usturalarım için site açtım bilginize
Arkadaşlar kullandığım usturaları tasnif etmek için bir arkadaşın yardımı ile bir site açtım. Site alışveriş sitesi tabanlı bir site ama bu durum tamamen siteninbedava olmasından kaynaklanıyor, yoksa ilk amacım satış değil. Arkadaşlardan sık sık usturalarım ile ilgili sorular geliyordu , artık görseller hazır kısa bilgileri ellerinin altında olacak .Ancak satınalmak isteyen arkadaşlar olursa da, bir kaç özel olarak benim için yapılmış veya hediye edilmiş usturam dışında satmayacağım usturam yoktur. Çünkü sattıkça denemeyi umduğum başka usturaları alma imkanım da artar.
Hayırlı olsun üstadım, kolaylık olur size de malum el altında resmen servet yatıyor Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Adres nasıl peki @taskind? Smile
http://www.taskinshaving.com , imzada var. Smile

İnceliyorum üstad, hayırlı olsun.
Tapatalk'tan göremedim, teşekkürler @Aleksey Wink
Hayırlı olsun, usturaların görselleri gayet güzel olmuş Dovo Bergischer Löve zeytin de esaslıymış Smile
Acta est fabula, plaudite.
Hayırlı olsun .
İyi söz söyleyene de , dinleyene de iyi gelir ..
Üstat hayırlı olsun. Bismarck 7 günlük set şahane duruyor. Bol işlemeli ve damascus çelikten öyle bir set ilk defa gördüm. Amerikan usturalarını sevmiyor musunuz? Neredeyse hiç yok. Umarım site amacına ulaşır orda küçük çaplı bir servet varSmile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Üstat gerçekten de site harika, usturalar daha bir harika. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Beğendiğinize çok sevindim. Teşekkür ederim Arkadaşlar.. Ben Amerikan usturalarını da seviyorum içlerinde var birkaç tane Bu zamana kadar uygun gördüğüm ne varsa aldım ancak zamanında alıp deneyip sattıklarımla herhalde artık kalender meşrep havalarından sıyrıldım gibi geliyor, daha seçici oldum gibi. Bir kere 6/8 in altında usturalar bana ne görsel ne kullanım olarak zevk vermemeye başladı ki ben 170 cm zor toparlayan boyumla öyle iri bir insan değilim, ellerim de iri değil ancak haz almıyorum işte, ayrıca usturalarımın geçmiş dönem usturası olursa NOS olmalarını tercih etmeye başladım ve inanırmısınız son zamanlarda aldığım böyle usturaları kullanmamaya bile başladım.. Bütün bunlar benim düşünerek yaptığım şeyler değil zamanla oldu belki de artık yavaş yavaş özellikli usturalar edinerek kolleksiyon yapmaya da başlarım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Yeni başlayanlar için full rehber master44tr 7 2,699 07/06/2022, Saat: 22:20
Son Yorum: hasanandnexus
Exclamation Yeni başlayanlar için full rehber master44tr 0 1,176 04/06/2022, Saat: 01:09
Son Yorum: master44tr
  Çelik Ustura Başlangıç (starter pack) İçin Neler Gerekli ? Emirhan 15 6,869 17/01/2020, Saat: 13:02
Son Yorum: Emirhan
  Restorasyon için pim (pirinç tel) rewolwer_ 11 8,220 01/05/2018, Saat: 23:54
Son Yorum: rewolwer_
  Başlangıç İçin Yeterli mi? Oguzhan53 16 11,255 04/07/2017, Saat: 18:51
Son Yorum: gr00v3r
  ustura için yardım mceyhan 17 15,403 06/10/2015, Saat: 09:54
Son Yorum: Chinaski
  Usturaya başlamamak için bir neden Mİ ? taskind 15 14,077 30/05/2015, Saat: 23:09
Son Yorum: d0vo
  Resimdeki ustura için yorum yaparmısınız? mgencer05 11 12,130 30/11/2014, Saat: 21:50
Son Yorum: Chinaski
  Usturalarım kacar 4 4,098 27/11/2014, Saat: 01:59
Son Yorum: taskind
  Çelik usturaya başlangıç için gold dollar 200 ve ucuz kayış inceptum 28 32,951 07/07/2014, Saat: 01:15
Son Yorum: inceptum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: