Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz?
Pre shave ürünleri hakkındaki görüşümü de belirtmek istiyorum . Günlük tıraşta faydalı olabilir o da fayda sayılabilirse zaten yanlış yapılan günlük tıraşta göreceli faydadır. Doğru yapılan günlük tıraşta Pre shave ürünlerin gereksiz hatta sürekli tıraş öncesi zaten temizlenme ihtiyacı olan sakalın bir nevi üzerini kapladığını cilt gözeneklerini kapattığını düşünüyorum. Günlük tıraşta rahatlık sağladığı düşünülebilir ama bu zaten bir önceki tıraşın yanlış yapılmasından kaynaklanıyor . Pre shave ürünlerin uzun sakalda yararlı olduğunu zaten düşünmüyorum . Demek istediğim bir veya iki defa krem veya sabun ile yapılan hazırlık veya günlük tıraşta sadece sıcak su ile ıslatmak ta veya cildin durumuna ve mevsim koşullarına bağlı olarak soğuk su ile direk tıraşa başlamakta kanımca çok daha faydalı oluyor. Düzeltme notu olarak ilave ediyorum : Günümüzde malum herşey kimyasal tıraş olurken ister istemez çeşitli kimyasallara maruz kalıyoruz .. Pre shave üzeri krem sabun üzeri balsam after shave bu kadar kimyasal her yönden zararlı mümkün mertebe dikkatli olmak gerekir düşüncesindeyim..

Bu Konudaki Yorumlar
Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz? - Yazar: Niko - 18/05/2016, Saat: 14:56
Cvp: Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz? - Yazar: ustaci - 19/05/2016, Saat: 01:38
Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz? - Yazar: Men-Sup - 22/05/2016, Saat: 19:23

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzun Sakalı Kısaltma Yöntem ve Tercihleri ihtilaf 10 41,161 19/11/2013, Saat: 00:46
Son Yorum: Suhulet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: