Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz?
(19/05/2016, Saat: 00:24)Zeman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım ön hazırlık konusuda cilde bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Sıcak su haricinde ön hazırlık ürünlerinden çok memnun olmadım.

@Zeman şahsen ben de sıcak (benim için ılık diyelim) suyun en iyi sakal yumuşatıcı olduğunu düşünüyorum. Sizin de tespitiniz doğru. Cildi ve sakalı görece kalın olanlar belki de pre-shave ürün kullanmadan konforlu tıraş olamıyorlar. Şahsen, denemek amaçlı ne zaman pre-shave ürün kullansam genelde tahriş yaşadım. Cildim çok da hassas olmadığı halde.. Ama ılık suyla, ön hazırlığı abartmadan, ince bir köpükle bile hiç tahriş olmadan, günlerce 3. perdede atg olabiliyorum.

Ağaçlar arasında gezerken ormanı gözden kaçırıyor olabiliriz.. Bunu yakalayan dostlar yorum paylaşsın lütfen..

Bu Konudaki Yorumlar
Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz? - Yazar: Niko - 18/05/2016, Saat: 14:56
Cvp: Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz? - Yazar: Niko - 19/05/2016, Saat: 00:44
Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz? - Yazar: Men-Sup - 22/05/2016, Saat: 19:23

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzun Sakalı Kısaltma Yöntem ve Tercihleri ihtilaf 10 41,163 19/11/2013, Saat: 00:46
Son Yorum: Suhulet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: