Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P
Evde video çektim, foto tam ürünü ifade edemeyebilir, video daha iyi sanki, saygılar.

rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(12/06/2016, Saat: 20:24)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evde video çektim, foto tam ürünü ifade edemeyebilir, video daha iyi sanki, saygılar.

@rocnel Üstad eline sağlık
şu ana kadar gördüğüm en iyi rocnel ürün video incelemesi rahatsız edecek hiç bir ses yok sadece kuş sesleri sona doğru kedi miyavliyor Smile
(12/06/2016, Saat: 21:04)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel Üstad eline sağlık
şu ana kadar gördüğüm en iyi rocnel ürün video incelemesi rahatsız edecek hiç bir ses yok sadece kuş sesleri sona doğru kedi miyavliyor  Smile

Teşekkür ederimSmile bahçeden geliyor sesler, kedi de evde mırıldanıyor Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

merhabalar.
alttaki videoda bu ürün incelenmiş. ingilizcem çok iyi olmadığı için pek anlayamadım. sanırım aletin jilet takıp çıkarırken tehlike oluşturabileceği söyleniyor. sizin bu konuda yorumlarınız nelerdir? video ve yorumları özetle anlatabilecek arkadaşım varmı acaba? iyi günler.
https://www.youtube.com/watch?v=1AUfYaJqnN8
O video ve adam dikkate alınacak şeyler değiller. Bıçağı düzgün takmadı/takamadı; beceriksiz veya kasıtlı olarak yanlış yapıyor. Üslubu da bozuk zaten o yüzden haklı da olsa ne dediğinin bir önemi yok...
Haydi hayırlı tıraşlar...
Bu videoyu ben de izlemiştim belirli bir zaman önce,jileti takmayı bir türlü beceremiyor arkadaş,kastı da kötülemek zaten,sözde Rocnel gördüğü en tehlikeli aletmiş,izlediğimde zaten sinirlenmiştim tekrar izlemeyeceğim

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Tehlikeli, R89 da tehlikeli. Fatboy da tehlikeli. Dikkatsizlik ettiğimde hepside felaket tehlikeli. Smile
Sonuçta içindeki jilet.
Videodaki kişinin üslubu hakikaten hoş değil ve Rocnel'e abartılı bir biçimde "çok tehlikeli" damgası yapıştırmış. Ben de ciddiye alınacak bulmadım ancak aşağıdaki yorumlarda pek çok kişinin bu video üstüne rocnel almaktan vazgeçtiğini üzülerek gördüm.
Videoyu zaman zaman ileri sararak izledim. Genel hatlarıyla eleman jilet açıklığının fazlalığından yakınmış. Yakın tıraş vermesine karşın çok çok tehlikeli olduğunu sürekli dile getirmiş. En ufak hatada makinanın kesik atacağını ya da jilet yanığı oluşturacağını falan söylemiş. Yine tekrar tekrar koleksiyoner değilseniz önermiyorum, bu kötü tasarımlı makinayı sakın almayın demiş. 3$ fiyatlı markasını bilmediğim bir aletin bundan çok daha iyi tıraş verdiğini söylemiş. Jilet yerleştirmek için 20 dakika harcadığını da belirtmiş.
Farklı günlerde kendini gereksiz yere gaza verip yaptığı denemelerde bu ve bu tarz şeyleri tekrar tekrar söyleyip durmuş.

Makina hakkında hiç bir fikrim yok, jileti doğru takamadığını söylemiş tecrübeli arkadaşlar. Yine de üslup çok kötü, hoş değil.

Onun dışında youtube' da videonun altına yorum yapan arkadaşlardan biri vasıtası ile elemanın adresine ulaştım. Gelin Geltir ailesi olarak elemanı ziyaret edip, güzel bir tıraş edelim. Big Grin
15 Perdede Yakın ve Temiz Tıraş Uzmanı
Teşekkürler merak etmiştim. Demek ki maksadı aleti kasıtlı ve art niyetli olarak kötülemekmiş elemanın.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 51,717 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  King C Gillette Double Edge Safety Razor hlkkzn 75 38,782 23/05/2022, Saat: 12:32
Son Yorum: abdussamedy
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 315,123 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Rockwell Model T ati19 1 2,016 26/04/2021, Saat: 02:29
Son Yorum: marv
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 62,667 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Ufo Razor Handles GeltirBot 15 23,228 24/02/2021, Saat: 01:35
Son Yorum: mustbe
  Barebo Safety Razor - Sweden emiriko 1 4,965 02/10/2020, Saat: 02:01
Son Yorum: erkantalya
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 22,411 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 33,174 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  Wolfman Lass BBS-1 Razor inceleme Nani Kuş 33 16,698 05/08/2020, Saat: 19:01
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: