ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ ALETİ - TÜRK MALI
Photo 
Merhabalar, döküm ürünler için kalıp çalışmalarımız, bu kalıba metal döküm yapılmıyor, ön taslak için bir çalışmadır. Çıkan ürünler sorunsuz olursa, tasarımlar gözden geçirilerek ikinci aşama hidrolik kalıp sistemine geçilecek.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Merhabalar, üründen bağımsız olarak ilk defa
toplu olarak stant taleplerini yerine getirdik ve teslimlerini yaptık. Ekonomik ürünlerde sona geldik sayılır, önümüzdeki ay bir sıkıntı olmazsa forumumuzda paylaşım yapacağız.

Çok yoğun bir dönem geçirdik, taşeronu olduğunuz Alman fabrikasına sözleşme gereği iş yetiştirmeye çalıştık. Bu sürede ancak 8 adet ss alet yaptık, siparişe gittiler, şimdi test ürünü olması ve birkaç mağazada gösterilmesi için 4 adet makinayı kendim yapmaya başlıyacağım, akşam altıdan sonra mesai yapacağım umarım aksilik çıkmaz. Ayrıca daha önce satışını gerçekleştirdiğimiz 2 adet başlığın derecesini değiştirmek isteyen müşterilerimize ilave farklı derecelerde başlık üretimine başlıyacam ve önceliğim onlar olacak.

6yf8us.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Bunlar da farklı sap deseni çalışmalarımız, 3 desen de baklava ama biraz farklılar. Fotoyu iyi çekemedim, karanlık boşluklar olduğu için çirkin görünebilir.

Biri standart baklava, biri baklava ama yüksek dişli biri de zarif baklava; yakında cevizli fındıklı seçenekleri de olacak Smile

200pjr6.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Saplar çok güzel görünüyor, tutuş hissiyatı çok iyi olacaktır sanıyorum. Kolay gelsin...
Haydi hayırlı tıraşlar...
(11/01/2016, Saat: 11:00)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saplar çok güzel görünüyor, tutuş hissiyatı çok iyi olacaktır sanıyorum. Kolay gelsin...

Dengeli tutuş ağırlığı da azaltıyor, daha kaygan olanı tutmak için daha çok baskı uyguluyoruz, bu da ister istemiz elimizi yoruyor, bu sebeple desenlere önem veriyoruz.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Abi twitter da takip ediyorum, sitenize ara ara giriyorum.
Tek makine gözüküyor ürün olarak. Yazdıklarınızdan tek olarak da ayak, sap yaptığınızı görüyorum. Bunları ayrı olarak satışa neden koymuyorsunuz biraz da uygun fiyatlı, toplu alalım sizden form olarak. SS saplarımız olsun yerli markamızdan.

Forum içi şahane fotoğraflar paylaşıyor arkadaşlarımız. Elimizde saplarımız olsa inanın hergun koleksiyonlarımızdan farklı kafa ile, gurur kaynagımız sap ve ayaklarımız ile nice guzel fotolar paylaşılır. Sizde bunları tweeterdan, sitenizden paylaşın. Özendirelim insanları yerli gururumuz Rocnel e.

Örnek Fatip kafa, seviyorum agrasifligini durusunu, ama bir uretim kalitesi var adamların hani garaj imalatı gibi. Ayak çöpten hallice. Rocnel ayakta hayal ettim canavar olur.
@rocnel ellerinize sağlık harika görünüyorlar nezaketen falan söylenmiş birşey değil. özellikle helezonik desen olana bayıldım.
ekonomik modelden sonra ileride kesinlikle edineceğim bir alet.
https://www.instagram.com/u1071/
(11/01/2016, Saat: 13:54)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi twitter da takip ediyorum, sitenize ara ara giriyorum.
Tek makine gözüküyor ürün olarak. Yazdıklarınızdan tek olarak da ayak, sap yaptığınızı görüyorum. Bunları ayrı olarak satışa neden koymuyorsunuz biraz da uygun fiyatlı, toplu alalım sizden form olarak. SS saplarımız olsun yerli markamızdan.

Forum içi şahane fotoğraflar paylaşıyor arkadaşlarımız. Elimizde saplarımız olsa inanın hergun koleksiyonlarımızdan farklı kafa ile, gurur kaynagımız sap ve ayaklarımız ile nice guzel fotolar paylaşılır. Sizde bunları tweeterdan, sitenizden paylaşın. Özendirelim insanları yerli gururumuz Rocnel e.

Örnek Fatip kafa, seviyorum agrasifligini durusunu, ama bir uretim kalitesi var adamların hani garaj imalatı gibi. Ayak çöpten hallice. Rocnel ayakta hayal ettim canavar olur.

Merhabalar, her makinenin sap kalınlığı ya da şekli farklı olduğu için ayrı ayrı stant yapmak gerekiyor. Bunun için tek satın almak müşterinin pek işine gelmeyebilir. Biz özel üretim ürünler yaptığımız için bize ulaşan firma ya da kişiler için farklı saplara uygun stant üretimi gerçekleştiriyoruz.

Sap kısmını üretmek kolay sayılır, bizim saplarımız her türlü başlık ile uyumlu.

Ayrıca makinemizin bire bir modelini 925 ayar gümüşten yaptık, çok güzel oldu. Yakında bir başka tıraş gerecinin de üretimini tamamlayacağız, toplamda parça olarak satışa sunulacak 7 civarı ürünümüz olacak.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(11/01/2016, Saat: 15:42)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel ellerinize sağlık harika görünüyorlar nezaketen falan söylenmiş birşey değil. özellikle helezonik desen olana bayıldım.
ekonomik modelden sonra ileride kesinlikle edineceğim bir alet.

Teşekkürler, bu fotoğraftaki ürünlerin işlemleri tamamlanmış değil, daha polisaj vs. işlemleri var onlar da tamamlandığında çok daha iyi görünüyor. Bir de telefon ile fotoğraf çekiyorum ayrıntılı ışığı iyi ayarlamış bir fotoğraf olsa çok daha güzel görünürler Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Cevap için teşekkurler. Sap ve stand'ı cok ciddi dusunurum veya forumdan dusunucek arkadaslar olur.

Heyecanla bekliyoruz.
Saygılar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pearl SSH-05 Açık Taraklı ve Rimei Tıraş Aleti Kıyaslama Atak 0 20 2 saat önce
Son Yorum: Atak
  Tıraş aleti bakımı Märzen 1 241 09/04/2024, Saat: 21:10
Son Yorum: BigHillMe
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,414 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,340 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 6,042 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 51,723 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 97,344 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,443 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,882 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Rex cut tıraş makinası Lawdilemma 18 12,188 10/06/2021, Saat: 14:00
Son Yorum: Oldman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: