Geciken Tanışma
Merhabalar.. Geltir ailesi ferdi olarak hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Malumunuz ben de o çok bıçaklı kartuşlu tıraş makineler ile tıraş oluyordum, ta ki bu forumla tanışana kadar. Lise yıllarımda evde iki tane yaprak jiletli makine vardı, marka modeli yazmıyordu üstlerinde. Birini babam kullanıyordu, diğeri ise boştaydı. Babamdan dolayı bir hevesle kullanmaya başladım fakat daha sonra babam kartuşlu makinelere geçince ben de bıraktım. Üniversitede yıllarında ise malum kartuşlu tıraş makineleri ve köpük kullandım. Bazen de kullan at tıraş bıçaklarının ucunu kırıp kullandım, tabi bu da tahriş ediyordu cildi.

Ekim aylarının başında internette 5 bıçaklı kartuşlu makine ararken kendimi tıraşkeyfim blog sayfasında buldum, ordan da bu foruma geldim. Yaklaşık 2 hafta geceli gündüzlü bu forumu takip ettim, daha sonra da üye oldum. Bir süre daha forumu detaylı bir şekilde takip etmeye devam ettim. Ne hikmetse aynı dönem bilgisayarım, telefonum arızalandı ve sadece iş yerinde fırsat buldukça girebildim foruma. Teamüller gereği tanışmam gerektiğini de bilmiyordum. Bu benim üye olup, takip ettiğim ilk forum. Bu yüzden mazur görün bu geç kalınmış tanışmayı

Bu forumu takip ettiğim süre zarfında (yaklaşık 3 ay) geleneksel tıraşa dair bir çok bilgi edindim. Bundan ziyade bu forumdaki samimiyet, içtenlik çok etkiledi beni. Forumdaki diyaloglarınız, arkadaşlığınız, yardımlarınız, paylaşımlarınız takdire şayan. İlk defa böyle bir foruma rast geldim, iyi ki de karşılaştım diyorum sizlerle
Hoş geldiniz @LeonErdem , keyifli tıraşlar.
Hos geldiniz, keyifli tiraslar.
@mavi, @mecheng hoşbuldum, teşekkür ederim..
hoşgeldiniz, forumun verdiği heyecan ila çok alışverişe bulaşmayın diye belki de arızalandı bilgisayarınız, bir hayır vardır Smile geçmiş olsun diyelim.
Hoşbulduk @ohtararan, forumu takip ettiğim dönem geleneksel tıraşa dair sipariş listemi oluşturmaya başlamıştım, bilgisayar arızalandı birden. Alışverişe bulaşmama engel olmak isterken kendi masraf çıkardı, bilgisayarı yenilemek zorunda kaldım Smile

Profil fotoğrafım için söyledikleriniz beni ayrı bir mutlu etti. Teşekkür ederim Smile
Hosgeldiniz.gunun fotolarini bekliyoruz Wink)

@ozgun41 hoşbulduk. Günün fotoğrafını yeterli ekipmanlara sahip olduğumda paylaşacağım inşallah Smile
Yeterli ekipmana hicbir zaman sahip olamayacaginiz bir dunyaya girdiniz.hep biseler eksik kalacak ve yeni urunler alacaksiniz Wink) nacizane tavsiyem ayni urunden 2 adet ve uzeri almayin.1 tane alin bitirin sonra alacaksaniz alin.bu lafimi da unutmayin.3 5 ay sonra ne demek istedigimi anlayacaksiniz Wink

Aramıza hoşgeldiniz. Ekipman konusunda korkak olmayın. Forumun 2. el bölümü oldukça aktif. Size uymayan ürün mutlaka bir başkasına uyar. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,568 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,468 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 6,036 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 8,507 01/05/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: drog
  Tanışma: Çağrı Artan artan09 13 4,502 25/04/2021, Saat: 12:38