Le pere Lucien
Arkadaşlar malumunuz Le Pere Lucien İMPA'ya teşrif etti. Şu an için gördüğüm kadarıyla sadece 'traditionnel' versiyonu mevcut.Yabancı bir sitede koku notalarından biri olarak lavanta yazılmış.Maalesef lavanta pek anlaşamadığım kokulardan. Bu yüzden sabunu alan arkadaşlardan kokudaki lavanta notasının baskın olup olmadığını söyleyebilecek arkadaşım varsa çok memnun olurum, ona göre satın almayı düşünüyorumda
(01/02/2016, Saat: 23:50)Blade Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar malumunuz Le Pere Lucien İMPA'ya teşrif etti. Şu an için gördüğüm kadarıyla sadece 'traditionnel' versiyonu mevcut.Yabancı bir sitede koku notalarından biri olarak lavanta yazılmış.Maalesef lavanta pek anlaşamadığım kokulardan. Bu yüzden sabunu alan arkadaşlardan kokudaki lavanta notasının baskın olup olmadığını söyleyebilecek arkadaşım varsa çok memnun olurum, ona göre satın almayı düşünüyorumda

Kardes yok baskın degil. Haftasonu detaylı bir inceleme yapıcam ben. Ama ne yazıkki koku ozurluyumdur. Farklı karısım bir koku entresan kozalak gibi bir degisik kokuyor ama tarif edemiyorum. Yalnız biliyosun aynı sabunun nature u var kokusuz olarak satısta. Koku ya cok takılıyorsan o yonde tercih yapabilirsin. Neyse hafta sonu detaylı inceleme yapmayı dusunuyorum bilgine.
(02/02/2016, Saat: 01:03)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardes yok baskın degil. Haftasonu detaylı bir inceleme yapıcam ben. Ama ne yazıkki koku ozurluyumdur. Farklı karısım bir koku entresan kozalak gibi bir degisik kokuyor ama tarif edemiyorum. Yalnız biliyosun aynı sabunun nature u var kokusuz olarak satısta. Koku ya cok takılıyorsan o yonde tercih yapabilirsin. Neyse hafta sonu detaylı inceleme yapmayı dusunuyorum bilgine.

Komşum teşekkür ederim mesajınız beni sevindirdiSmileArtık incelemenizi de bekliyoruz sabırsızlıklaSmile
Bende merakla bekliyorum şimdiden keyifli traşlar olsun @dikdik_s komşu
Kullanan olmadi mi bu sabunu?!
@inter hocam kullanan çok oldu kanaatimce bir ara forumun ikinci el bölümünde satılık olarakta çok gördüm. Pek genele hitap etmedi galiba .
(11/05/2016, Saat: 20:44)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @inter hocam kullanan çok oldu kanaatimce bir ara forumun ikinci el bölümünde satılık olarakta çok gördüm. Pek genele hitap etmedi galiba .
Evt aynen en azindan inceleme yazisi guzel olurdu tanitim acisindan.kullanan arkadaslardan bekliyoruz.
Elden çıkaralı epey zaman oldu, o yüzden kesin bir fikir olarak algılanmasın.

Köpük kötü değildi ama kullandığım her seferinde yeterli kayganlığı sağlayamadı Le Pere Lucien. Ben de pek üzerine düşmedim. Yanlış hatırlamıyorsam "Nick shaves" isimli Youtube kullanıcısı da benzer şeyler söylüyordu.

Elimde gül kokulu versiyonu da var ama sırasının gelmesine biraz daha var Smile.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
teşekkürler sn blaster
@inter komşum bu sabunla ilgili incelemeyi @dikdik_s komşum yapmıştı.Aşağıda bağlantısı var.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=6994

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Le Pere Lucien (Lucien Baba) Sabun İncelemesi dikdik_s 35 25,299 23/11/2019, Saat: 00:39
Son Yorum: acoma
  Le Pere Lucien "Rose de Pushkar" Artizan Tıraş Sabunu SumNauta 6 4,853 23/04/2017, Saat: 22:29
Son Yorum: 1912
  Le Pere Lucien 1912 14 14,274 18/10/2015, Saat: 22:07
Son Yorum: Saltuk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: