Geltir 2015 LE Tıraş Fırçası
Şu bütçemize bakarsak bana göre en doğrusu Tipsoft ve Semogue ile iletişime geçerek neler yapabileceğimize bakmak olacak. Ne idüğü belirsiz uzak doğulu bir üretici ile çalışmanın bize faydadan çok zararı dokunur diye düşünüyorum. @Straht komşumun önerisi hoş olsa da çok fazla ek işçilik gerektireceği için ben sıcak bakamıyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Konuya genel olarak cvp vermem gerikirse, ben el yapımı sapı olan porsuk yada sentetikten yapılma firça tercih ederim ama benim için önemli olan forumca birlikte birseyler yapmak. Bu iş ön ayak olan Cihan kardeşime teşekkür ediyorum. Umarım ortak bi karar alınrak güzel bi organizayon daha gerçekleştirmiş oluruz.
Evet arkadaşlar, Semogue'dan yanıt geldi. Mevcut koşullarda maalesef Semogue ile çalışmamız mümkün değil. Sorun fiyat değil. 20-50 gibi ufak sayılar için üretim yapmadıklarını, LE bir fırça için en az 100 fırça sipariş etmemiz gerektiğini söylediler. Sizler de takdir edersiniz ki bizim forumdan 100 sipariş çıkması pek mümkün gözükmüyor. Elimizdeki potansiyel tek yabancı üretici Semogue'du. Şimdi Tipsoft'un teklifini bekleyeceğiz.
Arkadaşlar fırça projesi üreticilerle mevcut koşullarda herhangi bir anlaşmaya varılamadığı için belirsiz bir süre için rafa kaldırılmıştır. İlerideki fırça çalışmaları için de üretilecek fırça adedinin ve hedef fiyatın önemini mutlaka göz önünde bulundurunuz. Çünkü bu adet ve hedef fiyatlarla LE bir fırça ürettirmek maalesef pek mümkün gözükmüyor.
Sağlık olsun. Teşekkür ederiz üstad verdiğiniz uğraşlar için.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Tipsoft tan gelen cevabi paylaşmadınız? İlgilenmediler mi? Hacmi mi düşük buldular?
Cihan Bey uğraşlarınız için çok teşekkür ederiz. Daha yüksek katılımla başka bir zamana hedefimizi gerçekleştiririz umarum.
gurmekokular
@cihankeskin

Komşum Tipsoft ne cevap verdi acaba?

Eğer ayrı ayrı alınan düğüm ve sapları düzgünce yapıştırabilecek biri varsa benim teklif ettiğim plan da olabilir eğer tabii üyelerimiz de sıcak bakarsa. Ahşap malzemeye yakarak istenilen yazılıp çizilebiliyor zaten o konu için de ahşapla uğraşan birini bulduk mu tamamdır.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(02/09/2015, Saat: 17:27)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer ayrı ayrı alınan düğüm ve sapları düzgünce yapıştırabilecek biri varsa benim teklif ettiğim plan da olabilir eğer tabii üyelerimiz de sıcak bakarsa. Ahşap malzemeye yakarak istenilen yazılıp çizilebiliyor zaten o konu için de ahşapla uğraşan birini bulduk mu tamamdır.

Aslında gerçek bir forum fırçası böyle olmalı. Bu konuda adımlar ortaya konulsa ve istekliler herhangi bir adım için yapabileceklerini belirtse bu işi gene de sonuçlandırabiliriz.
(02/09/2015, Saat: 17:27)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin

Komşum Tipsoft ne cevap verdi acaba?

Eğer ayrı ayrı alınan düğüm ve sapları düzgünce yapıştırabilecek biri varsa benim teklif ettiğim plan da olabilir eğer tabii üyelerimiz de sıcak bakarsa. Ahşap malzemeye yakarak istenilen yazılıp çizilebiliyor zaten o konu için de ahşapla uğraşan birini bulduk mu tamamdır.

Öncelikle Tipsoft'a bütün yardımları için teşekkür etmek istiyorum. Zira başından beri hem Tipsoft markası hem de diğer üreticiler konusunda Onur abi çok yardımcı oldu. Tipsoft için de temel olarak yabancı üreticilerle aynı nedenler mevcut ama bunların yanı sıra forumda bazı arkadaşların olumsuz yaklaşımlarının da büyük etkisi olduğunu düşünüyorum.

Sizin öneriniz daha önce de dediğim gibi güzel bir öneri ama hem bu knotları yapıştıracak yeteneğe sahip birisine, hem de bütün bu işi organize edecek zamanı olan birisine ihtiyacımız var ki bu kişi kesinlikle ben değilim. Başka bir arkadaş organizasyonu yürütmek isterse ben seve seve katılımcı olurum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo YENİ BİR TIRAŞ FIRÇASI İSTERÜZ!! izterd 9 2,422 29/02/2024, Saat: 17:49
Son Yorum: exselans
  Sorunsuz Tiraş temali canli yayin dikdik_s 2 1,733 12/06/2022, Saat: 15:46
Son Yorum: new38
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,813 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 59,581 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
Exclamation Çok Özledik: Ankara Geltir Buluşması ekindgn 22 6,179 13/06/2021, Saat: 01:02
Son Yorum: ahbap
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 174,406 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  TIRAŞ ALETİ KUTUSU ETKİNLİĞİ sohayli 0 1,585 01/05/2021, Saat: 16:48
Son Yorum: sohayli
  Geltir 34 Soner 30 15,187 17/03/2021, Saat: 23:05
Son Yorum: Soner
Star 7. Geleneksel Geltir Yılbaşı Hediye Organizasyonu (2020-2021) onurcakmak 61 19,597 01/01/2021, Saat: 20:27
Son Yorum: forevermore07
  Ankara Geleneksel Geltir Buluşması Vol.03-2020 ekindgn 10 5,665 26/06/2020, Saat: 15:59
Son Yorum: Efrasyab

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: