Euro 2016 Futbol Şampiyonası
Fransa ve İsviçrenin kol kola 2. tura çıktığı maçın herhalde en ilginç yönü, 4 İsviçreli futbolcunun formasının yırtılması ve 1 kez de topun patlamasıydı.
@msakalli bence bu bir taktik Hocam,formaya dokundun mu yırtılıyor,Hakemin gözüne gözüne sokuyorlar,bak formamızı çektiler diye.

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Bunu hiç düşünmemiştim, olabilir. Adamlar neredeyse kağıttan forma giymişler, dokunsan yırtılıyor, çok kurnazca...
http://spor.internethaber.com/andrea-pir...04193h.htm
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
hiç şaşırmadım pirlonun anlattıklarına, eminim doğrudur..
Bu haberle ilgili sadece bir ekran görüntüsü var. Konu ile ilgili ne bir yabancı kaynak görebildim, ne de bir haber. Dezenformasyon olabilir. (Haberin gerçekliği beni şaşırtmaz o ayrı)
Bugün rakip Çek Cumhuriyeti. Gruptaki son maçımız. En iyi 3. 'ler arasına girip bir üst tura çıkabilmemiz için yenmemiz şart ama bu yeterli değil. Çünkü diğer gruplarda oynanacak bazı maçların da lehimize sonuçlanması lazım. Yani pek ümit yok gibi.
Prim derdinemi düşmüşler?
Aklıma mukayyet ol Allahım.
Buna koyacak ad bulamıyorum.
Aslında mesele yenmek yada yenilmek değil. Milli takımda kazanma isteği yok. Böyle olunca da herkes tepki gösteriyor.
Belli ki bir huzursuzluk var takımda, yakında her şey ortaya dökülür.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  15 Mayıs 2019 --- 22 Euro Gümrük Muafiyeti kaldırıldı izbe 53 22,306 06/08/2019, Saat: 21:57
Son Yorum: batmanforever

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: