Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz?
(18/05/2016, Saat: 23:29)ustaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu tekrar okuduğum zaman bir şeyi atladığımızı farkettim. İleri de forumu okuyan yeni başlayan arkadaşları da yanıltmamak için yazma ihtiyacı duydum. Tıraş hazırlığı kişinin sakal uzunluğuyla da son derece alakalı. Günlük tıraş olan kişilerin kanımca aşırı hazırlık yapması cildi çok zorluyor ve haliyle tıraşta tahrişli olabiliyor. Ama aynı kişi 3 günlük veya haftada bir tıraş oluyorsa hazırlık çok daha önemli oluyor. Sakal uzadıysa sakalı yumuşatmak cildi hazırlamak daha önemli oluyor.

@ustaci 3 gün veya 1 hafta dinlenmiş sakal ve cilt zaten her türlü ön hazırlığı kaldırır. Aslında sakal uzunsa perde perde sakalı kısaltarak gitmek daha uygun. 2 perde wtg + 1 perde xtg gibi.. Tespitinize katılıyorum.

Bu Konudaki Yorumlar
Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz? - Yazar: Niko - 18/05/2016, Saat: 14:56
Cvp: Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz? - Yazar: Niko - 19/05/2016, Saat: 00:11
Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz? - Yazar: Men-Sup - 22/05/2016, Saat: 19:23

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzun Sakalı Kısaltma Yöntem ve Tercihleri ihtilaf 10 41,162 19/11/2013, Saat: 00:46
Son Yorum: Suhulet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: