TVB Shaving
Komşum, yine siz bilirsiniz de ben Phoenix almıştım Tiki'de sorun çıkınca. Yakında onlarda biter zaten. Eğer kullanmadıysanız Phoenix mutlaka alın. EH+, Gondolier ya da Cad stokta var şu an da. Plastik kaplar yeni sürüm, metaller eski. İkisini de tavsiye ederim. Ama istemezseniz, iade de alabilirsiniz.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(24/02/2016, Saat: 18:18)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, yine siz bilirsiniz de ben Phoenix almıştım Tiki'de sorun çıkınca. Yakında onlarda biter zaten. Eğer kullanmadıysanız Phoenix mutlaka alın. EH+, Gondolier ya da Cad stokta var şu an da. Plastik kaplar yeni sürüm, metaller eski. İkisini de tavsiye ederim. Ama istemezseniz, iade de alabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Siz en çok hangisini tavsiye edersiniz?
EH+ kullanıyorum harika bir sabun. Ama onu Gondolier ve Cad olmadığı için almıştım. Asıl alacaklarım bu ikisi idi zira yurt dışında fenomen olmuşlar Smile Sonradan gelince EH+'dan da memnun olduğum için onları da yazdım.
EH+ iştah açan, beş çayının yanında ki kurabiye tadında bir sabun Tongue  Diğerleri daha elime geçmedi maalesef  Wink
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
@koolandgang komşum, ben de az önce inceledim ve Gondolier'e karar verdim. Teşekkür ederim Smile
(01/02/2016, Saat: 21:31)Turkuvaz1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla ben mağdur oldum komşum, ben ilkim herhalde Smile 1 aydır haber verecek değişim için diye bekliyorum ama yok. Tekrar hatırlamak için mail attım. Ben öyle birşey hatırlamıyorum diye yazdı. Eski mailleri yolladım bu sefer cevap yazmadı.

Edit: Uğraştırdı baya ama mağdur olmadık, hakkını vermek lazım.
tvbshaving'de iki farklı kutuda satılan phoenix'ler var. Aynısı CAD, Gondolier ve diğerleri için de geçerli. 3.3 ve 4.0 oz. Açıklama göremedim ama bu 4.0 oz olanın kutusu plastik mi? Bilen arkadaşlar bilgi verebilir mi? Bir de kokuları nasıl acaba? Bir de Clubgay'ı merak ettim. O da CAD gibi klasik berber dükkanı konusu sanırım. Gondolier, CAD ve Clubgay arasında gidip geliyorum. Metal kutu sadece Clubgay'da kalmış.

Edit: Yukarıda kutularla ilgili açıklama yapmış kolandgang üstad şimdi farkettim Smile O değil de eski metal kutular daha güzel görünüyor.
Evet an itibariyle (gerçi ben şimdi geldim ofise, posta öğlen gelmiş) Mama Bear's, Phoneix ve Tiki kadrosu arz-ı endam ettiler Smile Paolo söylenenlerin aksine, bu keşmekeş dönemde bile karıştırmadan göndermiş. Her ne kadar iki sipariş arasında 1 hafta süre olsa da iki paket de aynı anda gelmiş. Bunda bir miktar Paolo'nun olsa da, bir miktar da PİM'in katkısı yok değil.

Not : Tekrar inceledim. Slovenya posta idaresi, gecikmede ki en büyük katkıya sahip.
ddes69.jpg

mama bears de sorun çıkınca para iadesi istedim yarım saat içinde iade etti.
insan evladı ya bu Paolo Smile
https://www.instagram.com/u1071/
Paolo güven veriyor. Şimdi Phoenix'lerden CAD veya Gondolier siparişi vereceğim ama Amerikan indirimi %30'dan %20'ye düşmüş sanırım Angry
Bu arada bu sitede kredi kartı ile ödeme yapabiliyor muyuz? Kullanan arkadaşlar bilgi verebilirler mi bir zahmet. Teşekkürler...

Edit: Sorun yine çözüldü. Euro seçilince kredi kartı seçeneği belirdi. Aldık bakalım Gondolier'i Smile
Maalesef ben Paolo ve TVB hakkında sizler gibi olumlu konuşamayacağım. Kimseyi olumsuz etkilemek istemem ama yaşadığım olayı da anlatmak isterim. Adam hem suçlu hem güçlü. Üyeliğim iptal edilmiş görünüyor. Zaten yeni üye olmuştum. İndirimden istifade 1 adet Mama Bears sipariş etmiştim. Siparişle ilgili bir gelişme olmayınca mesaj attım. Bana sabunun tarihi geçmiş şeklinde bir dönüş yapıldı. Yerine başka bir ürün mü gönderelim yoksa satışı iptal mi edelim diye de soruldu. Ben de Phoenix Gondolier gönderin dedim. Bu markada Amerikan artisan sabunu ve aynı şartlara tabi. (indirim ve shipping açısından) Ancak iki ürünün fiyatları arasında 4 euro'luk bir fark olduğu için alternatifler sunarak ortalama 3,5 euro'luk bir sabun daha eklemesini söyledim. Bana Gondolier gönderildi şeklinde bir dönüş yapıldı. Ben de tekrar aradaki farkı hatırlattım. Bu sefer 4 euro'nun kredi kartıma iade edildiği söylendi. Ancak henüz bir iade yok. Ayrıca üyeliğim her nedense iptal edilmiş. Oysa ki yazışmalarımda ne bir hakaret ne de kötü bir söz var. Aksine gayet kibar bir üslup ile yazdım. Her şeyden öte ben bir müşteriyim.

Aslında 4 euro çok önemli bir rakam değil ancak bu bir hak arama meselesi. Sen neden SKT geçmiş bir ürünü satışa koyuyorsun? Neden ben mesaj atana kadar bir geri dönüş yapmıyorsun? Sonuçta, profesyonel çalışan bir yer değil belli ki. Sitede daha önce yazılanlardan gördüğüm üzere, belki kimseyi mağdur etmiyordur, belki yaptığı hataları telafi ediyordur ancak çok dikkatsiz ve dağınıklar. Yerli/yabancı onlarca e-ticaret sitesine üyeyim. Yüzlerce alışveriş yaptım. Bazılarında sorun yaşadığım da oldu. Belki kızdığım, bağırdığım, söylendiğim, tepki gösterdiğim, hakaret ettiğim vs. oldu. Ancak ben böyle bir uygulama görmedim. Şimdi merakla gelecek paketi bekliyorum. Olumlu/olumsuz bir gelişme olursa yine buraya yazarım.

Başta da söylediğim üzere kimseyi olumsuz etkilemek istemem, ben sadece TVB'den yaptığım ilk ve son alışveriş tecrübemi paylaşmak istedim.

Ürünlerinizi iyi günlerde kullanın arkadaşlar Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 102,217 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  Connaught Shaving piankhy 464 449,410 24/09/2019, Saat: 19:23
Son Yorum: habaz
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,578 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 68,291 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,955 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,354 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,897 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  The English Shaving Company ihtilaf 75 78,211 24/01/2016, Saat: 22:25
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 189,986 10/01/2016, Saat: 02:17
  LIJUN SHAVING cemuludinç 13 19,673 20/05/2013, Saat: 01:56
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: