Barbaros & Rocnel Adjustable
(14/11/2016, Saat: 16:34)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne demek ayıpsım kardesim seve seve elimizden geldigince. Aksam test surusune cıkıcam yazarım.

İyi günlerde kullanın, eğer Progress'iniz varsa Rocnelin en düşük ayarını Progresin "0" ayarıyla karşılaştırabilirseniz sevinirim. benim için önemli bu karşılaştırma çünkü Progressi sadece 0 ayarıyla kullanabiliyorum .

İyi günler ve traşlar dilerim.
--
Chubby 2 almayacağım, Chubby 2 almayacağım, almayacağıım, alma..........
la3p2.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(14/11/2016, Saat: 19:30)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullan @dikdik_s .Tek kelimeyle muhteşem görünüyor,böbreği satıp alasım var Smile

(14/11/2016, Saat: 19:30)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullan @dikdik_s .Tek kelimeyle muhteşem görünüyor,böbreği satıp alasım var Smile

Merhabalar, bir adet makinede (hammade vb giderler hariç) en az 3 günlük emek var.

Pahalı gibi duruyor ama inanın ederi budur. Bu fiyatın altında ekonomik seviyeye indirmek maalesef mümkün olmadı.

Ayrıca hiç bir mal sağlığınızdan kıymetli değil Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@dikdik_s üstadım makine enfes görünüyorSmile Keyifli traşlarda kullanınSmile bakalım test sürüşünüz nasıl geçecekSmile
(14/11/2016, Saat: 20:42)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, bir adet makinede (hammade vb giderler hariç) en az 3 günlük emek var.

Eyvah, bunun anlamı üretimhanede kesintisiz 9 kişi çalışsa (bu 10-11 kişi demektir) günde 3 makina, yılda en fazla 1000 makina çıkacağı anlamına gelirki buda bu makinanın dünyada istenildiği zaman bulunabilen ve yaygın kullanılan bir makina olmayacağı anlamına gelir, hesabım doğrumu?
--
(14/11/2016, Saat: 21:39)cbaytan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eyvah, bunun anlamı üretimhanede kesintisiz 9 kişi çalışsa (bu 10-11 kişi demektir) günde 3 makina, yılda en fazla 1000 makina çıkacağı anlamına gelirki buda bu makinanın dünyada istenildiği zaman bulunabilen ve yaygın kullanılan bir makina olmayacağı anlamına gelir, hesabım doğrumu?

Merhaba,

Ekonomide herşey arz/talep dengesine dayanır.
Talep olursa arz da olur. Yani endişe etmenize gerek yok.

Bu arada bizim ana işimiz makine sektörü, geçmiş konularda belirtilmiş farketmemiş olabilirsiniz. Yani tıraş aleti üzerine kurulu bir işletme değiliz.

İşçilik hesaplama yönteminiz güvenlik şirketindeki vardiya hesaplaması gibi olmuş. Her üretimin kendine has işçilik hesaplama yöntemi vardır. Bu konu üniversitelerde bölüm/tez/doktora konusu olacak kadar kapsamlıdır. Size burdan net ifade etmem zor. Ancak genel anlamda kabaca 3 gün süren bir üretim aşaması var kısaca yukarıda onu ifade ettim.

Üretim ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, internette katı model şekillendirme videoları size yardımcı olacaktır.

Saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(14/11/2016, Saat: 22:05)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üretim ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, internette katı model şekillendirme videoları size yardımcı olacaktır.

Cevap için teşekkürler, üretimle değil sonuçlarla ilgileniyorum kullanıcı olarak, tabi ilk merak ettiğim konu en az agresif ayarının Merkür Progress'in "0" ayarına denk olup olmayacağı, çünkü başka bir ayarda henüz traş olmayı başaramadım, bu yüzden Futur ve Vision'da alamıyorum.

iyi günler ve çalışmalarınızda büyük başarılar dilerim.
--
(14/11/2016, Saat: 22:14)cbaytan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevap için teşekkürler, üretimle değil sonuçlarla ilgileniyorum kullanıcı olarak, tabi ilk merak ettiğim konu en az agresif ayarının Merkür Progress'in "0" ayarına denk olup olmayacağı, çünkü başka bir ayarda henüz traş olmayı başaramadım, bu yüzden Futur ve Vision'da alamıyorum.

iyi günler ve çalışmalarınızda büyük başarılar dilerim.

B&R ayarlı modelinin ilk ayarı mild özelliktedir. Farklı markalarla mukayeseyi yeni alan kullanıcıların yapması daha faydalı olacaktır.

İyi niyetleriniz için teşekkürler.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(14/11/2016, Saat: 20:42)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, bir adet makinede (hammade vb giderler hariç) en az 3 günlük emek var.

Pahalı gibi duruyor ama inanın ederi budur. Bu fiyatın altında ekonomik seviyeye indirmek maalesef mümkün olmadı.

Ayrıca hiç bir mal sağlığınızdan kıymetli değil Smile

@rocnel Murat Ustam siz beni bilirsiniz,ben sizi.Herşeyin bir ederi vardır,bunu ben çok önceleri öğrendim ama emeğin ederi olmaz.Zaten sözüm alete değildi,birincisi benim böbreğe çok emek harcadım,temiz ve sorunsuzdur ,onu belirtmek istedim,ikincisi de maddi durumumu Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 51,723 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 62,685 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 22,421 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
  Rocnel GEM (İlk Mesaj Güncel) rocnel 49 36,179 25/04/2020, Saat: 01:39
Son Yorum: Muhibbi
  Rocnel Fotografları -Sadece Foto - Only Pictures dikdik_s 63 52,760 17/04/2020, Saat: 05:24
Son Yorum: CK89
  Personna Precision Adjustable GartBnx 8 10,293 16/02/2020, Saat: 20:40
Son Yorum: GartBnx
  Rocnel 'Elite' Tıraş Makinesi SumNauta 111 75,186 03/02/2020, Saat: 16:37
Son Yorum: rocnel
Rainbow Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P rocnel 1,432 748,991 01/01/2020, Saat: 00:18
Son Yorum: dr_green
  ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ ALETİ - TÜRK MALI rocnel 412 383,352 29/07/2019, Saat: 08:04
Son Yorum: CK89
  Apollo Mikron Adjustable Safety Razor BigHillMe 8 11,668 20/05/2019, Saat: 22:29
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: