Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P
Merhaba,
Alet süper olmuş. Nereden satın alabiliriz
@rocnel hocam ürün hepimizi çok heyecanlandırdı,tasarımı kalitesi fiyatı olsun on numara bir çalışma olmuş eminim dünyada da büyük beğeni ve başarı yakalayacaktır.yalnız aklıma takılan bir soru var.

fotoğraflardan gördüğüm kadarı ile jiletin keskin kısmı aletten hafif bir çıkıntı yapıyor bu özellikle bıyık bölgesini alırken ciddi tehlike yaratmaz mı?

birde döküm aletiniz pirinçten mi olacak?
Alet hakikaten çok şık görünüyor... Rocnel böyle devam ederse tıraş dünyasına hikakaten çok şey katacak Smile elinize sağlık...
(23/01/2016, Saat: 18:43)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O cift taraflı vida cok onemli bir parca, aynı zamanda elinde antika SE aleti olanlarda o vida ile normal DE alet saplarını kullanabilir diye sanıyorum. Piyasada Rocnel in kalitedekini bulmak zor bilginiz olsun

Teşekkürler, bu setiskur(vida) özel işlem görerek sertleştirilmiştir. Yüzlerce yıl dayanım gösterebilecek bir parçadır. Biz bu parçanın kaybolma ihtimaline karşı, her ürün kutusunun içerisine bir adet de yedek ekleyeceğiz. Ayırca herhangi bir alet için setiskur(5x10mm,Kare İçli) ihtiyacı olan olursa özelden yazabilir, ücretsiz gönderebiliriz.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(23/01/2016, Saat: 20:50)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün tanırım videosu da çekilirse güzel olur gibi, jilet naıl yerleşiyor çıkıyor, pratiliği vurgulanırsa

Evet, aslında jiletin nasıl yerleştirildiğini anlatmaya bile gerek duymayacak kadar basit şekilde jilet yerleştiriliyor. Bir tanıtım videosu hazırlayacağız. Kısa 15 saniyelik instagramda yayınlarsak daha çok kişiye ulaşır diye düşünüyoruz.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(24/01/2016, Saat: 00:26)albatross Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel hocam ürün hepimizi çok heyecanlandırdı,tasarımı kalitesi fiyatı olsun on numara bir çalışma olmuş eminim dünyada da büyük beğeni ve başarı yakalayacaktır.yalnız  aklıma takılan bir soru var.

fotoğraflardan gördüğüm kadarı ile jiletin keskin kısmı aletten hafif bir çıkıntı yapıyor bu özellikle bıyık bölgesini alırken ciddi tehlike yaratmaz mı?

birde döküm aletiniz pirinçten mi olacak?

Merhabalar, jiletin keskin olan kısmı 36mm olan hattır, onun haricinde olan kısmı keskin değildir. Test aşamasında bu kulakların hiçbir şekilde tıraşa etki etmediğini anladık. Bıyık bölgesi, burun altı gibi bölgeleri alırken de sorun oluşturmuyor.
Ancak yine de görünümü güzelleştirmek ya da farklı bir alanımızı(baş gibi) tıraş etmek için, yanda bulunan kulakları rahatlıkla kırabilirsiniz. Kırmanız için 45 derecelik açı ile makineyi sert bir yere yaslamanız yeterlidir. Bu işlem sonucunda jilette oynama olmaz. Ben güzel görünsün diye kulakları kırmayı tercih ediyorum.

Döküm aletimizi pirinçten yapmayı düşünmüyoruz, taklit olmak iyi bir şey değil, bir şeyi yapıyorsak tam yapmalıyız, çok kaliteli bir malzeme üzerinde bir arkadaşımız çalışıyor. Alaşımlar konusu çok karışık bir konu, hafif, sert ve sağlam bir metal alaşım olacak.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(23/01/2016, Saat: 23:51)hknz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsmi ne olacak bu aletin? Yaprak jilet üretmeyi de düşünüyor musunuz?

Merhabalar isim olarak markayı kastediyorsanız Rocnel olarak devam edecek, ancak bir logo oluşturma amacımız var.

Her ne kadar yaprak jilet ile makine bir kardeş gibi görünse de, üretim süreçleri bir birinden çok farklıdır. Uzmanlık alanlarımız çok farklı. Türkiye'de jilet üreten Derby isimli bir fabrika bulunmaktadır. Bu marka jileti beğenen var beğenmeyen var ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim Derby çok büyük kurumsal bir işletme, böyle bir fabrikanın jiletleri dahi bizim ülkemizde tam kabul görmemişse biz bu işe girersek sıfır alacağımızı düşünüyorum.

Şuan ki çalışmalarını aynı şekilde devam ettirirlerse, Derby firmasının zamanla jilet alanında dünyanın en ileri gelen şirketi olabileceğini düşünüyorum. Kullandıkları ham maddeler çok iyi, kaplamalar çok iyi durumda. Yaprak jiletlerle ilgili yaklaşık 10 sayfalık bir araştırma yazısı hazırladım, üretim süreçlerinden bilinmeyenlerine kadar ayrıntılı bilgiler içeriyor, yakında forumda bir başlık açarak bu yazıyı yayınlayacağım. Saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(24/01/2016, Saat: 01:52)brkdmn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alet hakikaten çok şık görünüyor... Rocnel böyle devam ederse tıraş dünyasına hikakaten çok şey katacak Smile elinize sağlık...

Teşekkürler, hem kaliteli, hem iyi performanslı hem de uygun fiyatlı ürünler üretmeye devam edeceğiz.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(24/01/2016, Saat: 00:19)TARKAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Alet süper olmuş. Nereden satın alabiliriz

@tarkan

Çok teşekkürler, özelden mesaj atarsanız yardımcı olabilirim, saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Çok güzel duruyor, gurur duydum inanın. Başarılarınızın artarak devamını diliyorum. İlk etapta edinmek için sabırsızlanıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 51,882 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  King C Gillette Double Edge Safety Razor hlkkzn 75 38,861 23/05/2022, Saat: 12:32
Son Yorum: abdussamedy
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 315,411 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Rockwell Model T ati19 1 2,019 26/04/2021, Saat: 02:29
Son Yorum: marv
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 62,753 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Ufo Razor Handles GeltirBot 15 23,288 24/02/2021, Saat: 01:35
Son Yorum: mustbe
  Barebo Safety Razor - Sweden emiriko 1 4,967 02/10/2020, Saat: 02:01
Son Yorum: erkantalya
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 22,493 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 33,227 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  Wolfman Lass BBS-1 Razor inceleme Nani Kuş 33 16,729 05/08/2020, Saat: 19:01
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: