Gecikmiş Merhaba
Öncelikle herkese selamlar. Ben Ankara'da yaşayan 24 yaşında bir öğrenciyim. Geleneksel tıraşa yaklaşık 2 ay önce tamamen şans eseri merak sardım. En baştan başlamama izin verin. Kıllıca bir insan olduğum için (çok çekiyorum bundan dostlar) tıraş olmaya 6. sınıfta başladım. Babam gidip bir mach 3 almıştı kendi de kullandığından. Çok heyecanlıydı başlangıçta. Daha sonralari ergenlikle gelen sivilceler tıraşı kabusa çevirmeye başlamıştı. Sakallarımın da sertleşmesiyle tahriş artmaya başlamıştı. Lisedeyken fusion çıkmıştı. Hemen babamla aldık birer tane. O dönemde ondan da keyif aldım yalan yok. Üniversiteye gelince bir dönem sakal bıraktım. Ondan da hevesimi alınca yeniden düzenli tıraşa başladım. Her tıraşımdan sonra yanağımda kızarıklık olmaya başlamıştı. İşte ben de 2 ay önce isyan edip elektrikli tıraş aleti araştırmak için internete girdim . Bu sırada da muhtemelen aranızdan bir üstadın bloguna denk geldim geleneksel tıraşla alakalı. Daha sonra forumu buldum. Biraz araştırdıktan sonra amazondan de89 almaya karar verdim. Kur farkından gözüm korkunca yerli satıcı aramaya başladım ve impa ticareti keşfettim. Hemen de89, perma sharp ve omega fırça söyledim. Evde bulduğum bir kaba arko sabun bastım (sizlerden öğrendim bunu da). 2 aydır da fırsat buldukça ve bütçem yettikçe farklı ürünlerle denemeler yapıyorum. Hala tahrişsiz tıraş yaşayamadım fakat eskisine oranla büyük bir fark olduğunu söylemeliyim. Yanakta sıkıntı kalmadi. Boyun-boğaz bölgemi de hallettim mi tamamdır. Deneyimlerimi paylaşmaya devam edeceğim. Tanışma biraz uzun oldu 2 ayın birikmişi var affedin. Bundan sonra beni daha sık göreceksiniz. Hepinize paylaşımlarınız için teşekkürler ve tahrişsiz tıraşlar.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hoşgeldiniz foruma!
Geleneksel tıraş ile genç yaşta tanışmanız harika.
Keyifli tıraşlar dilerim.
Foruma hoşgeldiniz, keyifli tıraşlar dilerim.
Foruma hoşgeldiniz. Umarım boyun bölgesindeki sorununuzu da aşarsınız. Yoğun sakalınız olduğunu sanıyorum, daha agresif DE'lerle daha iyi sonuç alabileceğinizi düşünüyorum naçizane. Slant öneririm.
Acta est fabula, plaudite.
Foruma hoş geldiniz. Ne güzel kendi kendinize birçok şey keşfetmişsiniz. Merak etmeyin, forumun desteği ile diğer sorunları da zamanla çözersiniz. Keyifli tıraşlar.
Merhaba hoşgeldiniz, keyifli ve tahrişsiz tıraşlar Smile
Aramıza hoşgeldiniz komşum. En kısa sürede sorunsuz tıraşlar olmanız dileğiyle. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Foruma hoş geldin, keyifli tıraşlar dilerim.

İnşallah bir an önce boyun kısmının da tahrişsiz olduğu traşlar yaşarsın. Nasıl çiledir bilirim.
(25/11/2015, Saat: 01:03)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma hoşgeldiniz. Umarım boyun bölgesindeki sorununuzu da aşarsınız. Yoğun sakalınız olduğunu sanıyorum, daha agresif DE'lerle daha iyi sonuç alabileceğinizi düşünüyorum naçizane. Slant öneririm.
Evet yoğun ve sert sakal sahibiyim. Tavsiyeniz için çok teşekkürler üstadım dikkate alacağım. Tıraş olma işi hobiye dönüştü zaten artık koleksiyonuma yeni parçalar eklemek isterim Big Grin
Herkese iyi dilekleri için teşekkürler. Hoşbulduk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 772 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,492 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 625 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,697 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 692 01/05/2023, Saat: 15:49