Shark Esintisi
İlginçtir Rus jiletleri beni sükutu hayale uğratırken diğer ülke üretimleriyle bir şekilde anlaşıyorum. Shark da beni üzmeyen jiletlerden. Biraz çekiştiriyor ve sanırım bu nedenle geride sakal bırakıyor. Bu çekiştirmeyi R89 tolere mi ediyor bilmiyorum ama belkide bi tık daha agresif bir makine kullansam harikalar yaratacak jilet. Bunun dışında tıraş sonrası kaşıntı, kızarıklık, tahriş vb yaşatmadı hiç, sanki tıraş olmamışım gibi hissettiriyor. Ciltteki tıraş sonrası hissiyatıyla ilk üçe bile girebilir denediğim jiletler arasında.

@mustbe hocam bendeki paketin içinde de bi jiletin kağıdı diğer dördünden oldukça koyu tonda. Jileti denemedim ama sanırım farklı partilerden jiletler oluyor kutularda ve belliki karakterleri de farklı.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Cevapla
(05/01/2020, Saat: 12:26)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlginçtir Rus jiletleri beni sükutu hayale uğratırken diğer ülke üretimleriyle bir şekilde anlaşıyorum. Shark da beni üzmeyen jiletlerden. Biraz çekiştiriyor ve sanırım bu nedenle geride sakal bırakıyor. Bu çekiştirmeyi R89 tolere mi ediyor bilmiyorum ama belkide bi tık daha agresif bir makine kullansam harikalar yaratacak jilet. Bunun dışında tıraş sonrası kaşıntı, kızarıklık, tahriş vb yaşatmadı hiç, sanki tıraş olmamışım gibi hissettiriyor. Ciltteki tıraş sonrası hissiyatıyla ilk üçe bile girebilir denediğim jiletler arasında.

@mustbe  hocam bendeki paketin içinde de bi jiletin kağıdı diğer dördünden oldukça koyu tonda. Jileti denemedim ama sanırım farklı partilerden jiletler oluyor kutularda ve belliki karakterleri de farklı.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi


Bende de var benzer farklılıklar. Kimisi açık kimisi koyu sanırım pakette sıkıntı var jiletler aynı geldi bana kesim olarak
... Jilet
Cevapla
geleneksel tıraşda denediğim ilk jiletletlerden biriydi. öyle böyle bir tahriş yaşamamıştım hatırlıyorum. dolabın bir köşesine gömmüşüm sabah tıraş hazırlığında tasların arkasında gözüme çarptı. kendisine bir şans daha verelim dedik. iyi de yapmışız r41 ile 5 günlük sakal sıkıntısız yanmasız tahrişsiz temiz bir şekilde bitirdik. acıkcası çok keyifli bir tıraş oldu. ilk kullandığımda yeni başlamıştık tecrüsizdik el alışkanlığımız yoktu vs.  farklı agresiflik derecesinde aletlerde denemeden ön yargılı olmamak lazım. gerçi logona kreminde payı var bugünkü tıraşda. bir daha alırmıyım bilmiyorum ama atmadığımada sevindim.

Not: ilk kullandığım jilet baktım jiletleri kağıdına sarıp o şekilde kumbaraya atıyorum sarı değil  koyu turuncu
diğer 4 ile bayağı bir fark var
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SHARK SUPER CHROME evreseli 18 19,771 15/12/2019, Saat: 22:04
Son Yorum: İmam Fatip
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 24 8,102 04/11/2019, Saat: 09:25
Son Yorum: ErkanY.

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi