Bebak acıbadem sütü
Bu ürün akneli ciltler için iyi gelir mi yoksa tam tersine sivilceleri azdır mi ?
(03/11/2015, Saat: 22:14)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ürün akneli ciltler için iyi gelir mi yoksa tam tersine sivilceleri azdır mi ?
Sonuç olarak eczanelerinde sattığı bir ürün. Eczacıya sorsanız eminim ki yardımcı olacaktır.
yağlı bir cilde sahipseniz sivilcelerinizin nedeni bu ise artıracaktır
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
akneli ciltler için yağlı ürünler kullanmayın derim belki tıraş sonrası az miktarda kullanılabilir ama tercihen nemlendirici kullanılmalı
eğer cildiniz çok akneliyse dermatologla görüşün derim ya da sentetik temizleyiciler kullanın sebamed sabun ve yüz temizleme jelleri de bu konuda baya etkili olur.
bu ürünü ben de kullanıyorum biraz yağlı bi ürün olduğunu söyleyim.
ama genel olarak iyi . tıraştan önce ve sonra kullanımı güzel ciltte ekstra yumuşama ve rahatlık sağlıyor
malesef bosuna aldim ve 1-2 kere kullandim. koku, perfomans kuru ciltler icin birebir. ama yagli ciltler icin cildinizi tam bir mikrobiyoloji merkezine cevirebilir )
Senelerin kremi. Aklıma gelmez 40 yıl dusunsem. Burada okuyunca adamin canını cektiriyosunuz.

Alısveris cıkarmayın basımıza komsular.
Ozendirdiniz aldık.Teessüf ederiz.
j5h1jn.jpg
(12/11/2015, Saat: 21:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Senelerin kremi. Aklıma gelmez 40 yıl dusunsem. Burada okuyunca adamin canını cektiriyosunuz.

Alısveris cıkarmayın basımıza komsular.
Ozendirdiniz aldık.Teessüf ederiz.
j5h1jn.jpg

Tutune ozendirmedik ustadim Big Grin
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
yaw aksam tam haftalık sigaralarımı sarıyordum resmi cekerken kusuruma bakmayın. Smile
Estagfirullah hocam iyi iyi Wink
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Panthenol forte vücut sütü %9 kirli sakal 2 4,835 19/09/2015, Saat: 21:05
Son Yorum: kirli sakal
  Bebak Acıbadem Kremi zorba58 12 23,887 25/02/2012, Saat: 02:32
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: