Ergenlik traşı
15 yaş için yaprak jilet ne kadar doğru olur bilmiyorum. Eğer en başından bu işe geleneksel ile başlayacaksanız, bir fırça ve sabun/krem ile beraber Bic metal kullan-at bıçağı denemenizi öneririm. Kanımca ilerisi için geleneksel tıraşa hazırlık yapmış olursunuz.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hepinize tesekkur ederim. @Yeni Üye adli kullanicinin dedigi .Butce acisindan bana daha uygun gibi.Hepinize tekrar tekrar tesekkur ederim.

Tab2A7-20F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu arada gilette blue 3 benim icin yaklasik ne kadar sure kullanilabilir?

Daha sakallar bile çıkmadıysa hiç kafanı takma şimdiden tıraş işine. Bakkaldan bir tane blue 3 al, bıyıkları temizle arasıra yeter. İleride, bir kaç yıl sonra yani, tamamen yüz tıraşı olmak istediğinde bu forumu okuyup uygun ekipmanları bulabilirsin ya da yine buradaki üyelerden yardım isteyebilirsin.
Biyiklar kafama takildi ,saklallarla derdim yok ayananin dibine girmedikce sakallar belli olmuo. Biyiklarimla dalga geciyorlar bi sabun bi firca bitanede blue 3 alsam yeter galiba dediginiz gibi.

Hiç kafana takma böyle şeyleri, senin bıyıklara sabuna fırçaya bile gerek yok. Herhangi bir köpük veya jel kullanıp, bakkaldan alacağın herhangi bir tıraş bırağı ile 3-5 günde bir temizlesen yeterli. Big Grin
Babamin kopugunu kullanirim
(11/09/2016, Saat: 23:05)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olmadı bizim forumun değerli bir üyesi @Lorenzo nickli üyemize mesaj atın size seve seve malzeme desteğinde bulunur

Teşekkürler sevgili @Nani Kuş komşum. Teveccühünüzle mahçup ettiniz beni Smile

Yorumları okudum. Seve seve yardımcı olurum; ancak ben yeni komşumuzun sakallarının kendi sürecinde gelişip, alet ile tıraş olmaya hazır hale gelmesini bekleyelim, derim. Anladığım kadarıyla genç kardeşimizin sadece bıyık bölgesinde tüylenme var ve sakal bölgesi de henüz kıllanmamış.

@dogukan.bjk2 öncelikle forumumuza hoşgeldiniz. Özel mesaj değil de buraya yazmayı daha uygun buldum. Konu ve yorumlar, sizin gibi diğer genç kardeşlerimize de referans olsun.

Bence sakallarınız biraz daha olgunlaşmadan herhangi bir jiletli alet kullanmayın. Ne aceleniz var, zaten koca bir ömür sakal tıraşı olacaksınız Wink Haftada, on günde bir, berberde makineyle aldırıverin. En fazla 1 sene sonra tıraş serüveniniz başlayacak zaten.

Tabii ki sizin kararınız önemli. Serde gençlik var, heves var kolay değil Smile Ben ille de alet, ekipman kullanmak istiyorum derseniz, pahalı olmayan bir hazır köpük ve tek bıçaklı kullan at tarzı bir alet ile bıyıklarınızı alabilirsiniz. Belki biraz da favorilerinizi.

Sakallarınız bizlerin kullandığı ekipmana hazır olduğunda ise, Allah kısmet eder ve hala hayatta ve forumdaysak söz veriyorum eksiksiz, tam kadro, full tıraş ekipmanınız bir ağabeyiniz olarak benden hediye Smile

Sevgiler..
Ne yalan soyliyeyim, heves ediyorum . Fakat bekliyecegim . İlgi ve alakaniz icin hepiniz tesekkurler

Şu ucuzundan elektrikli makineler işinizi görür şimdilik. Bim, şok, a101de arada sırada oluyor takip edin. Yaprak jiletle şimdiden cildi yormayın bence de.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: