TVB Shaving
(09/03/2016, Saat: 03:59)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paraları alıp kacacak bu herif en son rahat edecez. Dedikodunun dibini vurduk paolonun Smile

Bu arada @cihankeskin komsum indirim kuponları ben bu artisian sabunlarda sadece gecmiyor biliyordum. Diger urunlerde de gecmiyormu ?

Sıkıntı bence Paolo'dan kaynaklı değil de Sloven Postasından kaynaklı gibi gözüküyor.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(09/03/2016, Saat: 03:59)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paraları alıp kacacak bu herif en son rahat edecez. Dedikodunun dibini vurduk paolonun Smile

Bu arada @cihankeskin komsum indirim kuponları ben bu artisian sabunlarda sadece gecmiyor biliyordum. Diger urunlerde de gecmiyormu ?

Diğer ürünlerde geçiyor hala. Ama bu adam o sabunların fiyatını yine düşürecek. Demedi demeyin. Sabredin ve bekleyin.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(09/03/2016, Saat: 08:55)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diğer ürünlerde geçiyor hala. Ama bu adam o sabunların fiyatını yine düşürecek. Demedi demeyin. Sabredin ve bekleyin.

İyi hoş diyorsun da komşum, Paolo dokuz doğurtuyor adama Smile Phoenix siparişim bugün 12. gününde, halen ülkemize giriş kaydı yok. Herhalde benim sabunu kaplumbağanın sırtına bağlamışlar, garibim anca geliyor Big Grin
(09/03/2016, Saat: 11:27)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi hoş diyorsun da komşum, Paolo dokuz doğurtuyor adama Smile Phoenix siparişim bugün 12. gününde, halen ülkemize giriş kaydı yok. Herhalde benim sabunu kaplumbağanın sırtına bağlamışlar, garibim anca geliyor Big Grin
Tavşan kaplumbağa hikayesi üstad. Kaplumbağa her zaman er geç finişi geçer Smile.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
(09/03/2016, Saat: 13:03)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavşan kaplumbağa hikayesi üstad.  Kaplumbağa her zaman er geç finişi geçer Smile.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Doğru söylüyorsun üstat, geç olsun da güç olmasın Smile
(09/03/2016, Saat: 11:27)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi hoş diyorsun da komşum, Paolo dokuz doğurtuyor adama Smile Phoenix siparişim bugün 12. gününde, halen ülkemize giriş kaydı yok. Herhalde benim sabunu kaplumbağanın sırtına bağlamışlar, garibim anca geliyor Big Grin

Hadi bir at kılı da fırçamız olsun bakalım dedim. Siparişi geçtim. Paolo, o fırça kalmamış başka bir modelinden vereyim dedi. Ben de yok o değil de şu olsun dedim. Tabi cevap yok, her zaman ki gibi Smile Bir müddet sonra Paypal'dan bir ödeme geldi. 3-5 Euro'luk. Ya birader, bu nedir dedim. Fırça verdim diğerinin yerine, onun farkı dedi. Tamam da dedim senin verdiğin fırça daha pahalı, benim vermem lazım. Ya sen ne karıştırıyorsun, al parayı bak dalgana mealinde bir google translate yolladı Smile
Paolo, birisi yazmıştı burada, eski, yaşlı mahalle bakkalı tadında bir adam. Bir hatası olduysa, kesinlikle kasıtlı olduğuna inanmıyorum. (Paolo, burada pozitif yazılarıma binaen bana prim vermiyor, bu da onun ayıbı Smile )
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Entresan, sen karısma bak dalgana hahahaha
Çok iyiymis abi. Ben bugune kadar hic sorun yasamadım, korgoyu hic dert etmedigimden belki, elbet birgun cıkıp geliyor gelmezse yazısır cozeriz gibime geliyor. Ne olucak 2 ay sonra gelsin sıkıntı yok. Acta degiliz acıkta degiliz, hic sabunmu kalmadı giderim 1.5 liraya arkoyla idare ederim ne olur ki.

@koolandgang
cok merak ediyorum at kılı fırcayı, hissiyatı nasıl diye, pure badger kıvamı gibi mi acaba. Kısmet gelince bir ozet gecerseniz bizlere sevinirim komsu.
(09/03/2016, Saat: 16:35)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hadi bir at kılı da fırçamız olsun bakalım dedim. Siparişi geçtim. Paolo, o fırça kalmamış başka bir modelinden vereyim dedi. Ben de yok o değil de şu olsun dedim. Tabi cevap yok, her zaman ki gibi Smile Bir müddet sonra Paypal'dan bir ödeme geldi. 3-5 Euro'luk. Ya birader, bu nedir dedim. Fırça verdim diğerinin yerine, onun farkı dedi. Tamam da dedim senin verdiğin fırça daha pahalı, benim vermem lazım. Ya sen ne karıştırıyorsun, al parayı bak dalgana mealinde bir google translate yolladı Smile  
Paolo, birisi yazmıştı burada, eski, yaşlı mahalle bakkalı tadında bir adam. Bir hatası olduysa, kesinlikle kasıtlı olduğuna inanmıyorum. (Paolo, burada pozitif yazılarıma binaen bana prim vermiyor, bu da onun ayıbı Smile )

Yazılanlardan zaten Paolo'nun kötü niyetli olmadığını ve yaptığı hataları hep bir şekilde telafi ettiğini anlıyorum. Ancak benim kızdığım sizinkine benzer bir olay, istediğim sabun yokmuş, tamam yerine şunu gönder, farkını da iade et dedim. Bunun için hep peşinden koşturdum. Bir de üstüne üstlük siteye giremiyorum. (Sebebini bilmiyorum, muhtemelen üyeliğim iptal edilmiş, oysa ki ne bir kötü söz var, ne bir hakaret, anlamadım) Defalarca yeni şifre aldım. 3 defa mesaj gönderdim. Geri dönüş yapmıyor. Demek ki beni istemiyor Smile Canı sağ olsun. Benim Gondolier gelsin de Smile
(09/03/2016, Saat: 16:49)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Entresan, sen karısma bak dalgana hahahaha
Çok iyiymis abi. Ben bugune kadar hic sorun yasamadım, korgoyu hic dert etmedigimden belki, elbet birgun cıkıp geliyor gelmezse yazısır cozeriz gibime geliyor. Ne olucak 2 ay sonra gelsin sıkıntı yok. Acta degiliz acıkta degiliz, hic sabunmu kalmadı giderim 1.5 liraya arkoyla idare ederim ne olur ki.

@koolandgang
cok merak ediyorum at kılı fırcayı, hissiyatı nasıl diye, pure badger kıvamı gibi mi acaba. Kısmet gelince bir ozet gecerseniz bizlere sevinirim komsu.

Sevgili Kardeşim, az önce geldi zaten kargo. Bakım filan, bu hafta kullanırım inşaAllah. İlk izlenim baya bir sağlam, sırf kemik mübarek Smile Pure Badger filan pandispanya bunun yanında ( Pandispanya'lara ne oldu hakikaten. Şimdi yazınca aklıma geldi. Eskiden Konak da meydan da filan satılırdı. Ne severdim çocukken. Yıllar oldu görmüyorum. Bu da böyle bir not olarak dursun burada Smile )
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Ben de iki hafta önce Gondolier siparişi verip de bekleyenlerdenim hala. Ürün kargoya verilmiş görünüyor. Paolo'dan umut kesilmez düşüncesiyle bekliyoruz bakalım. Bu arada işin kötüsü Gondolier elime ulaşmadan, sonraki günlerde iki sipariş daha vermiş olmam Big Grin  Bir de kargosunu takip edebilen zengin Tongue arkadaşlar pahalı olan kargo seçeneğini mi işaretledi acaba?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 102,233 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  Connaught Shaving piankhy 464 449,470 24/09/2019, Saat: 19:23
Son Yorum: habaz
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,581 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 68,305 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,967 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,372 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,898 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  The English Shaving Company ihtilaf 75 78,219 24/01/2016, Saat: 22:25
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 190,010 10/01/2016, Saat: 02:17
  LIJUN SHAVING cemuludinç 13 19,673 20/05/2013, Saat: 01:56
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: