Alvarez Gomez Barberia Aftershave Balm
Bir süredir kullandığım ve ziyadesiyle beğendiğim bu kaliteli balmı sizlere tanıtmak istedim.
Alvarez Gomez, 1912 yılında Madrid,İspanya’da kurulan bir kozmetik firması.Yöresinde yaptığı başarılı kokularla tanınmış  bir firma ve tıraş ürünleri konusunda gayet başarılı ürünler çıkarır konuma gelmiş.
(Aynı serinin tıraş kremi incelemesini @1912 yapmıştı : http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7360)

ridgt4.jpg

Ürün “Barberia” serisinden.Bu serinin kokusunun çok kaliteli olduğunu kolaylıkla söyleyebilirim.Doğal ve başarılı bir harman oluşturulmuş.Kokladığınız anda mis gibi ferah narenciye ve çiçek kokuları algılıyorsunuz.Bahar mevsiminde ılık bir akşam rüzgarının İspanya sahillerinden deniz ve turunçgil bahçelerinin kokularını getirdiğini düşünün(feminen değil,sucul bir erkek kokusu).Böylesine ferah ve kaliteli bir koku.Tabi ki bu söylediklerim daha çok bu serinin kolonyası için geçerli.Balmında haliyle koku bu kadar yoğun ve baskın gelmiyor kolonyaya kıyasla ancak yeterli düzeyde.

Bu ürün alkol içermiyor ve muhteviyatında aktif içerik olarak “Marine plankton, aloe vera, ginseng, silk amino acids and Goji berries” belirtilmiş.İçerikte paraben görünmüyor:
“Aqua (Water), Caprylyl Methicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Peg-10 Dimethicone, Isohexadecane, Sodium Chloride, Silk Aminoacids, Lycium Barbarum Extract, Plankton Extract, Aloe Barbadensis Extract, Panax, Ginseng, Ethylhexylgycerin, Phenoxyethanol, Citral, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Parfum (Fragrance), Eugenol, Geraniol, Alpha-Isomethy lionone, Linalool, Limonene”

Ürün ince bir krem kıvamında ve sürdüğünüz anda emilmeye başlıyor ve hızlı bir şekilde cilt yüzeyinden tamamen emiliyor.Çok yağlı bir kıvama sahip değil.Emildikten sonra cildinize dokunduğunuzda pudralı gibi bir his oluyor,yani sıkı ama yumuşak ve mermer gibi pürüzsüz.İçeriğinde pudra olduğunu sanmıyorum ,içerdiği ipek proteinlerine bağlıyorum bu durumu.Yanlış anlaşılmasın yapışkan  veya kalıntı gibi değil ama farklı , hoş bir his.

Yatıştırması ise gayet başarılı.Tıraştan sonra ciltteki travmayı hızlı bir şekilde alarak hızlı bir bakım ve nemlendirme veriyor.Elbette yağlı,ağır balmlar/emülsiyonlar daha uzun süre ciltte kalıp daha güzel bakım yapabilir ancak böyle ince bir balm istiyorsanız olabilecek en iyilerinden birisi.

Özetle: Hızlı emilen,çabuk yatıştıran,birkaç dakika içinde ipek gibi bir cilt bırakan muhteşem kokulu balm.Saltuk tavsiye eder.

Güncel Fiyat: G&C de indirim kodumuzla birlikte 60 lira.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Eline saglik Saltuk hocam. Bir cirpida okudum.
İnceleme için teşekkürler elinize sağlık.

Benim birader İspanya'da okuyor bi sorayım bulabilecek mi. En son bi floid sordum bulamadım dedi.
Kargoyla gümrükle uğraşmak istemiyorum inş bulur.
rica ederim @izbe hocam. @selman hocam dükkanlarda bulamazsa g&c den sipariş versin.cüzi bir kargo ücretiyle 1-2 günde elinde olur.hatta böyle bir imkanınız varsa piyasadaki ürünlerin %90 ını uygun fiyata bulursunuz orada bir araştırın isterseniz.
Güzel inceleme olmuş komşum emeğine sağlık. Öyle güzel anlattınız ki olsa da denesek dedirtti

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
@Saltuk teşekkürler
Formül etkileyici gözden kacirmadiysam bir cadı findigi yok
Aftershave değil abi hayat formülü. Smile

“Marine plankton, aloe vera, ginseng, silk amino acids and Goji berries
tabi hocam, kansere,vereme,böbrek taşına,tansiyona ,şekere birebir.Metabolizmayı hızlandırır,yaşlanmayı durdurur,cildi gençleştirir,bağışıklık sistemini güçlendirir,her derde devadır! Üstelik şimdi sipariş verene bir değil iki değil üç değil dört değil tam beş şişe BALm sadece 20 avro! BALmderesi sundu Smile
@saltuk hocam elinize sağlık çok bilğilendirici inceleme olmuş.
Beş şişe balm gümrüğe takilirsa
icsem pasiflore etkisi yaparmi yoksa gümrük sonrası posttravmatik travma için bir bardak suya devam mi. Big Grin
O biraz da nasıl içtiğinize bağlı hocam.Şayet bilmeden içtiyseniz balm orucu bozmaz Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 96,835 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,575 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Alkollu aftershave'ler sakal beyazlatir mi? Abus 2 1,919 24/10/2021, Saat: 13:46
Son Yorum: XauPau
  LOREAL MEN EXPERT AFTERSHAVE LOSYON impaticaret 24 21,696 22/10/2021, Saat: 11:29
Son Yorum: marv
  Aftershave Tavsiyesi Nihil79 82 69,856 01/06/2021, Saat: 00:07
Son Yorum: Vincent_Lord
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,726 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv
  Yves Rocher - After Shave Balm zorba58 46 55,316 10/09/2020, Saat: 01:03
Son Yorum: nakres35
  Clubman Pinaud Aftershave ohtararan 146 146,415 07/08/2020, Saat: 00:58
Son Yorum: ahraz
  Rosece Aftershave Balm Refreshing hlkkzn 16 7,910 22/04/2020, Saat: 00:29
Son Yorum: kirmizibalik
  Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) FloydianDM 19 27,751 08/03/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: umok

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: