Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz?
İki seneden fazla olmuş konuyu açalı. Unutmuştum, gezinirken rastladım. Tesadüfi olarak bu sabahki tıraşımdan sonra hem de . Epeydir Arko  sabun kullanmıyordum. Bu sabah yüzümde güzelce köpürttüm ve aynamı alıp mutfağa geçtim. Bir sigara yaktım. Yaklaşık 10 dakika boyunca fırçamla yüzümde yavaşça oyalandım. Sırf keyif olsun diye. Sonra banyoya geçerek en beğendiğim jilet ve alet kombinasyonuyla tıraşa başladım. Sadece iki günlük sakallarım o derece yumuşamış ki 3 perdede ancak temizleyebildim. Bu denli yumuşatmadan daha önce de deneyimlemiştim ama bu kez cidden çok ekstrem bir sonuç aldım. Normalde 1 dakika kadar çalıştığımda çatır çutur keyifle kesilen sakallarım 10 dakikadan fazla köpükle yumuşayınca zor kesildi.

Bu Konudaki Yorumlar
Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz? - Yazar: Niko - 18/05/2016, Saat: 14:56
Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz? - Yazar: Men-Sup - 22/05/2016, Saat: 19:23
Cvp: Sakalı Gereğinden Fazla mı Yumuşatıyoruz? - Yazar: Niko - 23/07/2018, Saat: 15:56

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzun Sakalı Kısaltma Yöntem ve Tercihleri ihtilaf 10 41,163 19/11/2013, Saat: 00:46
Son Yorum: Suhulet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: