ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ ALETİ - TÜRK MALI
Şuan Feather ustura jiletlerini kullanabilen pek bir tıraş aleti yok ama çok büyük bir talep var. Sanırım bu sizin yakalayabileceğiniz bir niş olacaktır. Prototipleri dört gözle bekliyoruz.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(22/06/2015, Saat: 08:02)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yolunuz açık olsun.merakla gelişmeleri bekliyoruz.resimleri ne zaman paylaşabilirsiniz?ve tahmini satış tarihiniz nedir?

Teşekkür ederim, tamamlamış 3 ürün şuan mevcut, patent alma ile ilgili yerel ve ulusal kuralar gereği şuan paylaşamıyorum. Mümkün olursa Eylül ayı gibi ilk ürünleri satışa sunacağız.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(22/06/2015, Saat: 08:39)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuan Feather ustura jiletlerini kullanabilen pek bir tıraş aleti yok ama çok büyük bir talep var. Sanırım bu sizin yakalayabileceğiniz bir niş olacaktır. Prototipleri dört gözle bekliyoruz.

Şuan için prototip ürünler standart jiletler için üretildi. Tanınmış özel standart dışı jiletler için üretim yapılabilir ancak üretici firmanın izni olması gerekebilir. Bu konuda uluslararası patent kuralları geçerlidir. Patent ile ilgili hukuki olarak bir problem yaşamadığımız sürece tek markaya özgü özel tip jiletler için üretim planlaması yapılabilir. İleri bir tarihte(Aralık gibi) satışa sunmamak kaydıyla sadece bir adet üretip bizim personelimizce de yeterince test edildikten sonra kabul etmeniz halinde sizin şahsınıza denemeniz için ücretsiz olarak sunabiliriz. Siz de bu forumda olumlu/olumsuz deneyiminizi paylaşırsınız. Tıraş kabiliyeti sonuçlarına göre gerek duyulursa ilgili firmayla noter kanalıyla irtibatta bulunularak ön izin istenir, izin verilirse seri üretimine geçilir, ayrıca uygun fiyatta sarf malzemesi sağlamak için toplu olarak bu sınıf jilet ithalatı da yapılabilir.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(22/06/2015, Saat: 09:12)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuan için prototip ürünler standart jiletler için üretildi. Tanınmış özel standart dışı jiletler için üretim yapılabilir ancak üretici firmanın izni olması gerekebilir. Bu konuda uluslararası patent kuralları geçerlidir. Patent ile ilgili hukuki olarak bir problem yaşamadığımız sürece tek markaya özgü özel tip jiletler için üretim planlaması yapılabilir. İleri bir tarihte(Aralık gibi) satışa sunmamak kaydıyla sadece bir adet üretip bizim personelimizce de yeterince test edildikten sonra kabul etmeniz halinde sizin şahsınıza denemeniz için ücretsiz olarak sunabiliriz. Siz de bu forumda olumlu/olumsuz deneyiminizi paylaşırsınız. Tıraş kabiliyeti sonuçlarına göre gerek duyulursa ilgili firmayla noter kanalıyla irtibatta bulunularak ön izin istenir, izin verilirse seri üretimine geçilir, ayrıca uygun fiyatta sarf malzemesi sağlamak için toplu olarak bu sınıf jilet ithalatı da yapılabilir.

Şuan Feather Pro serisi jiletleri kullanan piyasada Mongoose ve Cobra bulunuyor. Bu ikiliden özellikle Cobra fiyatından dolayı pek ulaşılabilir değil. Ayrıca ikisinin de üretim kapasiteleri talebi karşılama konusunda yetersiz. Mongoose'un her batch'i için ön sipariş listesi yaklaşık bir yıl önce doluyor. Bu iki markanın dışında CJB gibi Feather Pro jiletlerin kullanılabildiği ustura üretimi yapan markalar da var. Kısacası Feather'ın bu konuda pek de katı olduğunu sanmıyorum.

Bütün ürünlerinizin ilk denemeleri için forumda herkes size seve seve yardımcı olacaktır. Türkiye'den bu konuda kaliteli üretim yapan bir üreticinin çıkması bizleri de mutlu eder.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Hayırlı olsun, ilk ürünleri sabırsızlıkla bekliyoruz.
(22/06/2015, Saat: 04:41)protti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş aleti üretmek mekanik saat üretmek gibidir !  15000 kıl ile aletin ve jiletin sınavıdır unutmayın ...

15.000 kişi yokuzdur yav Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(22/06/2015, Saat: 09:46)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuan Feather Pro serisi jiletleri kullanan piyasada Mongoose ve Cobra bulunuyor. Bu ikiliden özellikle Cobra fiyatından dolayı pek ulaşılabilir değil. Ayrıca ikisinin de üretim kapasiteleri talebi karşılama konusunda yetersiz. Mongoose'un her batch'i için ön sipariş listesi yaklaşık bir yıl önce doluyor. Bu iki markanın dışında CJB gibi Feather Pro jiletlerin kullanılabildiği ustura üretimi yapan markalar da var. Kısacası Feather'ın bu konuda pek de katı olduğunu sanmıyorum.

Bütün ürünlerinizin ilk denemeleri için forumda herkes size seve seve yardımcı olacaktır. Türkiye'den bu konuda kaliteli üretim yapan bir üreticinin çıkması bizleri de mutlu eder.

Bahsedilen firma ile daha önce bir irtibatımız oldu, çok kalite bir firma ürünleri de öyle, kendilerine has endüstrileri ve pazar hakimiyetleri var. Kendilerinin mutlaka yazılı( hatta yeminli tercümeye çevrilmiş) üretim izni gereklidir. Çünkü jiletleri bütünüyle kendi patentleri altındadır. İzin alırsak muhakkak üretim planlaması yaparız. Umarım söylediğiniz gibi katı kuralları olmayın bir şirkettir. Talaşlı üretimden düşük maliyetli ürün çıkarmak için toplu siparişle aylık/altı aylık/yıllık siparişlere göre üretim planlaması yapılan sektörler mevcuttur. Bu tıraş makineleri üreten firmalar için de geçerli olabilir. Ön sipariş ile kasıt maliyet düşürme ile ilgili olabilir. Şuan ki en büyük amacımız sürekli ar-ge, kaliteli işçilik, ürünler üzerinde sıfır makine izi, çizimlere %100 uygunluk ve tüketici geri bildirimlerinin sıkı takiplerini yapmak. Sizlerin ilgisi de bizleri çok mutlu ediyor.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(22/06/2015, Saat: 10:29)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, ilk ürünleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

Çok teşekkür ederim, en kısa zamanda bizimle tanışacaksınız.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Hayirli olsun, 4 gozle bekleriz. Umarim benim gibi kaprisli ve tahrise yonelik bir cilde sahip insani memnun edersiniz
(22/06/2015, Saat: 11:47)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bahsedilen firma ile daha önce bir irtibatımız oldu, çok kalite bir firma ürünleri de öyle, kendilerine has endüstrileri ve pazar hakimiyetleri var. Kendilerinin mutlaka yazılı( hatta yeminli tercümeye çevrilmiş) üretim izni gereklidir. Çünkü jiletleri bütünüyle kendi patentleri altındadır. İzin alırsak muhakkak üretim planlaması yaparız. Umarım söylediğiniz gibi katı kuralları olmayın bir şirkettir.

Öncelikle hoşgeldiniz, ve hayırlı olsun umarım güzel şeyler çıkar ortaya.

Merak ettiğim husus yukarıdaki mesajınızda koyu renkli olarak işaretlediğim yer. Neden yazılı izne ihtiyacınız var ? Siz jilet mi üreteceksiniz yoksa onların patentini aldığı jiletin takılabileceği özgün bir jilet tutucu mu ?
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pearl SSH-05 Açık Taraklı ve Rimei Tıraş Aleti Kıyaslama Atak 2 46 10 saat önce
Son Yorum: Atak
  Tıraş aleti bakımı Märzen 1 245 09/04/2024, Saat: 21:10
Son Yorum: BigHillMe
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,416 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,344 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 6,058 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 51,805 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 97,363 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,452 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,888 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Rex cut tıraş makinası Lawdilemma 18 12,245 10/06/2021, Saat: 14:00
Son Yorum: Oldman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: