ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ ALETİ - TÜRK MALI
(30/09/2015, Saat: 17:52)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Base plate te "Mild" yazması dikkatimizden kaçmadı. Aynı pakette birden çok baseplate seçeneği mi var?

Birazdan çok detaylı fiziki performansına ilişkin açıklamaları yapacağım öncelikle fotoğrafları yüklemeye çalışıyorum. Tabi ki ürünün birden fazla kesme özellikleri içeren modelleri olacak, ancak fark ettiyseniz üzerinde bir de derece var. Kişilerin kullanım alışkanlıklarına göre kombinasyonlar yapacağız. İlerleyen zamanlarda açıkça anlatacağım.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Fiyat hakkında gizeminiz daha devam ediyor en azından bir tahmin paylaşın
(30/09/2015, Saat: 17:57)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel görünüyor.
+1

Ayrıca yine isim konusuyla ilgili olarak @starex Üstada katılıyorum:

Yerli, Türkiye'de üretilen "Made in Turkey" bir ürüne İspanyolca isim.

Çok teşekkürler marka konusu çok karışık, farklı isimlerin de verilmesi çok konuşuldu. Ben şahsen Türkçe bir kelimenin kullanılmasından yanaydım ancak tek söz sahibi değilim. Marka ismi de yaklaşık 12 yıldır ticari olmayan işlerimizde kullandığımız bir kelime izahatını daha sonra yapacağım. Forumda marka ve logo ile ilgili teklif gelirse kesinlikle değerlendirilecektir. Şimdilik ortaya çıkardığımız tıraş aleti üzerine yoğunlaşmak daha faydalı olacaktır şeklinde düşünüyorum ve foto eklemeye devam ediyorum.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Arkadaşlar bu arada paylaştığım fotoğrafları kendi makinemizle ürün ışık çadırında çektik. Fotoğraflarda herhangi bir oynama yoktur. Web sitemiz için ayrıca stüdyoda özel foto çekimleri olacaktır. Fotosunu çektiğim bu ürün prototip üründür ayrıca kullanılmıştır. Fotoğraflar üzerinde görselliği arttıracak bir düzenleme özellikle yapmıyorum ki net olarak ışık altında nasıl bir işçilik kalitesi düzen vs. olduğunu daha rahat anlayabilesiniz. Bu modelden daha sonra görsel güzelliği arttıracak birkaç değişiklik daha yaptık zamanla o ürettiğimiz makinenin de fotoğraflarını paylaşacağım. Bir de ürün üzerindeki yazılar lazer kazıma usulü(lazer yakma değil) ile yapılmıştır. Lazer kazıma sonrasında tam temizlik yapıldıktan sonra yazılar karartı olarak görünmüyor sadece elinize aldığınız zaman görebiliyorsunuz. Buradaki amaç hem yazıların polisaj vb. işlemlerle kaybolmaması hem de yazıların göze batmasını(zarif gözükmesini) önlemektir.[img]xggvur.jpg[/img]
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Hayırlı olsun.Güzel görünüyor.
[img]28rmafq.jpg[/img][img]fbyomb.jpg[/img]
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(30/09/2015, Saat: 18:18)Monarch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun.Güzel görünüyor.

Çok teşekkür ederiz.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Heyecan verici, markası Türkçe olmasada üzerinde "Made İn Turkey" yazması bile keyifli.
Başarılar ve uygun fiyatlar diliyorumSmile
Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.(Mevlâna)
Fiyatlar ile ilgili bilgileri veriyorum. Fiyatları dolar bazında veriyorum yanlış anlamayın sebebini açıklayacağım.

a) Fotoğraflarını paylaştığım ürün 4 parça stant ile birlikte 316 kalite çelik tümüyle katı üretim olanın fiyatı 200 dolar

b) Fotoğraflarda paylaştığım ürünün çelik kalitesi 304 olanının fiyatı 165 dolar (Stant Dahil)

c) Fotoğraflarda paylaştığım ürünün çelik kalitesi 303 olanın fiyatı 100 ya da 120 dolar (Stant dahil)

d) Fotoğraflarda paylaştığım ürünün çelik kalitesi 316, makine kolunun(sap kısım) malzemesi titanyum gr5 olanın fiyatı 250 dolar (Stant Dahil)

e) Fotoğrafı olmayan ancak fotoğraftakine çoğunlukla benzeyen, sap paslanmaz çelik(304) diğer tüm parçalar metal enjeksiyon imalatı olan ürün (stant hariç) 12 dolar

f) Fotoğraftaki ürüne hiç benzemeyen tasarımı çok farklı olan 304 paslanmaz çelikten levhalardan pres yardımı ile kesilen sap kısmı da paslanmaz çelik(stant hariç) ürün fiyatı 10 dolar

g)Özel üretim(tek taraflı) 5mm çaplı ustura jiletleri için üretilen tümüyle 316 paslanmaz çelik katı üretim makinenin fiyatı 100 dolar (stant hariç)

g)Özel üretim(tek taraflı) 5mm çaplı ustura jiletleri için üretilen tümüyle titanyum gr5 katı üretim makinenin fiyatı 750 dolar (stant dahil)

Fiyatlarla ilgili temel stratejimiz şimdilik böyle ileride bir değişiklik olur mu bilmiyorum. Katı üretimlerde fiyatlar katlanarak artıyor. Şuan piyasada en en çok bulunan metal enjeksiyonlu (döküm) üzeri kaplama olan ürünlerimizin fiyatları biraz daha düşürülebilir.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Gercekten kaliteli duruyor ustam. Tebrikler.
Yanlis anlamazsaniz; aletin tiras acisindan teknik hesaplamalari yapildi degil mi? Karakterinin nasil olacagi hakkinda goruslwriniz var midir?
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pearl SSH-05 Açık Taraklı ve Rimei Tıraş Aleti Kıyaslama Atak 2 141 26/04/2024, Saat: 22:13
Son Yorum: Atak
  Tıraş aleti bakımı Märzen 1 271 09/04/2024, Saat: 21:10
Son Yorum: BigHillMe
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,434 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,350 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 6,172 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 52,058 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 98,389 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,474 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,910 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Rex cut tıraş makinası Lawdilemma 18 12,284 10/06/2021, Saat: 14:00
Son Yorum: Oldman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: