TVB Shaving
Fotodan bakinca un helvasi gibi gorunuyor Smile
Kesinlikle uzak durulması gereken bir firma olduğunu düşünüyorum.Burada yazılanları okumadan sipariş verme gafletinde bulundum.3 gündür stokta olan bir ürünü postalatmaya çalışıyorum.Görünen şu ki yenilenip farklı adrese taşınması hiçbirşeyi değiştirmemiş.Önceki sayfalarda yazılanların hepsi fazlasıyla geçerli.Hangi fiyata ne satarsa satsın alışveriş yapmadan önce 2 kere düşünün.
Bunun sahibi ayık gezmiyor diye düşünüyorum . Doğru yaptığı bir iş yok. Yaptıkları aklı başında adamın yapacağı işler değil.
Yahu adam 2 gun kargoyu geciktirdi, adami haysiyetsiz alkolik ilan ettiniz. Smile Yapmayin be abiler.

Hani acele ise seytan karisir hesabi, stres yapmayin bu kargolari. Girip girip hergun takip etmeyin. Unutun abi. Birgun kapi calinip geliyor 1 ay icinde en kotu. Oyle takmayip unutunca daha zevkli oluyor gelince surpriz oluyor sasiriyosun.

Birde ozellikle saticiya hemen patlaniyor. Adam ayni gun postaya verse hiyar tasima sirketi 1 ay sonra getirince, kimse saticiya yazdigi lafi tasima firmasina etmiyor. Saticilara cok kizmayin. Avrupali ise elinde olmayan bir nedenden dahi olsa ozelden yazar ozur diler.
(02/11/2017, Saat: 17:15)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yahu adam 2 gun kargoyu geciktirdi, adami haysiyetsiz alkolik ilan ettiniz. Smile Yapmayin be abiler.

Hani acele ise seytan karisir hesabi, stres yapmayin bu kargolari. Girip girip hergun takip etmeyin. Unutun abi. Birgun kapi calinip geliyor 1 ay icinde en kotu. Oyle takmayip unutunca daha zevkli oluyor gelince surpriz oluyor sasiriyosun.

Birde ozellikle saticiya hemen patlaniyor. Adam ayni gun postaya verse hiyar tasima sirketi 1 ay sonra getirince, kimse saticiya yazdigi lafi tasima firmasina etmiyor.  Saticilara cok kizmayin. Avrupali ise elinde olmayan bir nedenden dahi olsa ozelden yazar ozur diler.

Benim siparişim yok vallah Smile Bu aralar siparişlerim batı değil doğu yakasından.. Fakat bu adamın sarsak olduğu da yadsınamaz Smile
Konu kargo 2 gün geç geldi meselesi değil.Kişiliğide beni ilgilendirmez ayrıca sahtekar bile olabilir, en azından ona göre çözüm üretilir ama iş ahlakının sıfır olması rahatsız edici birşey.Amatör olarak sıfatlandırıcam öyle olsa anlayış gösterilir.Karşısındaki müşteriyi kardeşi yada akrabası gibi görüyor heralde.Gerçi kiminle muhatap olunuyor o bile belli değil.Sayfaları üzerinden gönderilen emaillerde ünlem işaretli buranın sahibine gönderilmiştir şeklinde ibare var.

Ararsın açmazlar mail gönderirsin cevap vermezler.Bundan 20 sene önce internet alışverişinin emekleme döneminde bile böyleleri yoktu.Biraz daha araştırınca bunun müşterilerine genel bir davranış şekli olarak benimsendiğini gördüm.Tamamen kişisel tecrübeler isteyen alışverişini yapabilir ama sonuç budur.Smile
İki ay önceydi galiba, sitesinde zenith fırçalarla ilgili olarak özel zenith fırça siparişi alınır gibi bir ifade vardı. O ifadeye tıklayınca size bir iletişim penceresi açılıyordu.

Bizde (corpus36 ile özel bir proje için) Zenith 506 fırçaların sapları ile ilgilendiğimizi, knot istemediğimizi sadece handle istediğimizi 8 çeşit olan 506 handle ların herbirinden bir tane istediğimizi yazdık.

Paolo ilk önce ne istediğimizi anlamadı. Anlatana kadar göbeğimiz çatladı. Anlayınca niye böyle bir şey istiyorsunuz çok saçma değil mi gibi bir argümanla karşımıza çıktı.
Bizde kendi knot umuzu kendimiz takıcaz felan dediğimizde de yok öyle şey olmaz demeye getirdi. Biz de en son dayanamadık yaw paolo ne içiyosan bize de gönder, senin kafa çok güzel biz de aynı kafadan istiyoruz diye mail gönderdiydik. (Buna da cevap olarak 1-2 hafta tedarik süresi olabilir gibi garip bir otomatik mesaj aldıydık)

Paolo ve güzel anılar isimli programımızın sonuna böylece geldikk...
(02/11/2017, Saat: 18:07)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İki ay önceydi galiba, sitesinde zenith fırçalarla ilgili olarak özel zenith fırça siparişi alınır gibi bir ifade vardı. O ifadeye tıklayınca size bir iletişim penceresi açılıyordu.

Bizde (corpus36 ile özel bir proje için) Zenith 506 fırçaların sapları ile ilgilendiğimizi, knot istemediğimizi sadece handle istediğimizi 8 çeşit olan 506 handle ların herbirinden bir tane istediğimizi yazdık.

Paolo ilk önce ne istediğimizi anlamadı. Anlatana kadar göbeğimiz çatladı. Anlayınca niye böyle bir şey istiyorsunuz çok saçma değil mi gibi bir argümanla karşımıza çıktı.
Bizde kendi knot umuzu kendimiz takıcaz felan dediğimizde de yok öyle şey olmaz demeye getirdi. Biz de en son dayanamadık yaw paolo ne içiyosan bize de gönder, senin kafa çok güzel biz de aynı kafadan istiyoruz diye mail gönderdiydik. (Buna da cevap olarak 1-2 hafta tedarik süresi olabilir gibi garip bir otomatik mesaj aldıydık)

Paolo ve güzel anılar isimli programımızın sonuna böylece geldikk...

Ben de fırça alacağım diye laf anlatmaya çalıştım nafile . En son baktım olmuyor razorock dan sipariş ettim . Paolo en son mesajıma cevap verdiğinde razorock dan fırça gelmişti Smile
Paolo'ya İtalyanca veya Slovence mail gönderin. Anca öyle anlıyor. Ben mailleri Slovence bilen bir arkadaşıma yazdırmıştım daha önce. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Dediğiniz gibi bende italyanca yazışmaya başladım.Yanlız kendi hangi translator ile yazdığını ingilizceye çeviriyor onu bir türlü çözemedim.Bu kadar kötü bir çeviri çince gibi karmaşık dillerde bile olmuyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 101,971 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  Connaught Shaving piankhy 464 448,907 24/09/2019, Saat: 19:23
Son Yorum: habaz
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,557 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 68,142 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,874 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,330 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,894 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  The English Shaving Company ihtilaf 75 78,087 24/01/2016, Saat: 22:25
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 189,668 10/01/2016, Saat: 02:17
  LIJUN SHAVING cemuludinç 13 19,661 20/05/2013, Saat: 01:56
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: