En Son Hangi Filmi İzlediniz?
No Time to Die

https://youtu.be/u1arJ05kcQ8

Badger&Blade de gezerken gördüm. Son Bond filminin fragmanını paylaşmışlar. 2 Nisan da Dünya prömiyeri var. Gene bir klasik. Daniel Craig in son Bond filmi olacakmış. Bakalım yeni Bond kim olacak.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Son Spectre yi hic begenmemistim. Fragmandan en azından ondan daha guzel olacak gibi gozukuyor. Daniel Craig baslangıcıyla yenilenen o aktif bond karakterine geri donmusler gibi, cok iyi olur.
Tişikkirlir Sipirmin.
Blackkklansman (2018)
Green Book (2018)
Özellikle seçmedim ama iki filmde ırkçılık üzerine... Her ikisi de aynı kalitede eğlenceli, güzel filmlerdi ve her ikisi de gerçek olaylardan uyarlamaymış. Blackkklansman polisiye, Green Book ise bir yol hikayesi. Irkçılık anlatımları dramatize edilmediği için filmleri beğendim.

7349662.jpg

MV5BYzIzYmJlYTYtNGNiYy00N2EwLTk4ZjItMGYy...00_AL_.jpg
Transformerslardan tanıdıgımız tipik Micheal Bay filmi. Patlamalar, parcalanan arabalar ne ararsan. Aralarda goze batan hatalar yok mu bolca var, ama ozellikle Ryen Reynolds un dokunusu komik dialoglarla zevkli kendini izlettiren bit film. İlk acılısta ki araba takip bolumu gercekten guzeldi.
49259251157_7bbd9297a1_z.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
81BFWIgIagL._SL1500_.jpg

Gerçekten muhteşem bir film. İkinci izleyişim; izlemeyen varsa mutlaka izlemesini öneririm.

1996 yılında Everest'te gerçekleşen ve 8 dağcının öldüğü olayı anlatıyor. Birebir gerçek hikaye üzerine çekilmiş. İnsanların para ve zirveye çıkma hırsının nelere yol açabileceğinin trajik ama gerçekçi anlatımı...
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
79ZvMj.jpg

Hayal kirikligi yaratan bir film oldu.
Basit bir kurgu ve bu kurgunun uzerine gereksiz uzatilmis bir filmdi.
@Dumanus

Yıldız savasları fanı degilim, denk geldim mi arada zevkle seyrederim ama sırasıydı tarihiydi vs. cok bilmem.
Gecen gun son 2 filmi seyrettim 2015 ve 2017 yapımı, bugunde rise of skywalker son filmi seyrediyorum. Hersey guzelde, abiler bu unlu yonetmenlerin filmin cogunlugunda arka planda senfoni orkestrası caldırması durumu nedir. Hani ben sahsen filmden kopuyorum, filmin icinde degilde dısarıdan izliyormusum hissiyatı, bir yapaylık veriyor. Yıl olmus 2019 arkada devamlı orkestra muzigi, kendimi 80-90 ların indiana jones filmindeymisim gibi hissediyorum, o seride de devamlı vardı orkestra, bu star wars serisinde de var. Size de oluyor mu merak ettim? Yoksa bu seri filmlerin gideri bu orkestramıdır, arkada muzik calmayan star wars a film demem durumu var mıdır meraklıları arasında.
Tişikkirlir Sipirmin.
(24/12/2019, Saat: 22:27)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dumanus

Yıldız savasları fanı degilim, denk geldim mi arada zevkle seyrederim ama sırasıydı tarihiydi vs. cok bilmem.
Gecen gun son 2 filmi seyrettim 2015 ve 2017 yapımı, bugunde rise of skywalker son filmi seyrediyorum. Hersey guzelde, abiler bu unlu yonetmenlerin filmin cogunlugunda arka planda senfoni orkestrası caldırması durumu nedir. Hani ben sahsen filmden kopuyorum, filmin icinde degilde dısarıdan izliyormusum hissiyatı, bir yapaylık veriyor. Yıl olmus 2019 arkada devamlı orkestra muzigi, kendimi 80-90 ların indiana jones filmindeymisim gibi hissediyorum, o seride de devamlı vardı orkestra, bu star wars serisinde de var. Size de oluyor mu merak ettim? Yoksa bu seri filmlerin gideri bu orkestramıdır, arkada muzik calmayan star wars a film demem durumu var mıdır meraklıları arasında.

Evet komsum, ozellikle bazi bolumlerde fon muziklerinden buyuk rahatsizlik duydum. Muzik girdiginde gereksiz bir sekilde ses seviyesi de yukseliyordu. Amac izleyiciyi etkileyip havaya sokmak ama bence basarili olmamis.
(24/12/2019, Saat: 22:27)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dumanus

Indiana Jones ve Star Wars aynı yönetmen(eski seriler, George Lucas) ve aynı zamanda aynı besteci, John Williams tarafından icra edilir. Londra Senfoni orkestrası çalar. Her film bu şekilde.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Star Wars gündemde madem bir soru sorayım .
Çizgi Romanlarını okuyan varmı ?

Canon mu ?

Legend mi ?

Hangi seriyi okumak mantıklı ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün kolunuzda hangi saat var corpus36 561 234,020 08/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: nikitherat
Question Hangi maskeyi kullanıyorsunuz Dragon 25 9,946 29/12/2020, Saat: 20:05
Son Yorum: Kecelan
  Aracınızda motor yağı olarak hangi markayı tercih ediyorsunuz? Neden? papazerigi 121 147,598 09/12/2020, Saat: 00:45
Son Yorum: Mustafa40
  Hangi takimi destekliyorsunuz ? GeltirBot 127 101,323 24/06/2020, Saat: 15:54
Son Yorum: Perseus
  Aracınıza Hangi Firmadan Yakıt Alıyorsunuz? Niko 42 19,942 04/10/2018, Saat: 12:52
Son Yorum: krub
  Hangi marka meyve suyunu tercih ediyorsunuz? Lord Sparhawk 23 34,494 08/10/2013, Saat: 00:46
Son Yorum: mavi
  Hangi uydu platformu? mckorkmaz 14 21,304 07/10/2013, Saat: 23:45
Son Yorum: Kendineözgü
  hangi notebook? superbadger 53 60,026 28/05/2013, Saat: 22:00
Son Yorum: puchacz
  Dünyanın En Kötü Filmi CELAL İLE CEREN ! yarhasan 2 6,098 31/01/2013, Saat: 20:06
Son Yorum: ahmet67
  son gittiğiniz sinema filmi? errate 10 13,263 23/01/2013, Saat: 17:17
Son Yorum: Fallschirmjäger

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: