Mühle Rocca
(28/03/2020, Saat: 13:35)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın sorununuzun çözülmesine sevindim komşum.
Müşteri destekleri çok iyi gerçekten.
Teşekkürler komşum daha iyisi size olsun Smile
(28/03/2020, Saat: 15:08)Ert.ozk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Müşteri destekleri çok iyi gerçekten.
Teşekkürler komşum daha iyisi size olsun Smile

Bende sipariş ettim siyah saplısından bekliyorum bakalım.
Selamlar...
Rocca elime ulaştı nihayet ve ilk tıraşımı oldum.
Görüntüsü güzel.Ağırlık ideal denebilir.Sap kısmı biraz büyük geldi bana.Parmaklarım ince biraz o yüzden yadırgamışta olabilirim.Sap biraz daha ağır olabilirmiş.
Üretim hatası göremedim.Komşularımızın bahsettiği çapak,gıcırdama,jiletin takılmasındaki sorunlar,kırık pim vs. sorunlar yok.Şanslı gruptayım.
Alete baktğımda biraz agresif bir alet olduğunu hissettim.Bu sebeple ilk tıraşımı,
Büyük boy domuz fırça
Proraso sandal krem
Asco jiletle gerçekleştirdim.
Temiz tıraşı var.Ama çok akıcı değil gibi geldi.Agresif ama ete daldırtmıyor jileti.

Ufak bir eleştirimde malum rocca üst fiyat segmentinde.Hediye olarak tek bir mühle jilet yerine en azından 5 li paket konulabilirdi.
Herkese selamlar.Fikir veren komşularıma teşekkürler.
Merhaba komşular, Mühle Rocca V4 set bugün elime ulaştı. İlk tıraşımı olacağım.

Hangi jiletlerle uyum yakaladınız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(19/05/2020, Saat: 14:32)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba komşular, Mühle Rocca V4 set bugün elime ulaştı. İlk tıraşımı olacağım.

raif hocam elinde kai varsa kesinlikle kai ile denemelisin.
(19/05/2020, Saat: 14:32)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba komşular, Mühle Rocca V4 set bugün elime ulaştı. İlk tıraşımı olacağım.

kai varmis hocam.(mesajimi duzeltemedigimden tekrar yorum yaziyorum yaninda hediye gelmis)
(19/05/2020, Saat: 14:32)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba komşular, Mühle Rocca V4 set bugün elime ulaştı. İlk tıraşımı olacağım.

Hayırlı olsun Raif kardeşim. Aynı set bende de var. Çok memnun kalacağını umuyorum. Bu arada Şafak Ağbinle kulaklarını çıkışıyoruz çınlatıyoruz bazen.

Feather ile uyumu güzel bende. Mild jiletler de aynı karaktere bürünüyor. Ama tıraşta çok parametre var tabiki. Bence halet-i ruhiye de önemli. Yavaş yavaş keyifle olunan tıraşta uyum sizde.

Sıhhatler olsun, Rocca videonuzu bekliyoruz.

Selam ve sevgiler.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(19/05/2020, Saat: 14:41)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: raif hocam elinde kai varsa kesinlikle kai ile denemelisin.

Sağolsun Emre Bey gönderdi. Deneyeceğim kesinlikle.

(19/05/2020, Saat: 14:50)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Raif kardeşim. Aynı set bende de var. Çok memnun kalacağını umuyorum. Bu arada Şafak Ağbinle kulaklarını çıkışıyoruz çınlatıyoruz bazen.

Feather ile uyumu güzel bende. Mild jiletler de aynı karaktere bürünüyor. Ama tıraşta çok parametre var tabiki. Bence halet-i ruhiye de önemli. Yavaş yavaş keyifle olunan tıraşta uyum sizde.

Sıhhatler olsun, Rocca videonuzu bekliyoruz.

Selam ve sevgiler.

Teşekkürler Tarkan Bey, Rocca videosu makinaya alıştıktan sonra gelecek inşallah. Feather jileti deneyeceğim ancak makina agresif Featherla tam bir canavar olmaz mı?

Bu alet ne güzel ne yakışıklı bir aletmiş. İyi tanıdığım mavi astra ile ilk tıraşımı oldum. Daha ilk perdede tertemiz yaptı yüzümü. Keyfine 3 perde oldum, 3. fazla oldu.

Mühle ailesinin son evladı ancak ortanca kardeşi bu çelik canavar. Hani R41’in 2 yaş küçüğü, R89’un 5 yaş büyük abisi.

R41 ile güreşir R89’ tokatlar bu alet.

(19/05/2020, Saat: 22:49)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolsun Emre Bey gönderdi. Deneyeceğim kesinlikle.

Teşekkürler Tarkan Bey, Rocca videosu makinaya alıştıktan sonra gelecek inşallah. Feather jileti deneyeceğim ancak makina agresif Featherla tam bir canavar olmaz mı?

Bu alet ne güzel ne yakışıklı bir aletmiş. İyi tanıdığım mavi astra ile ilk tıraşımı oldum. Daha ilk perdede tertemiz yaptı yüzümü. Keyfine 3 perde oldum, 3. fazla oldu.

Mühle ailesinin son evladı ancak ortanca kardeşi bu çelik canavar. Hani R41’in 2 yaş küçüğü, R89’un 5 yaş büyük abisi.

R41 ile güreşir R89’ tokatlar bu alet.

Aynen öyle yakışıklı bir settir. Dizayn olarak biz mühendislere hitap ediyor. 2 perde + rötuş yeter keskin jiletle. Ama iyi sabun şart. Sizin de artık MdC ye terfi zamanınız gelmiş bence. Ancak benden ufak bir tüyo. Almanya da tanıdığınız varsa Speick stick sabun getirtin mutlaka. 4 Euro civarında idi. Bir tane de Şafak Bey e. MdC ye sonra geçin. Speick in Active serisi değil ama, normali. Mümkünse after shave splash losyonu da. Performansına inanamayacaksınız.

Rocca mild jiletle farklı karaktere bürünür. Herkeste farklı etkisi oluyor. Hala favorimdir kendisi. Fırçası da yumuşacıktır.

Güzel videolarınızı bekliyoruz. Sıhhatle kalın.

Rocca ile günlük tıraş olan var mi acaba ? Şeklini seviyorum ama günlük tıraş olduğum icin kararsızım.

Komşum video gelmemiş hala Sad
Saygılar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle R89 Rosegold SOLOTÜRK 1 619 02/01/2024, Saat: 10:32
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Muhle r41 linguist 1,259 1,094,199 15/09/2023, Saat: 19:41
Son Yorum: layken
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,152 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 703 08/07/2023, Saat: 21:52
Son Yorum: gokhanmoral
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 5,815 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Muhle R41 Twist onurstyle 30 37,623 27/02/2023, Saat: 12:20
Son Yorum: metamorfoz
  Muhle R89 Prometheus 524 503,595 03/02/2022, Saat: 16:12
Son Yorum: crsm
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,193 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 2,127 28/11/2021, Saat: 11:42
Son Yorum: telemcii
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,509 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: