Le Pere Lucien (Lucien Baba) Sabun İncelemesi
elinize sağlık, süper bir inceleme olmuş. Basit koku tarifi de tam bana göre Smile
dikdik_s Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Abi 34 ve 37 candır can. Tek makine bile olsalar omur gecer.
LPL sabunda ne sıkntı yasadınız, cidden uzuldum. Kopuk mu olmadı, kokumu hosunuza gitmedi. Tıras sonrası mı guzel degildi.
Kopugun biraz ince oldugunu ben demistim cunku ama ozellikle tıras sonrası ciltte bıraktıgı yumusaklık cok iyi gelmisti bana. Sizde ne sonuc verdi?

Yani dün aynı fırçayla Cella'ya ne yaptıysam bugün de aynısını LPL'ye yaptım ki LPL bana daha yumuşak göründü.
Köpük gerçekten inceydi. Bir daha ki sefere daha sağlam yükleyeceğim biraz da acelem vardı. Ama bunlar bahane değil dün de aynı sürede Cella ile süper bir köpük elde etmiştim. Neyse kokusu, evet kokusu bir değişik Smile Ya hastası olursunuz ya da nefret edersiniz. Ben pek sevdiğimi söyleyemeyeceğim. Cella ile ortak yönleri; Cella badem ama ayakkabılara sürdüğümüz badem yağının kokusunu hatırlatıyordu bana. Dün kokusu mu azaldı ne fena gelmedi. Bu da bildiğin Nuri Lef Lef ayakkabı boyası kokusuSmile Cidden bana öyle geldi. Hoş o kokuyu da severim ama. Dediğin gibi tıraş sonrası fena değil. Bu kadar ince köpükte böyleyse sağlam bir yüklemeyle daha iyi sonuç verebilir.Ezcümle ilk görüşte aşk olmadı maalesef. Oysa dış görünüşü hiç de fena değildi.

Günün Tıraşına yazmıştım ama konusu burada diye buraya taşıdım.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Abi sen dene, tıraş sonrası cok guzel bir sabun, ama inan sonucta yorumumdan yola cıkarak alıyorsun, bizde money back guarantee abi. Eger yorumdaki gibi cıkmazsa para iadesi yapıyoruz.

İşin sakası bir yana, biraz daha kullanın, eger uymaz ise cidden ben alırım abi. Hic sıkma canını.
Senin canın sağolsun kardeşim. Olur mu öyle şey. Sen beğenmiş bize de tavsiye etmişsin. Daha dur bir kere kullandık. Hemen sonuç çıkarmayalım. Benim ki ilk izlenim. Bak 37C ile tanıştırdın bizi. Direk ilk tıraşta ilk üçe girdi. Buna ne diyeceğiz o zaman Smile

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Ok abim. Kullan bir sure bakalim. Bugun bana saltuk LPL in patchuoli sini gondermis. Ben traditional a cok benzettim. Demekki kokular kucuk farklar disinda benzer birbirine,ek bilgi olsun.
Umarim uzun vade de hosuna gider abi
Rose de pushkar biraz daha hafif ve tatli digerlerine gore. Cedre en serti alacak olanlarin aklinda olsun
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Bu güzel inceleme için teşekkürler dikdik_s keyifle okudum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
o50obk.jpg

Vasat köpük ve koku... Bir patchouli hastası olarak büyük umutlarla alındı, hayalkırıklığı oldu. Sedir fazlasıyla baskın ve keskin.

Fikir vermesi açısından severek kullandıklarımı yazayım:
1) Tabac
2) Saponficio Varesino 70th Ann.
3) Arko
(06/04/2019, Saat: 03:45)harveyspecter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o50obk.jpg

Vasat köpük ve koku... Bir patchouli hastası olarak büyük umutlarla alındı, hayalkırıklığı oldu. Sedir fazlasıyla baskın ve keskin.

Fikir vermesi açısından severek kullandıklarımı yazayım:
1) Tabac
2) Saponficio Varesino 70th Ann.
3) Arko

Aynı ürün için tespitimde aynı, komşuma kesinlikle katılıyorum. En azından köpük olayını bir kere daha kasede deneyeceğim, yüzde köpürtemedim bu sabunu.
Tıraş ve tıraş sonrası hissiyatı olarak kimyasal köpürteç Arko ile kıyas bile olmaz ama şahsen Tabactan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Koku da hak veriyorum zayıf yönü kokusu, ama şahsen bir sabunun kokusunu tıraş sonrası 5 dakikadan sonra alamıyorum, bunu alabilen veya sabun kokusuna daha dikkat eden arkadaşlarım vardır onların almadan önce bir koklaması daha yerinde olur.
Tişikkirlir Sipirmin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 181,799 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 60,043 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 259,488 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 115,661 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 102,351 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 421,062 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 72,767 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,569 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,495 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Pearl Shaver's Spirit Artisan Tıraş Sabunu İncelemesi Oldstyle 2 1,699 26/11/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: Oldstyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: