Hobileriniz neler?
@crionics üstad teşekkür ederim beğenmenize sevindim.
https://www.instagram.com/u1071/
Merhaba bende forumda yeniyim Smile Yaklasık 8 yıldır bende makro ve ornito fotoğrafçılığı ile ilgileniyorum
Marko fotoğrafçılığını ben de seviyorum ama tamamen amatör, amatör bile sayılmam. Sohbet edecek kadar bilgim yok. Kompakt makine ile olduğu kadar. Yeni bir makine düşünüyorum aslında, aynasız sistemler ilgimi çekiyor son günlerde...
Haydi hayırlı tıraşlar...
hocam merhaba bilginiz olmaması sohbete engel değil Smile kompakt makinelerin bazıları makro için biçilmiş kaftan .
Aynısız sistemler benimde ilgimi çekiyor ama alanım dısındalar daha çok sokak fotoğrafçılıgında avantaj .
@Saygin

Dostum bu son gonderdigin ters lens kullanimi ile cekilmis bir macromu
(21/03/2016, Saat: 21:05)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Saygin

Dostum bu son gonderdigin ters lens kullanimi ile cekilmis bir macromu

Yok hocam Canon mp65-e lens ile çekilmişti
Abi ben canonu fazla bilmem nikoncuyum ama genelde ne var ne yok teknik alet edavat takip ederim. Hic gormedigim bilmedigim bir objektif. Ben nasıl kacırmısım bunu hayret ettim.
Sagol komsu. 1:1 ve 5:1 aralıgında bir objectif. Vay be. Kullanımı zordur herkes kullanamaz ama siz hakkını vermissiniz.
(21/03/2016, Saat: 23:32)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi ben canonu fazla bilmem nikoncuyum ama genelde ne var ne yok teknik alet edavat takip ederim. Hic gormedigim bilmedigim bir objektif. Ben nasıl kacırmısım bunu hayret ettim.
Sagol komsu. 1:1 ve 5:1 aralıgında bir objectif. Vay be. Kullanımı zordur herkes kullanamaz ama siz hakkını vermissiniz.
Saol komsu Smile alanında tek lens tir zamanında pırlanta çekimleri için yapılmış bir lens su an 18-55 ters yada körükle çekim yapıyorum daha cok kuş üzerine Smile
(01/03/2016, Saat: 21:02)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1879e932498182934ee24254b28750dd.jpg
Ufaktan yaptıklarımı paylaşayım dedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bayıldım komşum elinize sağlık

Nexus 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(23/01/2016, Saat: 14:23)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende yeni yeni deri olayına merak saldım. Birkaç çeşit parça deri aldım kesip dikmek için alet ve çıtçıt filan sipariş ettim. Pinterest'den YouTube dan örnek şablonlar ve teknik öğreniyorum. Aletlerim gelir gelmez kılıf cüzdan tıraş çantası falan yapmayı düşünüyorum.
Yapmayı deneyeceğim bir iki örnek. cf8df585df9c7608d0bf1fcdd98a18e1.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Derinin kokusu dokunuşu baska dir, ben de çok merakliyim deri objelere

Nexus 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: