Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz?
Özellikle duş öncesi ve sonrası tıraş olmuyorum. Sebeplerine gelince öncelikle sabahları duş almayı pek sevmiyorum . Akşamları duş almayı tercih ediyorum böylece günün yorgunluğunu ve kirini üzerimden attığımı düşünüyorum. Akşam duşundan önce veya sonrasında tıraş olmuyorum. Bunun da iki sebebi var : Birincisi dediğiniz gibi cildi fazla yorduğunu düşünüyorum ikincisi de akşam tıraş olursam sabah yine biraz sakal çıkıyor ondan da rahatsız oluyorum . O nedenle benim tercihim akşam duş , sabah iyi bir hazırlık ve tıraş.. Ayrıca tıraş hazırlığının fazla abartılmasının sizin de yazdığınız olumsuz etkilerine de katılıyorum . Özellikle kullanılan ürünlerde kaliteli ve teknikte geliştiyse sadece sıcak su ile bir dakika kadar cildi hazırlamak bile bence yeterli ..

Bu Konudaki Yorumlar
Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz? - Yazar: Niko - 18/05/2016, Saat: 14:56
Cvp: Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz? - Yazar: ustaci - 18/05/2016, Saat: 15:12
Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz? - Yazar: Men-Sup - 22/05/2016, Saat: 19:23

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzun Sakalı Kısaltma Yöntem ve Tercihleri ihtilaf 10 41,161 19/11/2013, Saat: 00:46
Son Yorum: Suhulet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: