Anket Başlığı: Hangileri Olmalı
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Marka
6.00%
3 6.00%
Marka + Model
8.00%
4 8.00%
Marka + Seri No
8.00%
4 8.00%
Marka + Ülke
8.00%
4 8.00%
Marka + Model + Seri No
10.00%
5 10.00%
Marka + Model + Ülke
10.00%
5 10.00%
Marka + Model + Seri No + Ülke
18.00%
9 18.00%
Turkey
8.00%
4 8.00%
Türkiye
22.00%
11 22.00%
Diğer
2.00%
1 2.00%
Katılımcı sayısı: 50 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Barbaros Markalama Önerileri
...........................
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Öneriler için teşekkürler arkadaşlar. Bu arada nasıl unuttum bilmiyorum ama seçeneklere Logo'yu da ekleyecektim. Logom belki çok başarılı değil ama ziyanı yok. Logoyu (Avatarımda mevcut olan) böyle 14-15mm çapında bir büyüklükte koysam mesela yazı yerine nasıl olur ?
www.BarbarosRazors.com

logo, üzerinde biraz daha uğraşıldıktan sonra sapın tabanına eklenirse daha iyi bir hareket olur, hem sap ta markalanmış olur, hem gözü rahatsız etmez, hem de yuvarlak alan değerlendirilmiş olur.
(12/11/2015, Saat: 16:43)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: logo, üzerinde biraz daha uğraşıldıktan sonra sapın tabanına eklenirse daha iyi bir hareket olur, hem sap ta markalanmış olur, hem gözü rahatsız etmez, hem de yuvarlak alan değerlendirilmiş olur.

Aynen üstat, belirttiğiniz üzere sapın altına işlenecek. O konuda logonun tamamı mı yoksa iç kısmımı olsun konusunda karar aşamasındaydım Big Grin
www.BarbarosRazors.com

(12/11/2015, Saat: 12:24)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.turquality.com/

Bence sadece Turquality yazsa çok karizmatik olur.

hocam ben bu iş ile ilgiliyim, turquality işini yapıyorum, şu şekilde yorumlayabilirim size katılarak
Ekonomi bakanlığının bir destek-teşvik sistemi ve kurumsallaşma anlayışı bu. Adamlar ciddi anlamda türkiyeden çıkacak dünya markaları yaratma hedefindeler ve gerçekten ciddiler. Turquality etiketi ya da yazısı zaten kullanılamaz şuan da çünkü, bu etiketi kullanabilenler sadece bu sisteme girenlere tanınmış bir hak yani yasal engellere takılınır. Yalnız devletin turkey marka imaj çalışmaları var ''turkey'' markası algısını yönetmeye çalışıyorlar şuan da dünyada, yani insanlar turkey i gördüler mi evet bu kaliteli desin istiyorlar. hatta çokta güzel bir turkey yazısı tasarımları var. bu belki bu açıdan kullanılarak yazılabilir. Yani sadece TURKEY VE YİNE TATLI BİR SERİ NO.
@mirzacem açıklayıcı mesajınız için teşekkürler. Ben ilk duyduğumda yaratıcı bulmuştum "turquality" sloganını. Bilmiyordum sadece belli markaların kullanabildiğini. Belki ilerde rocnel ve barbaros'da bu markalar arasına girer.

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/
Rica ederim ne demek. Keske gorebilsek gurur verici olur

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@unnamed logonun sadece iç kısmını kullanmanızı tavsiye ederim.
Starbucks ve birçok marka şuanda logolarının iç kısımlarını (esas logoyu yani) kullanmaya başladı.

https://pururuwang.files.wordpress.com/2...81134c.jpg
EJ89bl, EJ best badger.
Hepi topu 5-6 ay yetecek kadar malzemem var. Toplayıcı, biriktirici, koleksiyoner değilim. Keyifli tıraş peşindeyim.
Teşekkür ederim @cesko öneri için, not ettim.
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Diş Fırçası Önerileri ohtararan 80 41,209 01/05/2021, Saat: 19:01
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Dünya savaşları ile ilgili kitap önerileri Lord Sparhawk 31 26,905 20/02/2016, Saat: 22:43
Son Yorum: armagedon
  Replika saat alınacak yer önerileri. laktik 11 27,410 21/04/2014, Saat: 11:18
Son Yorum: kaju

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: