TVB Shaving
@ms_1907 geçmiş olsun komşum. Paolo bir defasında benim de iademi unutmuştu, hatırlatınca perdono deyip hemen yatırmıştı. paolo@tvbshaving.com onun direkt mail adresi, buraya yazıp sorunu anlatabilirsiniz.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Teşekkürler @onurcakmak komşum. Gondolier gelsin de, gerisi çok ta önemli değil, 4 euro zaten. Belki sorun banka kaynaklı da olabilir. Bir ihtimal 4 euro iade yerine paketin içine 2. sabun da konmuş olabilir.
(26/02/2016, Saat: 16:23)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler @onurcakmak komşum. Gondolier gelsin de, gerisi çok ta önemli değil, 4 euro zaten. Belki sorun banka kaynaklı da olabilir. Bir ihtimal 4 euro iade yerine paketin içine 2. sabun da konmuş olabilir.

Eğer paypaldan iade ise 2 gün sonra karta yatıyor. Zaten paypal e-mail ile iadesini bildiriyor.Ama kredi kartıyla direk alışveriş yaptıysanız 15 güne kadar iadesi sürebiliyor.(Tecrübe ettim iki kere)

Ayrıca TVB den alıp da şikayet edilmesi bana garip geliyor.Yanlış anlaşılmasın burada kendi adıma söylüyorum, bile bile lades diyorum.Ama şikayet etmiyorum, garip bir insan, tek başına ve uygun fiyatlı ürün satıyor.Bir e-ticaret sitesinden beklenmeyecek ve daha önce de görmediğim bir şekilde düzensiz biri/site.

Buradan alışveriş yapılması demek tüm bu şikayetleri kabul etmek anlamına geliyor. Ben fiyatlarından dolayı memnunum, fazla bir beklentim de kendi adıma yok zaten.

Bence üyeliğiniz bilinmeyerek veya sistemsel bir açıktan dolayı sorun olmuş olabilir. İadenizi gerçekten unutup yapmamış da olabilir.

(26/02/2016, Saat: 16:49)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer paypaldan iade ise 2 gün sonra karta yatıyor. Zaten paypal e-mail ile iadesini bildiriyor.Ama kredi kartıyla direk alışveriş yaptıysanız 15 güne kadar iadesi sürebiliyor.(Tecrübe ettim iki kere)

Ayrıca TVB den alıp da şikayet edilmesi bana garip geliyor.Yanlış anlaşılmasın burada kendi adıma söylüyorum, bile bile lades diyorum.Ama şikayet etmiyorum, garip bir insan, tek başına ve uygun fiyatlı ürün satıyor.Bir e-ticaret sitesinden beklenmeyecek ve daha önce de görmediğim bir şekilde düzensiz biri/site.

Buradan alışveriş yapılması demek tüm bu şikayetleri kabul etmek anlamına geliyor. Ben fiyatlarından dolayı memnunum, fazla bir beklentim de kendi adıma yok zaten.

Bence üyeliğiniz bilinmeyerek veya sistemsel bir açıktan dolayı sorun olmuş olabilir. İadenizi gerçekten unutup yapmamış da olabilir.

Uygun fiyatlı ürün satması onlara hata yapma hakkını vermez. Ayrıca, her şeyi kabul edeceğimiz anlamına da gelmez. Sonuçta ürünün bedelini ödüyoruz. Bütün e-ticaret sitelerinde risk var. Şimdiye kadar yüzlerce alışveriş yaptım, yani bu konuda yeterince bilgili ve tecrübeliyim. Kaldı ki amacım şikayet etmek ya da kötülemek değil, bunu da daha önce belirtmiştim. TVB'den alan alıyor zaten. Burada her konuda hem iyiyi hem de kötüyü paylaşacağız ki foruma (özellikle aramıza yeni katılan arkadaşlara) bir faydamız ve katkımız olsun. Konuyu fazla da uzatmak istemiyorum, çünkü başka yerlere gidebilir. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Memnun olanlara kimse bir şey diyemez ama...

TVB ne kadar ucuz? 1 €, 2€? Paolo ne kadar güvenilir olsa da ben açıkçası bu kadar sorunlu bir yerden alışveriş yapmam. Kişisel tercihiniz sonuçta; uğraşmaya vaktiniz yoksa, bu şekilde üç kuruş için gerilmek istemiyorsanız tercih etmeyin derim.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Paolonun dikkatsizlikleri avantajli oluyor genelde OnLyTNT, o kismi da cazibeli sadece fiyat avantaji degil
@Aleyksey ahahah aynen komşum Big Grin
https://www.instagram.com/u1071/
Arkadaşlar, TVB siparişleriniz ortalama kaç günde geliyor?
Benim siparişten 13 gün sonra kargo yaptı, 7 günde elime ulaştı.

E5553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
En erken 10 gün. Ay süren de olacak yakında. Yalnız şöyle de bir durum var. Mesela Paolo C.tesi günü kargoya verdiği paketin bugün bile takip numarasını veremedi. Bu ondan ziyade Slovenya Posta İdaresi ile alakalı. Ezcümle TVB'den alışveriş yapacaksanız, biraz rahat olmanız gerekiyor. Çünkü eninde sonunda ürününüz size ulaşıyor.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 102,219 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  Connaught Shaving piankhy 464 449,436 24/09/2019, Saat: 19:23
Son Yorum: habaz
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,579 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 68,291 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,962 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,364 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,898 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  The English Shaving Company ihtilaf 75 78,216 24/01/2016, Saat: 22:25
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 190,002 10/01/2016, Saat: 02:17
  LIJUN SHAVING cemuludinç 13 19,673 20/05/2013, Saat: 01:56
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: