Yardımlarınızı Bekliyorum...
Ben daha az gecisle daha temiz ve yakin tiras verdigi icin Muhle R41 oneririm. Hos geldiniz, keyifli tiraslar.
Sefim genellikle cogumuzun birden fazla makinası var. Tahminimce sizinde olacak ileride baska alımlarınız.
İleride baska makinelerde dogru secimde size yardımcı olabilmek icin ben şahsen artık ilk makine olarak progresi onerme kararı verdim. Cunku ayarlı bir makine alacaksınız. Dusuk ayarda kullanmaya baslayarak eliniz alıstıkca, yuksek ayarlara cıkabilirsiniz. Orta uzun vade kullanımında genelde kac numarada tıras olmak size zevk veriyorsa, baska makine alımlarınız icin ona gore agresif veya mild urunler tavsiye edebiliriz.

Saygılar
Merhaba foruma hoşgeldiniz, benim size tavsiyem merkur 37c slant olur. Neden derseniz onuda anlatabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(23/03/2016, Saat: 22:57)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı bölgede sakal çıkış yönü fazlaca farklılık göstermiyorsa Muhle R89 öneririm.

Bende aynen r89/ej89 öneririm. Ama dikdiks komşumun yaklaşımıda çok mantıklı onada katılıyorum. İlk önce bunlardan başlayın, devamı gelecektir zaten Smile

Hoşgeldiniz, tahrişsiz ve keyifli tıraşlar.
(25/03/2016, Saat: 19:49)Turkuvaz1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende aynen r89/ej89 öneririm. Ama dikdiks komşumun yaklaşımıda çok mantıklı onada katılıyorum. İlk önce bunlardan başlayın, devamı gelecektir zaten Smile

Hoşgeldiniz, tahrişsiz ve keyifli tıraşlar.

Üstad nedense EJ89'a bir türlü ısınamadım, nasıl desem fazla naz aşık usandırır gibi fazla mild bünyeye zarar Smile Mümkün mertebe en az perde ile tıraşı tamamlamak en iyisi gibi. Onun için ustura diyeceksiniz ama onu da kullanamıyorum. O sebeple R89 diyorum arkadaşımız için, yoksa 37 slant fikrimin ince gülü Smile
Acta est fabula, plaudite.
Tavsiyeleriniz ve ilginiz icin tesekkur ederim.
(25/03/2016, Saat: 15:45)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sefim genellikle cogumuzun birden fazla makinası var. Tahminimce sizinde olacak ileride baska alımlarınız.
İleride baska makinelerde dogru secimde size yardımcı olabilmek icin ben şahsen artık ilk makine olarak progresi onerme kararı verdim. Cunku ayarlı bir makine alacaksınız. Dusuk ayarda kullanmaya baslayarak eliniz alıstıkca, yuksek ayarlara cıkabilirsiniz. Orta uzun vade kullanımında genelde kac numarada tıras olmak size zevk veriyorsa, baska makine alımlarınız icin ona gore agresif veya mild urunler tavsiye edebiliriz.

Saygılar

Cevabiniz icin tesekkur ederim. Biraz yabanci oldugum icin bu konuda bahsettiginiz makineyi internette bulamadim. Modelim tam adi neydi acaba
Merkur futur Merkur progress diye aratırsanız çıkar
(25/03/2016, Saat: 15:57)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba foruma hoşgeldiniz, benim size tavsiyem merkur 37c slant olur. Neden derseniz onuda anlatabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Neden boyle bir model onerdiniz acaba ?
(27/03/2016, Saat: 00:36)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merkur futur Merkur progress diye aratırsanız çıkar

extrashaving.com da buldum. Tesekkur ederim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeniyim öneri bekliyorum enesburukoglu 29 8,085 08/02/2020, Saat: 03:00
Son Yorum: dimitraki
Wink Ben Böyleyim ve Fikirlerinizi Bekliyorum :) EtiCinGülsün 12 7,232 28/03/2017, Saat: 01:05
Son Yorum: korgunv
  Yeniyim. Önerilerinizi bekliyorum. ckeskin 23 17,426 21/11/2014, Saat: 16:00
Son Yorum: ckeskin
  Tavsiyelerinizi bekliyorum Gueclue 12 9,679 07/01/2014, Saat: 04:47
Son Yorum: mckemal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: