi cok dusundum tasindigim yerde ama binilecek gibi (hava kosullari nedeniyle) degil, 4 ay icin alinmaz.

Digeri amator fotografcilik. Bu konuya odaklanmaya karar verdim, motoru sattiktan sonra. Asagida new york ta cektigim bir kare.

243i00g.jpg

Bunun disinda otomatik ve mekanik saatler var.

Saatleri azaltmaya basladim. Bir taneye kadar inecegim, hobi olmaktan cikmaz hicbir zaman tabi.
@Naci Erdem

abi f11 de uzun pozlama ile cekersen, o lamba ısıklarının daha da yıldız sekilli cıktıgını goreceksin.
Cok guzel paylasımlarınızın devamını bekleriz.
saygılar
@Chevalier Abi resim çok şık

Tsf saat forum sitesine bekleriz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bıçak ve ustura yapımıyla uğraşıyorum...
Bende yeni yeni deri olayına merak saldım. Birkaç çeşit parça deri aldım kesip dikmek için alet ve çıtçıt filan sipariş ettim. Pinterest'den YouTube dan örnek şablonlar ve teknik öğreniyorum. Aletlerim gelir gelmez kılıf cüzdan tıraş çantası falan yapmayı düşünüyorum.
Yapmayı deneyeceğim bir iki örnek. cf8df585df9c7608d0bf1fcdd98a18e1.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: